Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(zuzla @ 2009 03 06, 21:03)
sveikos, mergaitės 4u.gif

senai buvau beužsukus.. pirmoji mano patirtis su gardenija buvo nevykus blush2.gif bet šian neatsilaikiau rolleyes.gif

user posted image

user posted image

bandysiu susidraugaut iš naujo smile.gif

grazumelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2009 03 06, 20:59)
grazumelis  wub.gif


ačiū 4u.gif

kad tik pavyktų išsaugoti ir užauginti rolleyes.gif
Atsakyti
man draugas padovanojo gardenija. visa kruma sakyciau bigsmile.gif bet cia apie prieziura paskaicius sunerimavau g.gif tikiuosi pavyks ja tinkamai priziureti. cia pirmoji mano gele. gyvenam graikijoj,ir laikysiu visas geles balkone (+vezdune ir kitu pav dar nezinau) tai galvoju ar jau nest i lauka ar viduj laikyti. viena diena salta kita silta.. nezinau. o laistau virintu vandeniu. gal dar ka patartumet?
foto ikelciau bet nesuprantu kaip verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(λuna @ 2009 03 06, 23:06)
man draugas padovanojo gardenija. visa kruma sakyciau  bigsmile.gif bet cia apie prieziura paskaicius sunerimavau  g.gif tikiuosi pavyks ja tinkamai priziureti. cia pirmoji mano gele. gyvenam graikijoj,ir laikysiu visas geles balkone (+vezdune ir kitu pav dar nezinau) tai galvoju ar jau nest i lauka ar viduj laikyti. viena diena salta kita silta.. nezinau. o laistau virintu vandeniu. gal dar ka patartumet?
foto ikelciau bet nesuprantu kaip  verysad.gif

http://i056.radikal....2ec2a0b60aa.jpg[/IMG] na nzn ar gavosi ikelti blush2.gif
Atsakyti
O jei gardenija su pumpurais ,tai ar gerai ją purkšti? Ar nepakenks pumpurams?Aš dar nei karto savos nepurškiau,nes vis turi po kelis pumpurus,tik prieš savaitę persodinau į didesnį vazoną.Tikiuos nuo to nenumes pumpurų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2009 03 08, 00:02)
O jei gardenija su pumpurais ,tai ar gerai ją purkšti? Ar nepakenks pumpurams?Aš dar nei karto savos nepurškiau,nes vis turi po kelis pumpurus,tik prieš savaitę persodinau į didesnį vazoną.Tikiuos nuo to nenumes pumpurų verysad.gif

Sakyciau, kad purksti reikia, bet atsargiai, kad ant pumpuru nepakliutu, nes tada jie gali pradeti puti. unsure.gif
Atsakyti
Kad ir lepios tos mūsų gardenijos, bet vistiek net silpna pasidaro net jos žiedą pamačius, o jau kvapą prisiminus rolleyes.gif
Aš saviškės žiemą nepurškinėjau, tai man kaip ne keista, lapai nejuodavo, bet pas mane namie lb šilta ir drėgna. Tačiau esu vazonėlį pastačius ant drenažo granulių, nuo kurių palaisčius, garuoja papildoma drėgmė.
Atsakyti
Na as vis dar laikausi nenusipirkus sios grazuoles bet itariu kad neilgai rolleyes.gif
Pas mane namuose sausa tai as visas gelytes purskiu ir ziema bet kai buna pumpureliai tai jau atsargiai tada tik pazeme o kai zydi nepurskiu visai 4u.gif
O del auginimo Graikijoje wub.gif tai sunku ka ir patarti ten man atrodo kad visos geles auga ir lauke be jokios ipatingos prieziuros oi tokia nuostabi salis as ja myliu wub.gif
Atsakyti
šian ermitaže mačiau po ~30lt doh.gif žalioj stotelėj nusipirkau truputį mažesnę už 15 rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip jus nusprendziant ar kambary yra sausas oras ar dregnas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2009 03 08, 21:32)
o kaip jus nusprendziant ar kambary yra sausas oras ar dregnas? blush2.gif

Nusipirkau iš orchidėjos.lt drėgnomatį, tai jis parodo kiek, bet ir taip jaučiasi.
Zuzla, parodyk ką dar gero nusipirkai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 08 kovo 2009 - 21:40
QUOTE(rosee @ 2009 03 08, 21:39)
Zuzla, parodyk ką gero nusipirkai  bigsmile.gif


taigi anam puslapy pasirodžiau smile.gif
Atsakyti