Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(Lutė @ 2010 11 02, 09:47)
Po teisybe iš po krano, tik kad šiltas gerai būtų 4u.gif

ax.gif dekui uz atsakyma aciuks.gif
gal ir as taip darysiu ,nes ko daugiau bandysi lepinti to blogiua gali gautis smile.gif nelb tykiu kad pries pardavima parduotuvej kas nors taip su jais zaidzia ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 11 02, 12:38)
ax.gif dekui uz atsakyma  aciuks.gif
gal ir as taip darysiu ,nes ko daugiau bandysi lepinti to blogiua gali gautis  smile.gif nelb tykiu kad pries pardavima parduotuvej kas nors taip su jais zaidzia ... ax.gif

ten išvis su jomis elgiasi taip kad tik greičiau būtų, na bent man taip atrodo.
Aš dar kartais palaistau trąšomis, skirtomis rūgščią dirvą mėgstančioms kvietkoms
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 11 02, 14:05)
ten išvis su jomis elgiasi taip kad tik greičiau būtų, na bent man taip atrodo.
Aš dar kartais palaistau trąšomis, skirtomis rūgščią dirvą mėgstančioms kvietkoms

Niu ziuresim kaip cia manajai seksis su manin gyventi smile.gif
Pupuru tai nemazai turi ,kazin ar prazydes mastau.gif
Atsakyti
Gali būt jog nukris, vien dėl naujos vietos, bet gali ir visi sužydėti, tik nereikia jos judinti iš vietos į vietą, ir tam ir tam tikimybė 1:1 mirksiukas.gif sėkmės, kad sužydėtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 11 02, 14:57)
Gali būt jog nukris, vien dėl naujos vietos, bet gali ir visi sužydėti, tik nereikia jos judinti iš vietos į vietą, ir tam ir tam tikimybė 1:1 mirksiukas.gif sėkmės, kad sužydėtų 4u.gif

Didelis didelis aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmenta: 02 lapkričio 2010 - 14:11
Laba.Prisijungiu ir aš prie jūsų,neatsilaikiau šiam grožiui,pati sau pasidovanojau lotuliukas.gif .Kai pirkau buvo tik pumpurėliai,o dabar jau 2 geltoni žiedai ir vienas baltas bigsmile.gif ,nesuprantu iš kur tas geltonumas atsirado.Visada isivaizdavau,kad jos tik baltos būna blush2.gifVĖliau ikelsiu nuotrauka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 09 lapkričio 2010 - 08:33
kai baigia zydet ziedai pageltonuoja...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 09, 10:16)
kai baigia zydet ziedai pageltonuoja...

g.gif įdomu,bet jie man iš kart prasiskleidė geltoni blink.gif,bet jau kvapas wub.gif user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 09 lapkričio 2010 - 11:36
g.gif mano taip palieka kai zydejimas i pabaiga,kai taip kaip jusu pageltonuoja,keliu dienu begyj nukrenta ziedas..
Atsakyti
plateliai tai bent grozis wub.gif saunuole thumbup.gif smile.gif net baltai uzpavydejau blush2.gif
Na o pas mane kolkas jokiu geru rezultatu unsure.gif savaite ir dvi dienos gelyte pas mane gyvena smile.gif rezultatas : 2 laistymai ,4 nukrite lapukai ,vienas nukrites pumpuras verysad.gif kiek suprantu cia ne i gera blink.gif tikriausiai kazka darau ne taip mastau.gif scare.gif nes su lapuocias kuriuos auginu man kaip tai viskas gan neblogai good.gif einasi (tfu tfu tfu ...) g.gif
Atsakyti
Pagal mane tai čia dar labai gerai mirksiukas.gif , lapukai krenta nes kraustėsi pas jus.

O maniškė gavo biški šalto oro liko gal kokie 5 lapukai žali visi kiti kažkur išėjo doh.gif bet aš dar turiu vilties, kad atsiras daugiau jų g.gif
Atsakyti
kai as nusipirkau gardenija keleto dienu begyj neviena pumpura numete..po to apsiprato tai dziugin pavieniais ziedais..gerai kad pavieniai kvapas stiprokas...bet wub.gif tik kodel lapukai kaikurie vietom parudave... g.gif
Atsakyti