Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Labutis smile.gif gavau aš irgi dovanų šią gėlytę, kai paskaičiau, kokia lepi net pakraupau blink.gif , bijo šalčio, nemėgsta elektros prietaisų, tiesioginių saulės spindulių, skersvėjų ir pan. man padovanojo rugpjūčio mėn. turėjo daug žiedelių, tai vienas pražydo, o visi likusieji nukrito, va tik vienintelis pasiliko, ir nepražysta nuo rugpjūčio mėn iki šiol, net keista, ir nenukrenta. lapeliai vis nauji skeidžiasi, žaliuoja g.gif
sako retai težydi, na nežinau schmoll.gif gal ir nebeprasiskleis, šeip nesurandu jei tinkamos vietos vis kaitalioju, kiek žinau ir nėra gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 02 02, 22:27)
Labutis smile.gif  gavau aš irgi dovanų šią gėlytę, kai paskaičiau, kokia lepi net pakraupau blink.gif , bijo šalčio, nemėgsta elektros prietaisų, tiesioginių saulės spindulių, skersvėjų ir pan. man padovanojo rugpjūčio mėn. turėjo daug žiedelių, tai vienas pražydo, o visi likusieji nukrito, va tik vienintelis pasiliko, ir nepražysta nuo rugpjūčio mėn iki šiol, net keista, ir nenukrenta. lapeliai vis nauji skeidžiasi, žaliuoja g.gif
sako retai težydi, na nežinau schmoll.gif  gal ir nebeprasiskleis, šeip nesurandu jei tinkamos vietos vis kaitalioju, kiek žinau ir nėra gerai g.gif

as turiu jau antra gardenija, bet is pirmosios patirties kazkaip nepergyvenu, jog neseniai parsinesta i namus pradeda mest pumpurus ir ruduot lapai (jei negausiai), nes pirmoji lygiai taip pat dare, turputi rudavo, numete pumpurus, bet paskui, matyt, apsiprato prie aplinkos, sukrove naujus pumpurus ir zydejo smile.gif
Atsakyti
As irgi nusipirkau labai mazyte gardenija, nu taip nagai panizo kai pamaciau, kad nesusilaikiau. Ji dar nezydinti, tokia miniatiurine. Viena lapeli pamete, ir toliau ant palanges stovi. As ja kasdien vis pakalbinu, ale neauga. Tokia ramybes busenoj. Galvoju, gal jai reikia prie aplinkos pakeitimo priprasti g.gif
Na tikiuosi pasirodzius daugiau saulutes, atsibus gelyte. Taip norisi kad daugiau paaugtu ir prazystu ant vasaros. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Balbiesyte @ 2011 02 18, 14:56)
As irgi nusipirkau labai mazyte gardenija, nu taip nagai panizo kai pamaciau, kad nesusilaikiau. Ji dar nezydinti, tokia miniatiurine. Viena lapeli pamete, ir toliau ant palanges stovi. As ja kasdien vis pakalbinu, ale neauga. Tokia ramybes busenoj. Galvoju, gal jai reikia prie aplinkos pakeitimo priprasti  g.gif
Na tikiuosi pasirodzius daugiau saulutes, atsibus gelyte. Taip norisi kad daugiau paaugtu ir prazystu ant vasaros. wub.gif


Nesijaudinkit, kai atšils - tada atsigaus smile.gif aš pernai nusipirkau už kelis litus irgi tokias visai nupiepusias, mažytes, ale su pumpuru - tai kaip bebūtų keista, nors vežiau lapkritį per lauką, - pumpuras išsiskleidė rolleyes.gif ... tik kažkaip kvapą kitokį įsivaizdavau, gal stipresnį ir tokį labiau svaiginantį....
O paskui iki pavasario stovėjo ramybės būsenoj. Vasarą išnešiau į lauką, pastačiau pusiau pavėsy - tai sulapojo, atsigavo bigsmile.gif tiesa, žiedų nesukrovė, bet tikiuos gal ateity... o dabar per žiemą tai irgi neauga visiškai, nuo rudens vėl ramybės būsenoj.
Aš jas vis apipurškiu ir pastačiau vazonėlius į padėkliukus su keramzitu, kad gautų drėgmės, bet nemirktų...
Atsakyti
Zinokit neiskenciau, pinigu medi persodinau, tai tuo paciu ir savo graziaja gardenija i didesni vazona pertupdziau. Dabar sulaikius kvepavima stebiu ar nieko blogo jai nesidaro. I vazoneli priberiau drenazo akmenuku. Kazi, gerai cia padariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Balbiesyte @ 2011 02 21, 16:18)
Zinokit neiskenciau, pinigu medi persodinau, tai tuo paciu ir savo graziaja gardenija i didesni vazona pertupdziau. Dabar sulaikius kvepavima stebiu ar nieko blogo jai nesidaro. I vazoneli priberiau drenazo akmenuku. Kazi, gerai cia padariau?  g.gif


manau, kad nieko blogo, tik jos mėgsta rūgščią žemę. Aš dar žieve esu pabarsčius žemės paviršių ax.gif
Atsakyti
aš irgi turėjau šią gražuolę, labai daug džiaugsmo suteikdavo žiedai, kai jų sulaukdavau. Bet po to kažkas jai nepatiko ir nunyko schmoll.gif .

Čia geras straipsnis apie gardenijas:
http://www.sodospalv...alai_namams-616
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2011 02 21, 15:45)
manau, kad nieko blogo, tik jos mėgsta rūgščią žemę. Aš dar žieve esu pabarsčius žemės paviršių  ax.gif


Taip taip, zeme zinau kad rugscia megsta, as vis karta i savaite palaistau paskanintu vandeniu rolleyes.gif biski citrinu sulciu ispaudziu kelis lasiukus. Nu kol kas stovi, lyg ir patiko jai tas persodinimas. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
mergaites!!! kuo valyti dulkes nuo lapeliu?
girdejau,kad nemegsta lepunele sita,kai ja liecia pirstais,purskia vandeni..ka daryt?
Atsakyti
po dušu nuplaut mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 24, 13:54)
po dušu nuplaut mastau.gif

kazkaip nemanau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 02 24, 12:55)
kazkaip nemanau..  g.gif


kodėl? kitaip neįsivaizduoju, kaip galima kiekvieną lapelį išvalyt g.gif o dušas ale normalios sąlygos - lietutis, tai ne kiekvieno lapelio tampymas, viens du ir nuplovei..
Atsakyti