Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Siaip tai tikrai nesu kokia tai gardeniju specialsite, turiu tik viena ir gal man jau taip pasiseke, nu bet mano tai tikrai nelepune rolleyes.gif Kaip jau rasiau, megsta daug vandens ir daug sviesos, kai jos yra biggrin.gif O kai tik nusipirkau, tai ir mano gardenijos visi lapai buvo svytintys, tamsiai zali, bet dabar kai jau chemikalai nueje, tai ir lapai sviesesni atrodo. O kad jos dabar nezydi, tai nepergyvenkit, mano irgi turi sukrovus pora pumpuru, kurie nei dideja, nei mazeja. Bet zinau, kad kai atsils orai, tai ir prazydes tie pumpuriukai. Ko gero nebus labai dideli, nes tie pumpuriukai juk visa ziema praktiskai neaugo, bet kai jau prades, tai net neabejoju, kad sulauksit ir didesniu wub.gif Cia is patirties sneku rolleyes.gif Ir dar vienas pastebejimas is patirties, tai, kad gardenija, turbut vienintele is mano turimu geliu, kurios neimanoma perlaistyti, nes kuo daugiau vandens, tuo graziau jinai auga (bent jau pas mane taip), nu bet ziema aisku biskuti atsargiau reikia ax.gif Tai tiek ir tezinau ko gero as apie tas gardenijas, tikiuosi informacija pades ir visos atsilus sulauksim ziedu biggrin.gif
Atsakyti
Ideciau ir pora nuotraukeli, bet kotai neleidzia unsure.gif
Atsakyti
aciu uz info... o kaip i sausa ora reaguoja? dedi ka ant radiatoriaus?
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 01 28, 08:17)
aciu uz info... o kaip i sausa ora reaguoja? dedi ka ant radiatoriaus?

Ir kokiu vandeniu laistai? is krano? virintu? lietaus?
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 01 28, 11:41)
Ir kokiu vandeniu laistai? is krano? virintu? lietaus?

Lietaus lotuliukas.gif oi, pralinksminai smile.gif kaip tik šiuo metu balejom prisirenku lietaus vandens biggrin.gif
Lietaus vandeniu jau seniai nieko nerekomenduojama laistyti - rūgštūs, prisisotinę visokių neaiškių chemikalų. Kažkas sakė galvą sveika plauti lietaus vandeniu, tipo minkštas labai biggrin.gif Jo, tiek numinkštins plaukelius, kad nukris minkščiau už pūką biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai imsiu ir dar labiau pralinksminsiu Milabra, nes laistau butent su lietaus su vandeniu rolleyes.gif Cia turbut kiek zmoniu tai tiek ir nuomoniu del to lietaus vandens, o mano gelytem tai lyg ir patinka. O pradejau laistyti lietaus vandeniu, nes palaiscius is krano ant kaktusu atsirado kalkiu sad.gif Nu o kai lietucio nebuna, tai dar kartais palaistau is buteliu pirktiniu vandeniu, o is ciaupo tai kazkaip prisibijau.
Atsakyti
O dar greitai apie sausa ora tai nieko as zinokit nedarau, nors mes patys radiatorius kaip norim reguliuojam, tai kambary niekad nebuna labai dusna, nors daznai apipurskiu as dar ja, tai lyg ir patinka jai taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa316 @ 2006 01 29, 01:25)
Nu tai imsiu ir dar labiau pralinksminsiu Milabra, nes laistau butent su lietaus su vandeniu  rolleyes.gif

Pažiūrėjau, kad tu UK, tai gal ten to lietaus ir netrūksta biggrin.gif Kai ore -25, kažkaip su lietum ne kas... o ir prisirinkti man jo problema. Trąšom bandau kompensuoti ax.gif
nu žiūrėsim, ką jos čia pavasarį sušnekės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 01 29, 21:44)
Pažiūrėjau, kad tu UK, tai gal ten to lietaus ir netrūksta  biggrin.gif Kai ore -25, kažkaip su lietum ne kas... o ir prisirinkti man jo problema. Trąšom bandau kompensuoti  ax.gif
nu žiūrėsim, ką jos čia pavasarį sušnekės  bigsmile.gif

Tai vis delto neatsakei kokiu vandeniu laistai ir ka darai su radiatoriais ... gaila ar ka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 01 29, 22:53)
Tai vis delto neatsakei kokiu vandeniu laistai ir ka darai su radiatoriais ... gaila ar ka? mirksiukas.gif

ar tai aš? blink.gif Vajėtau, visokiu laistau, tuoj vittel pradėsiu pirkti unsure.gif Tik kas iš to, kaip neauga taip neauga normaliai. Ir su radiatoriaus nieko nedarau, kai šalčiai buvo, tai perkėliau gardenijas ant gėlių stovo nuo palangės. Ten tik šviesos mažoka.
Atsakyti
Mano gardenija kelis naujus pumpurus sukrove, siandien uzstebejau. Ankstesni - miego stadijoj - lyg kokie plastmasiniai butu - nieks nesikeicia. Nu idomu i ka cia viskas issirutulios, gal prazis?
Atsakyti
Aš irgi turėjau nusipirkusi,gan gerai laikėsi ir žydėjo,bet nuo jos kvapo darėsi bloga blink.gif , kažkas panašaus į migreną.Teko atiduoti mamai verysad.gif . Nors mama ypatingai netūpčioja apie ją, bet nemiršta,sedi vietoj, gal pavasarį atsigaus.
Atsakyti