Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Sveikos smile.gif ir aš neatsispyriau šios gėlytės grožiui wub.gif žiūrėsim kaip mums seksis bendrauti blush2.gif tikiuosi patiks jai pas mane wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aindrute: 25 birželio 2011 - 20:49
o aš viskas, nebeturiu schmoll.gif
tiek gražiai augino naujus lapelius, šast ir pradėjo gelsti doh.gif dar bandžiau persodinti, leipo leipo ir kantrybė trūko ir išmečiau g.gif
Atsakyti
O as kaip tik isisgijau dar viena biggrin.gif Sausio men pirkta gelto gelto, leipo leipo, nuskainiojau kone visus lapus,kol pagaliau radau jai tinkama vieta, tai puse krumo galutinai nudziuve, o kita puse zydi 3 ziedais isyk:)))
O stai naujoji dziugina man aki savo lapu veslumo kontrastu senajai...
Atsakyti
Nors du ziedeliai, bet ir tai kiek dziaugsmo, kiek kvapuuu wub.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 07 01, 12:38)
Nors du ziedeliai, bet ir tai kiek dziaugsmo, kiek kvapuuu  wub.gif
user posted imageuser posted image


oi nuostabu wub.gif kapas tai tikrai nuostabus 4u.gif nuo 1 žiedelio kvepia visas kambarys 4u.gif ar čia naminukai žiedeliai 4u.gif
Atsakyti
Labai grazus jusu ziedeliai ir as uzismaniau dar vienos... ax.gif
Kur dabar Kaune esat uzmate gardeniju? Ziurejau ir Akropolio Maximoj, ir siaip geliu parduotuvese, bet niekur nerandu unsure.gif
Atsakyti
Turejau dvi gardenijas, bet pirktiniai ziedai nei vieni nezydejo, nukrisdavo, bet del to nepergyvendavau, nes islisdavo ir sie naminiai smile.gif

As pirkau Senukuose (Megoj) neperseniausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 07 02, 09:31)
Turejau dvi gardenijas, bet pirktiniai ziedai nei vieni nezydejo, nukrisdavo, bet del to nepergyvendavau, nes islisdavo ir sie naminiai smile.gif

As pirkau Senukuose (Megoj) neperseniausiai smile.gif


Aciu 4u.gif Toloka, bet ko nepadarysi del tokio grozio... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 07 02, 11:31)
Turejau dvi gardenijas, bet pirktiniai ziedai nei vieni nezydejo, nukrisdavo, bet del to nepergyvendavau, nes islisdavo ir sie naminiai smile.gif

As pirkau Senukuose (Megoj) neperseniausiai smile.gif



o man padovanojo su žiedeliais 4u.gif 1 šiaip ne taip truputėlį savo kvapą parodė, bet greitai nurudavo doh.gif
o ir naminių nesulaukiau žiedelių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2011 07 02, 17:29)
Aciu  4u.gif  Toloka, bet ko nepadarysi del tokio grozio...  bigsmile.gif

Jeigu arciau Pramones Senukuose taip pat turetu buti smile.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 07 02, 17:33)
o man padovanojo su žiedeliais 4u.gif  1 šiaip ne taip truputėlį savo kvapą parodė, bet greitai nurudavo doh.gif
o ir naminių nesulaukiau žiedelių schmoll.gif

maniskiai taip pat trumpai tezydejo smile.gif bet purskiant kiekviena diena man jie greiciau suzydejo, paskui teko isvaziuoti, purksti nebera kam, tai teko nuskabyti kelis nurudavusius pumpurus, taip ir neissiskleidusius.
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 07 03, 00:50)
Jeigu arciau Pramones Senukuose taip pat turetu buti smile.gif
maniskiai taip pat trumpai tezydejo smile.gif bet purskiant kiekviena diena man jie greiciau suzydejo, paskui teko isvaziuoti, purksti nebera kam, tai teko nuskabyti kelis nurudavusius pumpurus, taip ir neissiskleidusius.



mano pumpurai nukrito, tik 1 pasiliko išsilaikė gal kokius 2-3mėn ir nudžiūvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 07 03, 00:50)
Jeigu arciau Pramones Senukuose taip pat turetu buti smile.gif
maniskiai taip pat trumpai tezydejo smile.gif bet purskiant kiekviena diena man jie greiciau suzydejo, paskui teko isvaziuoti, purksti nebera kam, tai teko nuskabyti kelis nurudavusius pumpurus, taip ir neissiskleidusius.


o tai purksdavot ir ant pumpuru?? kazkur skaiciau kad ant ju geriau nepurksti, atseit tada jie nukris... kazin cia teisybe g.gif
Atsakyti