Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

atsiprašau už offtopiką, bet geriau nusipirkti stefanotį rolleyes.gif ir žiedų daugiau, ir kvepia skaniai, ir ne toks lepus..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 10, 16:01)
atsiprašau už offtopiką, bet geriau nusipirkti stefanotį rolleyes.gif ir žiedų daugiau, ir kvepia skaniai, ir ne toks lepus..

irnesakyk.gif stefanoti jau turiu.... thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2009 10 10, 16:14)
irnesakyk.gif  stefanoti jau turiu.... thumbup.gif  biggrin.gif


tai ir turėtų užtekt biggrin.gif gardeniją turbūt tik šiltnamio sąlygomis galima auginti blink.gif nežinau, kam pavyko pvz tokią užauginti g.gif

user posted image
Atsakyti
schmoll.gif neuztenka..... rolleyes.gif gobsi as............... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2009 10 10, 16:28)
schmoll.gif neuztenka..... rolleyes.gif gobsi as............... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tai tada sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
gal jos auginimas priklauso ir nuo to kur auga, pvz pas mane namie langai į rytus ale jai netinka nors tu ką džiūna, miršta ir t.t. o darbė langai į šiaurę, tai žydi iki nupušimo, niekaip nesuprantu nes darbe ir vėsiau ir tamsiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 10 10, 20:17)
gal jos auginimas priklauso ir nuo to kur auga, pvz pas mane namie langai į rytus ale jai netinka nors tu ką džiūna, miršta ir t.t. o darbė langai į šiaurę, tai žydi iki nupušimo, niekaip nesuprantu nes darbe ir vėsiau ir tamsiau  g.gif


pas mane darbe ta pati situacija g.gif gal pabandyt darbe augint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 10 10, 20:17)
gal jos auginimas priklauso ir nuo to kur auga, pvz pas mane namie langai į rytus ale jai netinka nors tu ką džiūna, miršta ir t.t. o darbė langai į šiaurę, tai žydi iki nupušimo, niekaip nesuprantu nes darbe ir vėsiau ir tamsiau  g.gif

g.gif mano langai i pietus ir i siaure, g.gif o dar ir vesus kambariukai.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 10, 20:24)
pas mane darbe ta pati situacija g.gif gal pabandyt darbe augint unsure.gif


jei tik noro yra mirksiukas.gif man kai neauga namie tai darbe kaifuoju nors
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 10 10, 21:08)
jei tik noro yra  mirksiukas.gif man kai neauga namie tai darbe kaifuoju nors


kad tik vėl nebūtų pinigai į balą huh.gif
Atsakyti
na jo tas tai taip, bet aš pirkau parduotuvėj ne maximkoj, tai gal 12 Lt mokėjau, o gavau krūmą gavau didelį, be to atrodė labai jau sveikas ir žalias g.gif tai ir surizikavau
Atsakyti
Maniškė irgi neskleidžia pumpurų, o tik meta lapus... Viena gelsta, kiti runda unsure.gif
Atsakyti