Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Sveikutes,man praejo noras tokia gele pirkti,mamai padovanojau su daug ziedu ,perzydejo ir jau metai jokio ziedelio nors prieziura ,kaip su mazu vaiku
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 03 08, 21:40)
taigi anam puslapy pasirodžiau smile.gif

o aš supratau, kad dar vieną nukovei, jau man sklerozė lotuliukas.gif
Na ir kaip ji laikosi? Nesukioji?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 08, 22:00)
o aš supratau, kad dar vieną nukovei, jau man sklerozė  lotuliukas.gif
Na ir kaip ji laikosi? Nesukioji?


tai kad dar anksti apie ją ką šnekėt biggrin.gif bet jau tas žiedas, kur fotkinau, pradėjo vysti, tai nukirpau, kad gėlytė jau jėgų nešvaistytų g.gif skleidžia dar vieną rolleyes.gif apačioj radau ruduojantį lapuką, kol kas nenusiskina, tai neliečiu.. dar prie pat žemės būvo dar du pumpurai, be lapų, tik pumpurai - trąšų pasėkmės, tai irgi nukirpau g.gif purškiu, kol kas neliejau, nes drėgną pirkau... žiūrėsim..
Atsakyti
Tai taip ji ir žydi, po vieną žiedą skleisdama. Lapai gali ruduoti nuo geležies trūkumo. Šiaip dar ji turi apsiprasti naujoje aplinkoje.
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2009 03 08, 20:01)
Na as vis dar laikausi nenusipirkus sios grazuoles bet itariu kad neilgai  rolleyes.gif
Pas mane namuose sausa tai as visas gelytes purskiu ir ziema bet kai buna pumpureliai tai jau atsargiai tada tik pazeme o kai zydi nepurskiu visai  4u.gif
O del auginimo Graikijoje  wub.gif tai sunku ka ir patarti ten man atrodo kad visos geles auga ir lauke be jokios ipatingos prieziuros oi tokia nuostabi salis as ja myliu  wub.gif

As irgi panasiai ax.gif Uzmaciau pardavime pora grazuoliu gardeniju, tai dabar nebr man ramybes blush2.gif Jei po kovo 8-tosios dar bus like, mielai priglausiu. biggrin.gif

Man irgi keistai pasirode tas klausimukas, ypac kai salia mano senosios gardenijos stirksojo toks lapelis, prisegtas prie plastikinio siaudelio: "From Greece and Holland with love-Gardenia" bigsmile.gif Tai, manau, jos lauke naturaliai sau vesa be jokiu ten lepinimu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
tai saunu bigsmile.gif tiesiog idomu paklausinet as nieko dar neismanau blush2.gif
tik db ziurim kad lapai tiek gardenijos tiek vezdunes atrodo kaip "apkramtyti" su rudom skylutem g.gif gal kas uzpuole jas unsure.gif
Atsakyti
Reiktu paziureti tas skylutes g.gif
O nesimato voratinkliu ir nuo kurios vietos kramto lapelius nes jei nuo virsuniu tai itariu kad bus erkute g.gif
Atsakyti
sveikos,
pirmas mano gardenijos žiedelis nužydėjo, antras pumpuras supuvo, matyt su pukškimu padauginau, beeeet štai ko dar laukiu prasiskleidžiant rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na, ša irgi pasigirsiu, kad turiu gardeniją, pilnut pilnutėlę pumpurų. Kol kas nei vieno neišskleidė, bet kokius keturis tai tikrai pametė. Bandau dabar bent jau ant pumpurų nepurkšti, drėkinu iš apačios ir žemę. Labai norėčiau pajusti žydinčios aromatą wub.gif .
Su orchidėjom susidraugauti nepavyko, tikiuosi nors su šita gražuole susidraugausim. O pirkau visai nežinodama, kad ji lepūnė doh.gif
Atsakyti
maniškė jau visus tris pilnai išskleidė, bet visų gal nedėsiu, nes pagalvosit, kad giriuosi rolleyes.gif

user posted image

o koks kvapas wub.gif užeini namo ir jauti..........
Atsakyti
o manoji stovi sau, tik naujus pumpurus krauna... baigiasi jau man kantrybė.. na, pagalvojua, kažin, o jeigu aš ją tokią visą persodinčiau? kažkaip man atrodo, kad jai žemės mažoka... na va parodysiu savo užsispyrėlę...
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2009 03 17, 07:40)
o manoji stovi sau, tik naujus pumpurus krauna... baigiasi jau man kantrybė.. na, pagalvojua, kažin, o jeigu aš ją tokią visą persodinčiau? kažkaip man atrodo, kad jai žemės mažoka... na va parodysiu savo užsispyrėlę...


nu net nežinau, su pumpurais gal nepersodink g.gif jei auga, krauna, tai gal jai patinka tas mažas vazonas... savo persodinsiu, kai nužydės smile.gif
Atsakyti