Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Tai azalijom skirta zeme ir yra rugstesne drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi mastau apie naujos zemes gardenijai pirkima, bet dar dvejoju: del vieno augaliuko pirkti visa maiseli, o t.y. 3-5 kg blink.gif unsure.gif... Taip taip vis dar nesiryztu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2009 03 01, 23:51)
As irgi mastau apie naujos zemes gardenijai pirkima, bet dar dvejoju: del vieno augaliuko pirkti visa maiseli, o t.y. 3-5 kg  blink.gif unsure.gif... Taip taip vis dar nesiryztu blush2.gif


tai kad ji kainuoja vistiek gal kokie 7 lt,nemanau kad daugiau,man kazkaip negaila,be to zadu dar pora tokiu augaleliu pirkti,nes kazkaip mazai prosvaisciu kad manoji isgyvens,nors tikiuosi aisku...
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2009 03 02, 00:06)
tai kad ji kainuoja vistiek gal kokie 7 lt,nemanau kad daugiau,man kazkaip negaila,be to zadu dar pora tokiu augaleliu pirkti,nes kazkaip mazai prosvaisciu kad manoji isgyvens,nors tikiuosi aisku...

Gal ir man teks pirkt dar viena augaleli, nes senasis, kaip ir taviskis, perziemojo prastai - pusgyvis verysad.gif Is triju krumeliu beliko tik vienas, tai siandien isroviau tuos du nudziuvusius... Tada jau kaip dviems augalams, o ne vienam, zeme pirkti labiau apsimoka, nes siaip tai lieka didziausias maisas nepanaudotas, sudziusta tik ir tiek tos naudos doh.gif
Atsakyti
Aš savo gardeniją nukirpau visą rudenį, nes užkniso, lapukus metė, nebeaugo kažko, dabar pradėjo leist vieną tik ūgliuką, matyt kitos šakelės numirojo. Ot lepūnė, nėra nė vienos gėlės, kad pas mane neaugtų, o ta pindusia nė velnio doh.gif
Nežinia kaip čia ta viena šakelė atrodys tarp džiuvenų, gal teks mest lauk visą kai paaugs doh.gif
Atsakyti
na va,as saviske irgi apkarpiau,kur jau sakeles be lapu nudziuvusios ir persodinau,tik negavau zemes azalijom,nupirkau zydintiem augalam ir labai tikiuosi kad atsigaus.pradesiu laistyti ir purksti virintu vandeniu.o ar uztenka i lekstele palaistyti ir nupurksti karta per savaite?persodinus iskart palaisciau i lekstute.
o stovi tai ji pas mane sone nuo lango ant sekcijos,kad negautu tiesioginiu saules spinduliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amore: 03 kovo 2009 - 17:17
Kuo daugiau purskimo geriau maziau laistykit bet purkskit kekviena diena ir gal pavyks pakelti gyvenimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2009 03 03, 20:05)
Kuo daugiau purskimo geriau maziau laistykit bet purkskit kekviena diena ir gal pavyks pakelti gyvenimui  thumbup.gif

aciu,tikiuosi pavyks prikelt smile.gif
Atsakyti
na, aš jau galiu pasigirti...
istorija mano tokia - gavau gardeniją dovanų per šalčius, gruodžio pabaigoj... turėjo vieną žiedą,pražydo.. išėjau savaitei atostogų, o kai grįžua, visa mano gėlė ne tik kad neturėjo pumpurų ( o palikau visą pasipuošusią didžiausiais pumpurais), bet ir lapus pradėjo mesti. likę lapai juodavo... nu, maniau jau viskas..bet.. ogi yra supermamų forumas clap.gif clap.gif clap.gif
perskaičiau visą kie tik radau info ir- mano gardenija ne tik atsigavo, bet jau krauna naujus pumpurus ( tik kantrybės trūksta, kada gi ji pražys??) biggrin.gif
iš tokios savo menkokos patirties pastebėjau vieną dalyką - labai mėgsta būti apipurkšta ( per dieną 2 kartsu aš ją nupurškiu, išskyrus savaitgalius) ir drėgna. Nežinau, bet skaičiau, kad negalima jos perlaistyti, bet aš buvau porą dienų jos nepaliejus tai ėmė ir suglebo lapai, maniau kad vėl jai kažkas nepatinka, pažiūrėjau - ogi žemė sausa.Palaisčius lapai atsigavo per gerą pusvalandį. Taigi, manau, kad kiekviena gardenija turi savo poreikius, tiesiog reikai stebėti ją ir prižiūrėti, o stovi ji pas amne ant palangės virš radijatoriaus, nes daugiau niekur jai vietos nėra bigsmile.gif
laukiu savo žiedų, kai tik pražys - pasigirsiu:) blush2.gif
Atsakyti
Tai va kad jos megsta buti purskiamos drinks_cheers.gif
Tik reikia atsargiau purksti kai ziedus jau turi mirksiukas.gif
Lauksim kriro ziedeliu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif tikrai parodysiu:)
Atsakyti
sveikos, mergaitės 4u.gif

senai buvau beužsukus.. pirmoji mano patirtis su gardenija buvo nevykus blush2.gif bet šian neatsilaikiau rolleyes.gif

user posted image

user posted image

bandysiu susidraugaut iš naujo smile.gif
Atsakyti