Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Aš purškiu ir ant pumpurų, nes nežinau kaip juos apeiti blush2.gif kol kas pumpurai nekrenta, bet gal dar anksti džiaugtis.
Atsakyti
Visiska netiesa kad gardenijos lepios!Apie puse metu ja priziurejau kaip priklauso, ir laisciau minkstu vandeniu, ir saugojau nuo skersvejo bei tiesiogines saules, bet ji man vis nyko. Kol neistverus perkeliau ant pietines palanges, laistyti pradejau vandeniu is krano ir kasdien pro langa ji gaudavo skersvejo. kad jus zinotumet kaip ji isbujojo!!! Per savaite isleido naujus sodrius lapelius ir vis leidzia. Manau ir greitu laiku prazys.
Atsakyti
Skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2010 04 22, 06:53)
Visiska netiesa kad gardenijos lepios!Apie puse metu ja priziurejau kaip priklauso, ir laisciau minkstu vandeniu, ir saugojau nuo skersvejo bei tiesiogines saules, bet ji man vis nyko. Kol neistverus perkeliau ant pietines palanges, laistyti pradejau vandeniu is krano ir kasdien pro langa ji gaudavo skersvejo. kad jus zinotumet kaip ji isbujojo!!! Per savaite isleido naujus sodrius lapelius ir vis leidzia. Manau ir greitu laiku prazys.


Man viena gėlininkė sakė, kad vasarą joms labai patinka gyventi lauke. Tai skersvėjai neišvengiami...
Atsakyti

Mano mylimiausia ir graziausia gele wub.gif Tik pas mane sunkokai auga 4u.gif Planuoju dar viena nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 04 24, 21:17)
Man viena gėlininkė sakė, kad vasarą joms labai patinka gyventi lauke. Tai skersvėjai neišvengiami...



tai turetui jai patikti balkone a? pabandysiu smile.gif
Atsakyti
noriu pasigirti savo gardenija ir jums taip patarti.nupirkau trasu ir pradejau gausiai jomis laistyti.stai ir susilaukiau ziedu.vadinasi joms truko trasu,o laukiau ju puse metu,net buvau supykus.mielosios bandykit ir jums pavyks.
Atsakyti
O kokių trąšų pirkote, jei ne paslaptis
Atsakyti
sios trasos pirktos anglijoj,bet manau ju yra ir Lietuvoj,t.y.skytos ampules pavidale buteliuke skirtos buna zydincims,kitos lapuociams ir dar kitos orhidejoms.labai patogu ir atskiesti nereikia,ir gele ju pasiima tada jei ju tik truksta ,istacius apversta ampule i zeme.pasiteiraukite didesnese geliu parduotuvese.
Atsakyti
tai manau zydinciom gelem tiks trasos, as taipir tresiu, ir isnesiau i balkona smile.gif nesakyciau kad nepatiko...bet kadlabai patiko kol kas irgi negaliu sakyti wink.gif
Atsakyti
Bet kokios trąšos netinka, reikia tręšti azalijom, rododendrams skirtomis.
Atsakyti
man tiko paprasciausiai tik zydinciom gelem,taip kad jos pasakyciau tikrai yra lepios,nes pries tai dejau trasa lazdeliu pavidale ir zydinciom gelem skirtas,bet rezultatas nepasikeite.tad pabandziau kitas trasas ir sulaukiau rezultato-ziedu.bandykit ir jus tai vienas tai kitas trasas ir zinosit ko joms reikia.
Atsakyti