Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(zuzla @ 2010 11 24, 21:17)
šio puslapio viršuje yra atsakymas, dėl ko greičiausiai geltonuoja..

blush2.gif tai yra gal kokiu specialiu trasu ? ax.gif Gal pavadinima isduosite ? mirksiukas.gif
nes jos tai netresiau trasomis kurie tinka mano kitiems auginamiems lapuociems ....
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 11 28, 15:24)
blush2.gif tai yra gal kokiu specialiu trasu ?  ax.gif Gal pavadinima isduosite ?  mirksiukas.gif
nes jos tai netresiau trasomis kurie tinka mano kitiems auginamiems lapuociems ....


pati nesidomėjau, reik eit ir skaityt, kas ant pakuotės parašyta arba klaust konsultantų
Atsakyti
kaip keista, sakot,kad laistot labai daznai . o pas mane uzsilikes lapelis,kuris buvo prie gelytes.tai ten parasyta,kad ONCE A WEEK.hm..

tai kaip daryt? visu 38 puslapiu neperskaitysiu siandien, bet patarkite , kaip daznai ja laistyt reikia?
ir dar, kaip surpatau - virs radiatoariaus jai nelabai tinkanti aplinka.... reikes ant kitos palanges padet. nes vakar kaip tik pagalvojau,kad gal gerai jai bus,kai silumos tiek ... kaprizinga gelyte.

ir dar, - nepatinka,kad nelygiai vesliai auga lapai. viena puse yra pusplike. o kitoj - tankumynas smile.gif
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gandre @ 2010 11 30, 11:48)
kaip keista, sakot,kad laistot labai daznai . o pas mane uzsilikes lapelis,kuris buvo prie gelytes.tai ten parasyta,kad ONCE A WEEK.hm..

tai kaip daryt? visu 38 puslapiu neperskaitysiu siandien, bet patarkite , kaip daznai ja laistyt reikia?
ir dar, kaip surpatau - virs radiatoariaus jai nelabai tinkanti aplinka.... reikes ant kitos palanges padet. nes vakar kaip tik pagalvojau,kad gal gerai jai bus,kai silumos tiek ... kaprizinga gelyte.

ir dar, - nepatinka,kad nelygiai vesliai auga lapai. viena puse yra pusplike. o kitoj - tankumynas smile.gif
ax.gif

Sveika smile.gif
Niu as tai laistau kaip matau kad jau sausa zeme smile.gif nzn cia viskas priklauso gal kokia temperatura buna namie smile.gif laistau tokiu posilciu vandenuku ,gal kuno temperaturos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, šiandien nuvažiavau aplankyti mamos ir išsigandau. gražiajai gardenijai jaučiu amen doh.gif visi lapai tokie nemoku net paaiškinti, susiraukšlėję kaip nuo perdžiūvimo tačiau manau, kad mama perlaistė nes žemė šlapia ir jau papelėjusi schmoll.gif ar ją dar įmano atgaivint ar mesti lauk?
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 11 30, 14:36)
Sveika  smile.gif
Niu as tai laistau kaip matau kad jau sausa zeme  smile.gif nzn cia viskas priklauso gal kokia temperatura buna namie  smile.gif laistau tokiu posilciu vandenuku ,gal kuno temperaturos  smile.gif

aciu!
jau sukrove pumpurus,laukiu ziedu;)

pamenu,kad pernai ,kai zydejo,tai labai greitai nukrito ziedai,siemet pasistengsiu,kad ilgiau zydejimas butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gandre @ 2010 11 30, 15:47)
aciu!
jau sukrove pumpurus,laukiu ziedu;)

pamenu,kad pernai ,kai zydejo,tai labai greitai nukrito ziedai,siemet pasistengsiu,kad ilgiau zydejimas butu  4u.gif

O tai visai dziugu smile.gif jusu net jau zydejo thumbup.gif 4u.gif
Mano irgi sukrovus ziedus bet nzn panasu kad si syki tai nezydes verysad.gif nes 2 pumpuriukus jau numete verysad.gif keleta aisku dar yra likusiu ... smile.gif bet vat kad tie lapukai vis ruduoja pas mane ...nzn kaip jos ir pagydyti g.gif
bet kokiu trasu tai ir pilt ne kas schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 11 30, 16:27)
O tai visai dziugu  smile.gif jusu net jau zydejo  thumbup.gif  4u.gif
Mano irgi sukrovus ziedus bet nzn panasu kad si syki tai nezydes  verysad.gif nes 2 pumpuriukus jau numete  verysad.gif keleta aisku dar yra likusiu ...  smile.gif  bet vat kad tie lapukai vis ruduoja pas mane ...nzn kaip jos ir pagydyti  g.gif
bet kokiu trasu tai ir pilt ne kas  schmoll.gif  unsure.gif


gal reciau laistyt ja reikia.... nes as kai pradejau reciau laistyt- nebera jau beveik rudu lapuku wink.gif
neliudekit, viskas gerai bus su Jusu lepunele-augintine !
Atsakyti
QUOTE(gandre @ 2010 12 01, 10:41)
gal reciau laistyt ja reikia.... nes as kai pradejau reciau laistyt- nebera jau beveik rudu lapuku wink.gif
neliudekit, viskas gerai bus su Jusu lepunele-augintine !

4u.gif dekui uz patarima ir padrasinima 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos

Isigijau ir as sia gelyte, bet tik dabar perskaiciau, kad ja sudetinga priziuret doh.gif Na per 2 sav nieko nenumete ( tfu tfu tfu), taciau norisi, kad ir prazistu (turi tik 2 pumpurus) ax.gif
Atsakyti
Na kagi, maniske visgi numete viena pumpura, antras dar laikosi rolleyes.gif Tikiuosi sulaukt jo issiskleidimo rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

As tai savaja isgrojau pries kokias gal 3 savaite i vakarine puse ant palange smile.gif tai kolkas atrodo lapuku nebemeta ... smile.gif bet siaip atrodo nelb kaip visa kompozicija jos unsure.gif pupuriukai tai laikosi bet niekaip nezydi g.gif jauciu taip mes su ja ir nesusidraugausim verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmenta: 02 vasario 2011 - 12:05