Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Sveikos,
turime ir mes namuose dovanota lepunele, kuri is tikruju visai nelepi biggrin.gif . Stovi atokiau nuo skresveju, netampoma, nesukiojama, uzdengiama nuo kaitrios vidurdienio saulutes, laistoma, kai ikisus pirsta diagnozuojama sausoka zeme, kai prisimenama, tresiama Schulz trasomis blush2.gif ...taip musu grazuole gyvuoja jau 3 metus ir kasmet zydi, nors nedaug tu ziedu buna, taciau kiekvienas - tikra svente... o jau kvapas pasakaaaa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 04 25, 09:14)
aš dar pastebėjau, kad maniškei patinka palaistymas šiltu vandeniu  wub.gif o kvapas tai tikrai  doh.gif nupirkau dovanų žydinčia ir pastačiau kambary kur miegu, teko keltis ir išnešt kitur, net galva braškėjo nuo kvapo  doh.gif


Taip tikrai, mes irgi laistome ja tik virtu, siltu vandeniu...o persodinti kiek girdejau tiktu i zeme skirta azalijoms smile.gif Beje kvapas man miegoti netrukde, as nuo jo tiesiogine prasme kaifuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
rodaus ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba diena,

help.gif mano gardenija pasidenge tokiais baltais kaip vabaliukais ir pradejo leisti kazkoki limpanti skysti, visas stalas aplink limpantis, ka daryti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaka.: 06 gegužės 2009 - 09:03
QUOTE(Pasaka. @ 2009 05 06, 09:03)

Užsikrėtė tavo gražuolė skydmariu. Kuo skubiau atskirk nuo kitų gėlių, kol neinfekavo. Aš tai nuplaučiau šiltu vandeniu ir actara nupurkščiau. Jei nieko nedarysi, savaime nepraeis ir žus tavo gėliukas doh.gif

Manoji gardenija po žiemos pirmą žiedą išskleidė bigsmile.gif wub.gif , nu koks kaifas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2009 05 07, 08:59)
Aciu, o kas tai yra ir kur tai gauti ???

Tai ką, dar tu jos negydei blink.gif , gi pamirios..
Klausk konsultantės Senukuose, kur sodo prekės, ten visi nuodai. Ir aplamai, kur prekiauja trąšomis, turėtų būti, o gal net ir ką kitą tau patars.
Dar žalias muilas padeda, bet aš nebandžiau. Tik, kai purkši, išsinešk kur iš buto, užsidėk pirštines.. Paskaityk gėlių ligų tėmelėje, turėtų tokia būti, ten panos smulkiau aprašo.
Atsakyti
Aš anksčiau niekada nepurškiau savos gardenijos.Bet pasiskaičius čia,pabandžiau papurkšt.Manau ,kad jai visai patiko.Vakar darbe paskaičiavau,sukrovus apie 11 pumpurų,nors pats krūmelis labai nedidelis.Tik prieš kelias dienas valytoja valė langus,sakė buvo skersvėjis.Bet tikiuos gal nepakenks.
Atsakyti
As tai nepurskiu dabar, nes zydi, o ir po to bijau, kad nepradetu puti pumpurai unsure.gif
Gal kuri zinot, kaip isnaikinti pirktinese zemese pradejusias veistis musytes? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niridė: 15 gegužės 2009 - 20:37
QUOTE(Niridė @ 2009 05 15, 21:36)
As tai nepurskiu dabar, nes zydi, o ir po to bijau, kad nepradetu puti pumpurai unsure.gif
Gal kuri zinot, kaip isnaikinti pirktinese zemese pradejusias veistis musytes? g.gif

O KAI ZYDI NEGALIMA PURKSTI?AS TAI PURSKIU DU KARTUS PER DIENA,MANISKE DAUG PUMPURU TURI,BET DU JAU NUKRITO verysad.gif TAI SAKOT GERIAU NEPUKRSTI?
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2009 05 17, 12:33)
O KAI ZYDI NEGALIMA PURKSTI?AS TAI PURSKIU DU KARTUS PER DIENA,MANISKE DAUG PUMPURU TURI,BET DU JAU NUKRITO  verysad.gif TAI SAKOT GERIAU NEPUKRSTI?

Kiek zinau, tai ant ziedu ir pumpuru purksti nepatariama. Bandyk kaip nors atsargiai juos apeiti purksdama. Man paciai "apeidineti" per didelis vargas blush2.gif , tai nepurskiu is viso. Rezultate zydi kaip zydejus: krauna po 2-3 ziedus is sykio, tik nuzydi viena partija,kita issyk skleidziasi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
ant žiedų ir pumpurų purkšti negalima, nes supus....

aš saviškę vakar persodinau.. žiūrėsim, kas toliau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2009 05 17, 12:40)
Kiek zinau, tai ant ziedu ir pumpuru purksti nepatariama. Bandyk kaip nors atsargiai juos apeiti purksdama. Man paciai "apeidineti" per didelis vargas blush2.gif , tai nepurskiu is viso. Rezultate zydi kaip zydejus: krauna po 2-3 ziedus is sykio, tik nuzydi viena partija,kita issyk skleidziasi thumbup.gif  wub.gif

na tada galnepurksiu isvis,nes kazkaip bus labai sunku apeiti,kladangi daug tu pumpuru smile.gif
Atsakyti