Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(Niridė @ 2010 08 10, 02:46)
Toje vietoje daugiausiai buvo pavesis, o lietus juk nesaltas buna g.gif

na maniškė tai priešais langą, kur visą rytą šviečia saulė ir nepasakyčiau, kad jai labai blogai, manau jai net labai patinka šviesa, tik ne ant pačios saulės per visą dieną, ir dabar paieškojau informacijos - ten rašo, kad joms šviesa būtina, tik ne tiesioginiai saulės spinduliai g.gif
na bandykit patręšti, o jei ką duokit velnių, gal susipras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 08 10, 08:34)
na maniškė tai priešais langą, kur visą rytą šviečia saulė ir nepasakyčiau, kad jai labai blogai, manau jai net labai patinka šviesa, tik ne ant pačios saulės per visą dieną, ir dabar paieškojau informacijos - ten rašo, kad joms šviesa būtina, tik ne tiesioginiai saulės spinduliai  g.gif
na bandykit patręšti, o jei ką duokit velnių, gal susipras  mirksiukas.gif

Taigi,kol viduj buvo,viskas buvo ok, ji isvesejo net per daug-kaip koks krumas,-nebetilpo ant stovo,tad teko isnesti laukan. Ir trasu jai buvo duota,bet nesupaisysi ju... Ziuresim,darysim kazka...
Atsakyti
va kaip nustebino siryt smile.gif
Atsakyti
Mano gardenija kaip keista bebutu, ziema isbujojo, zydejo pastoviai, prileido saku i visas puses. Pavasari apkarpiau, paformavau vainika, nes antenos styrojo. Ir ka, vasaros pradzioj numete lapu, stovejo stagarai, dabar isleido nauju, bet tokiu maziuku, sviesiu... Supyko matyt uz iskarpyma. Bandysiu trest.
Atsakyti
Sveikutės, gavau dovanų ir aš šią kvapnę gėlytę 4u.gif skaitau skaitau jūsų pašnekesius, kad sudėtingą ją auginti g.gif aš galvojau,kad ji auginama lauke g.gif o pasirodo kambarinė g.gif ar gali augti ir čia ir čia smile.gif na tikiuosi gerai seksis auginti mirksiukas.gif vazonėlis tai jei ryškei per mažas, bet dabar yra su žiedais, tai persodinti negaliu schmoll.gif čia persodinimo laikas geriausias pavasari, ar nesvarbu g.gif kaip suprantu ją prausti reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir šakės turiu gėlytę tik savaitę, o jau nebenori žydėti nors tu ką g.gif padavanojo su vienu žiedeliu, o visi kiti pradėjo prilietus kristi, kas čia vyksta, negi nauja vieta netinka g.gif bijau, kad pati lapus nepradėtų numetinėti blink.gif
Atsakyti
mano naujokele...taip senai norejau... wub.gif
user posted image
Atsakyti
O tai pasirodo lepūnės kokios blink.gif
Aš iš senukų nupigintą parsinešiau. Ką dabar daryt su ja? Persodint ar palikt tame pačiame indely? g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

Sian nusipirkau gelyte "Gardenia jasminoide " wub.gif tokia ji man grazi susirode parduotuvej thumbup.gif smile.gif bet cia kai pasiskaiciau tai ... bijau.gif swoon.gif
Jus man paprastai va taip tiesiai sveisiai pasakykit kiek kartu i savaite sia gelyte pageidautina laistyti ir apipurksti lapus (ir ar tai isvis butina ) ? mastau.gif
Is anskto didelis aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
O čia manau individualiai nuo kambario priklauso, jei labai sausa ir šilta manyčiau dažniau, jei vėsoka rečiau, tik jokio skersvėjo, maniškė truputį gavo tai dabar sėdžiu ir bijau kad neužsilenktų, nes lapukai jau tokie negražūs, bet gal kaip nors...
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 11 01, 13:35)
O čia manau individualiai nuo kambario priklauso, jei labai sausa ir šilta manyčiau dažniau, jei vėsoka rečiau, tik jokio skersvėjo, maniškė truputį gavo tai dabar sėdžiu ir bijau kad neužsilenktų, nes lapukai jau tokie negražūs, bet gal kaip nors...

tiesa sakant kai prisiskaiciau cia apie gelytes prieziura isvis net kvepuot jau prie jos bijau unsure.gif smile.gif niu kolkas dar jos nelaisciua ,vakar tik parsinesiua ja ,ziuresim ,atrodio lyg zeme dregna yra ...ryt paziuresiu ,gal kartu su visom gelytem laistysiu smile.gif tiesa jau nuo sian pasiruosiau virinto vandens ,kazkurios cia rase smile.gif o jus vat Lutė kokiu vandeniu laistot savaja ? ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Po teisybe iš po krano, tik kad šiltas gerai būtų 4u.gif
Atsakyti