Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(evers @ 2010 11 10, 15:43)
tik kodel lapukai kaikurie vietom parudave... g.gif


gal per sausas oras jai g.gif nežinau.. jei geltonuotų, tai būtų ženklas, kad trūksta geležies mastau.gif
Atsakyti
help.gif help.gif o cia dbr nuo ko gali but ? g.gif
perlaisciua ar nedalaisciau ? wacko.gif wacko.gif doh.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmenta: 12 lapkričio 2010 - 22:41
QUOTE(Karmenta @ 2010 11 12, 22:40)
help.gif  help.gif o cia dbr nuo ko gali but ?  g.gif
perlaisciua ar nedalaisciau ?  wacko.gif  wacko.gif  doh.gif  mastau.gif

viskas gerai, matyt paseno, jei daug tokių lapukų tada gal pašąlo g.gif bet sprendžiant iš krumuko viskas gerai
Atsakyti
atrodo apipurskineju ir laistau,o lapukai panasiai ruduoja kaip ''Karmenta'' idejo... g.gif taip paruduoja paskui krenta..
Atsakyti
gal jai šalta mastau.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Aciukas mergaites uz nuomones 4u.gif smile.gif
Daugiau lapuku atrodo nekrito , tai gal kaip nors isgyvens ji mastau.gif bet vat kad prazydes tai kaip tai nelb tykiu doh.gif
Dar norejau paklaust blush2.gif o jus savasias gelytes ta pacia diena kai laistot tai ir apipurskinejat ar kaip ? ax.gif
Atsakyti
na aš asmeniškai neapipurškinėjau niekad g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 11 15, 09:31)
na aš asmeniškai neapipurškinėjau niekad g.gif

As tai viena karta buvau tai padariusi bet nzn ar reikia unsure.gif g.gif mastau.gif
Atsakyti
Mergaites help.gif blink.gif Lapukai mano vis geltonuoja g.gif ka dbr daryt ? ax.gif
kazin ko jai truksta o gal per daug ? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmenta: 24 lapkričio 2010 - 15:46
g.gif gal tiesiog taip turi būt, o auga maži žali lapukai? Gal jai maža šviesos? O gal perdažnai laistoma?

Maniškė jau kaput, visi lapai nurudavo, tiksliai žinau kad papuolė ant skervėjo, dar vieną pusgyvi steibuką turiu doh.gif tikiuosi išgyvens
Atsakyti
As saviske gerokai apkarpiau, dabar stovi stagarai su keliolika lapu. Jei perziemos, tikiuosi gal pavasari isaugins kokiu ugliu, o jei ne, teks ismest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 11 24, 15:39)
Mergaites help.gif  blink.gif Lapukai mano vis geltonuoja    g.gif  ka dbr daryt ? ax.gif
kazin ko jai truksta o gal per daug ? unsure.gif


šio puslapio viršuje yra atsakymas, dėl ko greičiausiai geltonuoja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 24 lapkričio 2010 - 20:19