Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

gal jai skersvėjis kur traukia ir dažnai laistot?
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 10 11, 18:59)
gal jai skersvėjis kur traukia ir dažnai laistot?


Laikiau ant palangės, bet to lango nedarinėjau specialiai dėl jos. Paskui pamačiau, kad vienos šakelės lapai tokie lyg nušalę, tai dabar nukirpau tą šaką ir nukėliau ją nuo ten, laikau ant stalo. Bet lapai gelsta ir krenta...

O dėl laistymo, tai skaičiau, kad ji mėgsta drėgmę ir visada turi būti drėgna. Tai dažnai aš ją laistau, be to, jei lapai gelsta, tai galvoju džiūna... Gal blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2009 10 16, 12:55)
jei lapai gelsta, tai galvoju džiūna... Gal blogai? g.gif


lapai gali gelsti ir nuo perlaistymo... dar gali būti, kad geležies truksta unsure.gif
Atsakyti
Nepamirškit, mergaitės, kad gardeniją tik virintu vandenuku reik laistyt, ir dar pageidautina šiltu mirksiukas.gif
Atsakyti
ir dar į lėkštutę, ir dar su citrinos sulčių lašiuku biggrin.gif
Atsakyti
Nea, aš į vazoną lieju, ir dar vazonas be skylės- auga puikiai, juk jos- tropinės gėlės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 10 16, 13:43)
Nea, aš į vazoną lieju, ir dar vazonas be skylės- auga puikiai, juk jos- tropinės gėlės biggrin.gif


bet oro tropinio tai neturim biggrin.gif
Atsakyti
Ateinu pasidžiaugti savo naująja gyventoja, kurią MB vakar man padovanojo wub.gif

user posted image

user posted image

Pasiskaitysiu įdėmiai kaip ją prižiūrėt - tikiuosi susidraugausim ... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 16 spalio 2009 - 16:19
QUOTE(Rasicka* @ 2009 10 16, 17:18)
Ateinu pasidžiaugti savo naująja gyventoja, kurią MB vakar man padovanojo  wub.gif
Pasiskaitysiu įdėmiai kaip ją prižiūrėt - tikiuosi susidraugausim ... lotuliukas.gif


tpfu tpfu tpfu, kad nenudyvičiau ale labe gražią jau gavot - norėsit susidraugausit mirksiukas.gif
o mano namie stagariukai liko galvojau jau išmest, bet kai iškračiau iš žemių radau žalius gyvus priešaknius ir tvirtas šaknis, tai sukišau atgalios (pasodinau ax.gif ) laukiu dabar lapelių blush2.gif tikiu stebūklais
Atsakyti
turiu as sia grazuole gardenija,bet nezinau ka man daryti su ja,nes iavaziuoju atostogu dviem savaitem,tai patrkit kaip man ja palikti kad nenumirtu ir neliktu stagariukai vietoj ziedu.neturiu tokiu draugu kurie myletu taip geles kaip as.tai ka daryti doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jop, čia atvejis sudėtingesnis, per tiek laiko gali perdžiūti, o jei ką nors kapsintį į ta vazoniuką pakabinus g.gif na kad drėgmė nuolat pasilaikytų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutė: 17 spalio 2009 - 11:25
Nesuprantu, ir toliau lapai gelsta... Be to, ant kai kuriu lapu darosi tokie balti taskiukai, gaunasi balkšvai žali lapai.... verysad.gif Gal patarsit ką daryt? Ir kas kiek laiko jūs jas laistot?

Aš visada palieju su trąšom....
Atsakyti