Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(emma @ 2009 05 19, 20:35)
NIRIDE,na ir gražuolė thumbup.gif


QUOTE(Vitulka @ 2009 05 29, 12:14)
labai gražios NIRIDĖS, -- Meeresfrau -- gardenijos  wub.gif

Dekui aciuks.gif
Tai,iseina, ja pastoviai reikia apkarpyt? Kaip suprast-po zydejimo? g.gif Ji pazydi, o po keliu dienu, ziurek,vel naujas ziedas issiskleide...Tai kada karpyt? unsure.gif

Kokias Shultz trasas naudojat? bigsmile.gif
Atsakyti
Jau pražydo naujai mano gražuolė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,noriu pagirti jusu grazuolias gelialias thumbup.gif labai grazios.

As ir sia gelyte auginu ,atidave man ja nukankinta,be lapuku,o poto pavasari miltuotieji skidamariai uzpuole,tai gelyte niekaip lapuku graziu neuzaugina,kas keisciausia tokia negrazi ji zidi,patarkite ka daryti kad lapukai tokie grazus uzaugtu kaip pas jusu gelytes ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir as sia grazuole. Nusipirkau, ne ssuintrigavo pavadinimas...
JI pas mane su ziedu pumpurais. Bet taip ir stovi. Pumpuriukai jau koks menuo laiko neprasisikleidzia. Kazkur skaiciau, kad ja reikia laistyti siltu vandeniu. Ar teisybe, kaip ja prazydinti? g.gif
Atsakyti
Aš laistau tik šiltu virintu vandeniu. Ir jums rekomenduoju taip daryti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 06 04, 21:08)
Aš laistau tik šiltu virintu vandeniu. Ir jums rekomenduoju taip daryti. smile.gif

As irgi tokiu pat laistau,bėt maniske irgi menuo kaip nezydi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 06 04, 09:15)
Tręšti biškį reikėtų...arba į žemę kitą persodinti... g.gif

Tresiu,matyt tikrai reikia persodinti ,tik su ziedais kazin ar nebus problemos
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2009 06 04, 22:07)
As irgi tokiu pat laistau,bėt maniske irgi menuo kaip nezydi...  verysad.gif

Paskaityk kelis puslapius atgal - merginos mini,kad visai neblogai yra citrinu sulciu isspausti i laistoma vandeni, kad gelezies sulfatas ziedams labai gerai ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2009 06 05, 23:15)
Paskaityk kelis puslapius atgal - merginos mini,kad visai neblogai yra citrinu sulciu isspausti i laistoma vandeni, kad gelezies sulfatas ziedams labai gerai ir t.t. mirksiukas.gif

Aciu Niride 4u.gif
Atsakyti
Saviškę apkarpiau, jei neatsigaus, tai mesiu lauk ir nusipirksiu kitą blush2.gif , nėra nervų su ja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ada! @ 2009 06 05, 11:03)
Tresiu,matyt tikrai reikia persodinti ,tik su ziedais kazin ar nebus problemos
smile.gif


Aš žydinčią į didesnį vazoną, nejudindama senų žemių persodinau- nieko neatsitiko, žydi toliau biggrin.gif
Atsakyti
Manoji gardenija pradejo zydeti tik siaurineje puseje. Dabar vis zydi, nemeta nei lapu, jokiu pretenziju. O pvz. ciklomenas zydi tik rytineje.
Atsakyti