Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Dėl purškimo - tai kartais purškiu, kartais ne... Be sistemos smile.gif
O nutiko toks įdomus dalykas - neapsikenčiau, įkišau į kriauklę ir kelias valandas karts nuo karto vis dušu perliedavau. Atsigavo unsure.gif Aišku, lapai žali nepasidarė, bet sustiprėjo. Taip išeina, kad vandens trūksta - likau nesupratusi, kur ji jį kišdavo, kad nepasisavindavo. Ir tiesiogiai į vazoną pildavau, ir į išorinį vazoną. Taip pat gyvenanti, taip pat laistoma kaimynė pražydo, o šita... unsure.gif Nu mistika visiška.
Va kaimynka

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuitulienė: 25 kovo 2011 - 22:24
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 03 26, 00:20)
Dėl purškimo - tai kartais purškiu, kartais ne... Be sistemos smile.gif
O nutiko toks įdomus dalykas - neapsikenčiau, įkišau į kriauklę ir kelias valandas karts nuo karto vis dušu perliedavau. Atsigavo  unsure.gif Aišku, lapai žali nepasidarė, bet sustiprėjo. Taip išeina, kad vandens trūksta -  likau nesupratusi, kur ji jį kišdavo, kad nepasisavindavo. Ir tiesiogiai į vazoną pildavau, ir į išorinį vazoną. Taip pat gyvenanti, taip pat laistoma kaimynė pražydo, o šita...  unsure.gif Nu mistika visiška.
Va kaimynka

user posted image

Uploaded with ImageShack.us


aš jau ir dabar užuodžiu žiūrėdama ta kvapa 4u.gif biggrin.gif thumbup.gif
net nežinau ką patarti, šeip esu naujokė su šia gėlyte, kol kas vargo neturėjau, išskyrus kad žiedas nesiskleidžia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lutė @ 2011 03 26, 00:07)
man regis geležies, jei ypač tos “gyslos žalios“


gali būti, reikėtų pagoglinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2011 03 25, 23:07)
man regis geležies, jei ypač tos “gyslos žalios“

Sveikutes 4u.gif
Jus man neismanelei patarkit kaip isvengti to gelieies trukumo ? g.gif
kom ja laistyti ? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2011 04 19, 10:01)
Sveikutes  4u.gif
Jus man neismanelei patarkit kaip isvengti to gelieies trukumo ?  g.gif
kom ja laistyti ?  mastau.gif


vat štai
gali būti ir kietas vanduo 4u.gif

Blyškūs lapai (chlorozė)
Lapo gyslos dar žalios.
Priežastys: per kietas vanduo, trūksta geležies.
Pagalba: į laistomąjį vandenį įmaišyti geležies chelatų.

čia manau dar pravers mirksiukas.gif
http://www.gaspadori...kejus-ligas.htm
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir aš su sava gardenija, pirkta senukuose už kelis LT. bet su 2 pumpurais.
Atsakyti
nu šakės susinervinau, tokia atsigavusi buvo, naujų dailių lapelių prileido 4u.gif pradėjo lapai ruduoti pakraščiuose doh.gif
susinervinau išskaidžiau į 3 atskirus krūmelius ir persodinau ax.gif
žiūrėsim kas bus, sakau gal per mažai vietos, nu nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gardeniju myletojos 4u.gif

As irgi noriu pasidalinti savo patirtimi kaip prazydinti sia grazuole wub.gif
Turiu as ja jau puse metu, kaii parsinesiau is parduotuves, ji zydejo, bet paskui nebezydejo, ant lepeliu buvo rudu demiu (matyt, parduotuvese joms kazkokiu trasu pripila).

Pasiskaiciau internete, kad jos megsta silta ir rugscia dirva. Taigi siek tiek vandens (ne is krano, is butelio) pasildau mikrobangineje, kad butu vanduo drungnas ir ilasinu siek tiek citrinos sulciu. Bet citrinos nelasinu kasdien laistydama (1-2 kartus per savaite), bet vandeni pasildau visada. Na ir apipurskiu ja beveik kasdien. Atrodo, kad jai toks rupestis patiko ir nuo tada ji pradejo skleist ziedelius po viena, o ir pumpuru didziuliu atsirado ir lapai neruduoja. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Gal zinot, kur Kaune galima ju isigyti? As gavau dovanu ir noreciau dar vienos, bet niekur nerandu...
Atsakyti
prekybos centruose yra geliu skyriai, ieskok ten smile.gif nors ju ne visada buna, kartais uzveza keleta siu grazuoliu o paskui vel kuri laika tenka laukti kol atves smile.gif tiesiog kantrybes reikia sulaukti ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kis Kis Kis @ 2011 05 22, 17:08)
prekybos centruose yra geliu skyriai, ieskok ten  smile.gif  nors ju ne visada buna, kartais uzveza keleta siu grazuoliu o paskui vel kuri laika tenka laukti kol atves  smile.gif  tiesiog kantrybes reikia sulaukti ju  mirksiukas.gif


4u.gif

Atsakyti
bigsmile.gif ka mano plikoji sugalvojo... thumbup.gif ir vienas žiedelis o kavaps... thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
turiu gardenija, tik va puse metu neprazydino ne vieno ziedelio... tik lapu kruva numete... Prisiskaiciau apie kvapa ju ziedu, tai neistverusi maximoje apuosciau zydincias gardenijas ir.... visiskai JOKIO kvapo unsure.gif
Atsakyti
kvepia labai vakare ir ryte..jai diena uostėt gal ir neužuodėt...nes patalpa didelė ir dar gal jau senai žydėjo žiedas...
Atsakyti