Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(zuzla @ 2011 02 24, 14:01)
kodėl? kitaip neįsivaizduoju, kaip galima kiekvieną lapelį išvalyt g.gif o dušas ale normalios sąlygos - lietutis, tai ne kiekvieno lapelio tampymas, viens du ir nuplovei..


o jus bandete savo gardenija taip plauti?
kazkaip bijau labai toki eksperementa daryt.. nes tokia ji lepi !
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 02 24, 13:09)
o jus bandete savo gardenija taip plauti?
kazkaip bijau labai toki eksperementa daryt.. nes tokia ji lepi !


gardenijos ne, nes neturiu šiuo metu, bet plaunu visas kitas be išimties - orchidėjas, plokštenius, ardiziją, kliviją ir t.t. aišku, reikia pasaugoti nuo skersvėjo.. kažkaip neatsimenu, ar šioj temoj kas nors sakė, kad taikė dušą, jus būtumėt pirma, bet jums spręsti smile.gif na gal dar kas nors atsilieps..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 24, 14:16)
gardenijos ne, nes neturiu šiuo metu, bet plaunu visas kitas be išimties - orchidėjas, plokštenius, ardiziją, kliviją ir t.t. aišku, reikia pasaugoti nuo skersvėjo.. kažkaip neatsimenu, ar šioj temoj kas nors sakė, kad taikė dušą, jus būtumėt pirma, bet jums spręsti smile.gif na gal dar kas nors atsilieps..

ax.gif ax.gif gal pirmoji nebusiu,nes labai gaila bus sios gelytes wink.gif pabandysiu su sausu skudureliu kokiu...
4u.gif aciu !

Atsakyti
Na, aš vasario 16 proga nuprausiau šitą gėrybę po dušu, kol kas nesipiktina.
O dėl purškimo "apeinant" žiedus - logiškai mąstant, tai kai gamtoje auga, lietus lyja visur vienodai, tame tarpe ir ant pumpurų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 02 24, 18:45)
Na, aš vasario 16 proga nuprausiau šitą gėrybę po dušu, kol kas nesipiktina.
O dėl purškimo "apeinant" žiedus - logiškai mąstant, tai kai gamtoje auga, lietus lyja visur vienodai, tame tarpe ir ant pumpurų...  g.gif


Kazkur skaiciau, kad kai krauna pumpurus ir zydi gardenijos geriau nepurksti.

As tai saviskes lapelius skudureliu nuvaliau. Bet kol kas irgi stovi, nesipiktina. biggrin.gif vis kazkaip maniau kad jinai pas mane nelabai auga, bet vakar paziurejau, nugi auga. Tik kai as i ja per diena 10 kartu paziuriu, tai ir nepastebiu. O siom dienom nebuvo kada ziurineti pastoviai i ja, ir ka... ogi auga... patinka jai. thumbup.gif
Oi bijau prisigirti, kad nepradetu nykti. Tfu, tfu ,tfu.
Atsakyti
QUOTE(Balbiesyte @ 2011 02 24, 19:05)
Kazkur skaiciau, kad kai krauna pumpurus ir zydi gardenijos geriau nepurksti.

Nu ir aš skaičiau, ale kad kai ji natūraliai savo gimtose vietose auga, tai ant jos visos gi lyja... Logiškai mąstant, su minkštu vandeniu turėtum galėti purkšti.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 02 24, 22:14)
Nu ir aš skaičiau, ale kad kai ji natūraliai savo gimtose vietose auga, tai ant jos visos gi lyja... Logiškai mąstant, su minkštu vandeniu turėtum galėti purkšti.... g.gif


na, purškimas(ir laistymas beje) ir lietus tikrai ne tas pats, kokį vandenį beimtumėt. kas augina augalus lauke - manau, pritars man, lietus natūraliom sąlygom veikia visai kitaip, natūraliai, augalai būna tam pasiruošę.
Nuo purškimo ant gardenijų (ir kamelijų) pumpurų ir žiedų jie paruduoja - galiu iš patirties patvirtint drinks_cheers.gif
Dėl valymo - aš kartais pavalau drėgnu skudurėliu, nieko joms neatsitinka. Esu ir išmaudžius, bet vasarą - irgi nieko nenutiko. Nėra jos tokios lepios, kad reiktų bijot kvėpuot šalia smile.gif su gėlėm yra taip ir su kitais padarais - kuo labiau jas lepini ir popini, tuo lepesnės jos ir darosi biggrin.gif
Atsakyti
gavau ir as sita lepunele su pumpurais dovau. kazi sulauksiu tokiu graziu ziedeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2011 02 25, 12:30)
Nuo purškimo ant gardenijų (ir kamelijų) pumpurų ir žiedų jie paruduoja - galiu iš patirties patvirtint  drinks_cheers.gif

O purškei paprastu vandentiekio vandeniu ar kokiu pastovėjusiu/minkštu/lietaus ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 02 27, 13:36)
O purškei paprastu vandentiekio vandeniu ar kokiu pastovėjusiu/minkštu/lietaus ar pan.?


Purškiau lietaus ir tvenkinio vandeniu, tiksliau tai stengiausi nepurkšti ant žiedų, bet vis tiek pateko. Dabar įstačiau gardenijų vazonėlius į dėžutes su keramzitu, apačioj papilu vandens, kad nesiektų vazonėlių, tai net jei nepurškiu kurį laiką (mano be žiedų dabar) - vis tiek drėgmės gauna
Atsakyti
Aš savąją pakišau po dušu siek tiek drungnu ir nieko, šauniai švyti lapeliai, švarūs, o tiek bijojau, bet ryžausi smile.gif baisu į dulkes buvo žiūrėti doh.gif
padėjau šiek tiek ant saulutės ūiltoj vietoj, apdžiūvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 02 28, 14:02)
Aš savąją pakišau po dušu siek tiek drungnu ir nieko, šauniai švyti lapeliai, švarūs, o tiek bijojau, bet ryžausi smile.gif  baisu į dulkes buvo žiūrėti doh.gif
padėjau šiek tiek ant saulutės ūiltoj vietoj, apdžiūvo smile.gif

thumbup.gif ir as bandysiu .nors valau su sausu skudureliu
Atsakyti