Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Ir vat dabar negaliu tiksliai pasakyti, kad jei čia tas dušas patinka, gal atsitiktinumas, bet žiūriu naujų pilna šakučių leidžia ant stiebo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 02, 11:54)
Ir vat dabar negaliu tiksliai pasakyti, kad jei čia tas dušas patinka, gal atsitiktinumas, bet žiūriu naujų pilna šakučių leidžia ant stiebo thumbup.gif


siandien sapnavau,kad mano gardenija zydi diiiideliausiu ziedu baltu!! ir ilgai!

nes kazkaip paskutini syki pora dienu tik zydejo,o pernai net visa savaite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 03 02, 13:08)
siandien sapnavau,kad mano gardenija zydi diiiideliausiu ziedu baltu!! ir ilgai!

nes kazkaip paskutini syki pora dienu tik zydejo,o pernai net visa savaite  rolleyes.gif


o man kai padovanojo, vienas buvo pražydes žiedas, o kiti visi pumpurai nukrito, gal kol apsiprato prie vietos, arba skersvėjo gavo nešant, o likes vienas pumpuras nuo rugpjūčio mėn nei nukrentam nei žydi, stovi, toks tvirtas g.gif
o kas kiek laiko jos žydi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 02, 12:13)
o man kai padovanojo, vienas buvo pražydes žiedas, o kiti visi pumpurai nukrito, gal kol apsiprato prie vietos, arba skersvėjo gavo nešant,  o likes vienas pumpuras nuo rugpjūčio mėn nei nukrentam nei žydi, stovi, toks tvirtas g.gif
o kas kiek laiko jos žydi ax.gif


pas mane lygiai pries metus zydejo ir siemet ziema prazydo vel ;d
bet as kuri laika jos neturejau namie, nes galvojau,kad nuo jos alergija prasidejo. tai priziuretojai sake,kad zydejo pas juos labai daznai... gal as blogai ja priziuriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 03 02, 13:28)
pas mane lygiai pries metus zydejo ir siemet ziema prazydo vel ;d
bet as kuri laika jos neturejau namie, nes galvojau,kad nuo jos alergija prasidejo. tai priziuretojai sake,kad zydejo pas juos labai daznai... gal as blogai ja priziuriu  schmoll.gif


kodėl, gal paprasčiausiai patiko pas juos vieta labiau nei pas tave 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas
Na, viena mano gardenija, senesnioji, gelsti pradėjo unsure.gif Visąlaik santūriai, po lapuką kitą, o dabar gal trečdalis lapų geltoni. Iš pradžių atrodė gyslos tamsesnės, šalia - šviesiau, o paskui tas šviesumas tapo geltonumu smile.gif Rašėt, kad tas gyslų išryškėjimas rodo geležies trūkumą, bet įdomu tai, kad jos matytis pradėjo būtent po to, kai pradėjau laisyti rūgščiamėgių trąšomis. O dar įdomiau, kad dvi gardenijos stovi šalia, gauna tą patį vandenį ir saulę, o kita graži sau stovi. Gal kas turit idėjų?
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 03 24, 10:42)
Labas rytas
Na, viena mano gardenija, senesnioji, gelsti pradėjo  unsure.gif Visąlaik santūriai, po lapuką kitą, o dabar gal trečdalis lapų geltoni. Iš pradžių atrodė gyslos tamsesnės, šalia - šviesiau, o paskui tas šviesumas tapo geltonumu smile.gif Rašėt, kad tas gyslų išryškėjimas rodo geležies trūkumą, bet įdomu tai, kad jos matytis pradėjo būtent po to, kai pradėjau laisyti rūgščiamėgių trąšomis. O dar įdomiau, kad dvi gardenijos stovi šalia, gauna tą patį vandenį ir saulę, o kita graži sau stovi. Gal kas turit idėjų?



o kaip į saulę reguoja, ar tiesioginiai spinduliai g.gif ar negalėtų būti kaltininkė g.gif
aš savosios nelaikau ant saulės ir gražiai bujoja thumbup.gif na vienas kitas pagelsta, bet tai čia normalu rolleyes.gif ir nauji lenda gražūs rolleyes.gif
ir jokių trašų nenaudoju ax.gif
reikėtų persodinti, bet bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 24, 09:56)
o kaip į saulę reguoja, ar tiesioginiai spinduliai g.gif  ar negalėtų būti kaltininkė g.gif
aš savosios nelaikau ant saulės ir gražiai bujoja thumbup.gif  na vienas kitas pagelsta, bet tai čia normalu rolleyes.gif  ir nauji lenda gražūs rolleyes.gif
ir jokių trašų nenaudoju ax.gif
reikėtų persodinti, bet bijau doh.gif

Nu vat neįsivaizduoju, kaip su ta saule - teoriškai jos abi gauna tą patį - stovi ant stalo netoli langų. Nebent gelstančiajai tenka kiek daugiau rytinės saulės, nuo kurios ji kažkiek užstoja kitą. Bet vėlgi - ta pusė, kuri dažniausiai būna atsukta į rytinę pusę, negelsta ir veši g.gif Negali čia kokia liga būt ar kas?...
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 03 24, 11:43)
Nu vat neįsivaizduoju, kaip su ta saule - teoriškai jos abi gauna tą patį - stovi ant stalo netoli langų. Nebent gelstančiajai tenka kiek daugiau rytinės saulės, nuo kurios ji kažkiek užstoja kitą. Bet vėlgi - ta pusė, kuri dažniausiai būna atsukta į rytinę pusę, negelsta ir veši  g.gif Negali čia kokia liga būt ar kas?...


na kas liečia ligas, jau nežinau schmoll.gif
Atsakyti
Nu ką, dar pasigodosiu, - o mažu kas ką ir patars. Va kaip manoji nususėlė atrodo.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Nesuprantu - visa išleipus, lyg nelaistyta kelias savaites unsure.gif Grynai džiūnanti atrodo. O laistau gi pareigingai.

O kita šiandien pražydo.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuitulienė: 25 kovo 2011 - 17:30
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 03 25, 19:29)
Nu ką, dar pasigodosiu, - o mažu kas ką ir patars. Va kaip manoji nususėlė atrodo.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Nesuprantu - visa išleipus, lyg nelaistyta kelias savaites  unsure.gif Grynai džiūnanti atrodo. O laistau gi pareigingai.

O kita šiandien pražydo.... ax.gif


nu varkšiukė gėlytė, o puršket vandeniu rolleyes.gif
mano velnes tas 1 žiedelis ir nesiskleidžia g.gif
laukiam foto žydinčios gražuolės thumbup.gif

dabar galvoju, čia gali vat ir būti kokio elemento trūkumas g.gif kai lapai geltonuoja na nebeprisimenu kokio cheminio elemento gali trūkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 25 kovo 2011 - 21:35
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 25, 21:31)
nu varkšiukė gėlytė, o puršket vandeniu rolleyes.gif
mano velnes tas 1 žiedelis ir nesiskleidžia g.gif
laukiam foto žydinčios gražuolės thumbup.gif

dabar galvoju, čia gali vat ir būti kokio elemento trūkumas g.gif  kai lapai geltonuoja na nebeprisimenu kokio cheminio elemento gali trūkti doh.gif

man regis geležies, jei ypač tos “gyslos žalios“
Atsakyti