Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

kaip smagu girdet, kad pas kazka gerai auga.. as nusipirkau visa ziedais apsikrovusia, bet kazkodel pradejo mest ziedus, tol kol visus numete ir pati nudziuvo, tai jau nebandziau gaivint ar laukt pavasario, ismeciau.. unsure.gif turbut ir vargu ar but atsigavus, o su akvariumo vandeniu tai naujiena, reiks gal ir man pradet laistyt.. bigsmile.gif
Atsakyti
man nesiseka sios grazuoles uzsiauginti.nusiperku privedu iki stagaru busenos ir viskas.nuvezu mamai,o pas ja auga,zydi ir bujoja.
dabar turiu stagaru vazonelyje-vel teks mamai vezti.
Atsakyti
QUOTE(jolantukas1 @ 2009 01 16, 00:06)
dabar turiu stagaru vazonelyje-vel teks mamai vezti.

Na tos mūsų dukros rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
oi mergaites..
gavaudovanu as gardenija, bet nuzydejo vienas ziedas ir viskas... kelis pumpurus numete, keli liko... bet baisiausia, kad nezinau kur ja statyt doh.gif persdkaiciau visa puslapiuka, bet vis tiek man iskilo klausimu, gal galit padet?
- palange gan vesoka, lanagas i siaure, tai kur man ja padet, kad butu ne per salta ir ne per tamsu?
- tai kokiu vandeniu ja liet? ar tinka geriau virintas, ar galima prileisti is tos backos kur geriamas vanduo ir palaikyti ant radijatoriaus pora dienu, kad pasiltu?
-kokiom trasom tręšti> ( prašau , konkretaus pavadinimo).
-kodel kai kurie lapai nueina juodom demem?
- vazonelyje , paskaiciavau yra keturi krumai, tai laukt pavasario ir tada persodint?
- kokiu vandeniu ir kaip daznai ja purksti?
nu as ja labai labai myliu..nu kaip man ja issaugot.. g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2009 01 19, 19:31)
oi  mergaites..

Teks tau truputį paskaitinėti mirksiukas.gif
http://www.rojaussod.../tema.php?s=598
http://www.rojaussod...i...?f=79&t=985
Atsakyti
sveikos merginos. dar kol kas neismanau augalu ligu, todel nenoredama nusigrybauti ir pakenkti gelytei, noriu jusu paklaust, gal zinot, kas sitiems lapams atsitiko. ir kaip padeti gelytei

gardenijos lapeliu isorine puse:
user posted image

gardenijos lapeliu vidine puse:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2009 01 15, 23:21)
kaip smagu girdet, kad pas kazka gerai auga.. as nusipirkau visa ziedais apsikrovusia, bet kazkodel pradejo mest ziedus, tol kol visus numete ir pati nudziuvo, tai jau nebandziau gaivint ar laukt pavasario, ismeciau..  unsure.gif turbut ir vargu ar but atsigavus, o su akvariumo vandeniu tai naujiena, reiks gal ir man pradet laistyt..  bigsmile.gif

Pritariu kad lepunes ,sokineji apie ja ,oji savo principus rodo g.gif
Atsakyti
Sveikos,saviske gavau dovanu praeitu metu balandi,tai labai graziai zydeji ir lapus vis naujus krove,bet per ziema beliko labai mazai lapeliu,visi baigia nukristi verysad.gif ir jokiu pumpuru net neatrodo kad noretu krauti verysad.gif galvoju gal man ja bandyt persodinti ?nes persodinta per tuos metus nebuvo nei karto...
Atsakyti
Tikrai pabandykit persodinti nes tos parduotuvines zemes jos labai prastos o per tiek laiko jos ir issieikvoja rolleyes.gif
Ir dabar kol miega medelis pats laikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2009 03 01, 20:49)
Tikrai pabandykit persodinti nes tos parduotuvines zemes jos labai prastos o per tiek laiko jos ir issieikvoja  rolleyes.gif
Ir dabar kol miega medelis pats laikas  4u.gif

aciu,begsiu rytoj pirkti zemes ir vazoneli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amore @ 2009 03 01, 20:55)
aciu,begsiu rytoj pirkti zemes ir vazoneli  smile.gif

Tik, man rods, zeme turi buti rugsti - kaip kad rozems ir kt., ar as klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2009 03 01, 22:27)
Tik, man rods, zeme turi buti rugsti - kaip kad rozems ir kt., ar as klystu? g.gif

tikrai taip,kiek skaiciau cia,tai daug kas minejo,kad tinka ta pati kaip ir azalijom,geliu parduotuveje apsiziurinesiu rytoj,turetu buti manau smile.gif
Atsakyti