Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Sveikos, prieš keletą mėnesių įsigijau šią gražuolę - pora žiedelių jau pražydėjo, keletas pupurėlių nukrito, ir pora pamažėl kraunasi, didėja, už poros savaičių manau turėtų vėl būti žiedų wub.gif

Ką darau? Kartą į savaitę palaistau vandeniu iš savo akvariumo (visos mano gėlės jį tiesiog dievina drinks_cheers.gif ), nupurškiu šiltu vandeniu lapukus, ir laikau ją ant šviesios pietinės palangės, nuo saulės uždengtos roletu cool.gif

Tikiuosi ir toliau taip žydėsim ir lapų nemėtysim blush2.gif

http://public.fotki....s/p1010039.html
Atsakyti
Gal kad vesus kambarys ,pas mama todel ji meta ziedelius ir pumpurus,tikriausiai reikes man ja pasiimti pas save ,ir paciai atgaivinti
Atsakyti
unsure.gif Tai va - su liūdesiu pranešu, jos visą savaitę negavau mašiniuko ir niekaip neturėjau kaip iki tos Maximkės palėkti kur mačiau popigiai Gardenijas, o šiandien nuvažiavom su MB - ir špygutė - jau nėr nei vienos, tai gryžau visa nelaiminga... verysad.gif
Atsakyti
laukiam žiedukų user posted image
Atsakyti
gabe labai grazi tavo gardenija thumbup.gif laukiam ziedu 4u.gif wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2008 11 17, 21:36)
Sveikutes ,as nupirkau mamai sia gelyte ,nes man ji patiko ,bet pas mama tiesoig ji mirsta ,numete visus ziedus ir pumpurus man tiesiog geda del kad ji pavede mane  blush2.gif o as is visos sirdies ja pirkau,patarkit kaip atgauti ziedelius g.gif

Lyg ir atsigauna,vel pumpureliai,lapai grazesni g.gif bet kazin ar ilgai g.gif
Atsakyti
Sveikos,maniškė gardenija vis po kelis pumpurėlius auginasi.Tai vis niekaip negaliu jos persodinti.Patarkit,ar dabar imt ir persodint,ar palaukt geriau pavasario ir tada ją sodint į didesnį vazoną g.gif
Atsakyti
Sveikos, gardenijų augintojos,
aš taip pat įsigijau šią lepunėlę, bet man tai nuostabiai gražus augaliukas, tikiuosi, kaip nors pavyks ją išlaikyti. Pernai pavasarį buvau įsigijusi labai gražų jau suformuotą ir brangų augaliuką su žiedeliais, bet neilgai džiaugiausi, nes vasaros metu palikau tą grožį vyro priežiūrai, o šis lyg tyčia ją pamiršo palaistyti...
Dabar užtikau nukainuotą, be žiedelių ir neatsispyriau pagundai vėl pabandyti...
Sakykit, o gardenijos žiemą žydi? Ar kuriai nors šiuo metu pražydo šios gražuolės lepūnėlės?
Atsakyti
Žiemą tikrai žydi.Maniškė pastoviai su keliais pumpurais.Vienas pražysta,skleidžias kitas.Gaila ,kad neturiu su kuo nufotografuoti. verysad.gif
Atsakyti
Kažin ar nieko būtų, jei aš savo darbinę nabagę gardeniją paimčiau ir persodinčiau, na šaknų nedraskyčiau, o tai labai nagus niežti blush2.gif , na kažkokia neaiški ji man, nei miega nei ką g.gif
Mano kabineto langai į pietus, šviečia saulutė, kabinete šilta, gal apgaučiau, tipo jau pavasaris biggrin.gif
O naminė dar nežydi schmoll.gif , taip ir stovi nuo lapkričio sąstingio būsenoje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2009 01 13, 15:59)
Kažin ar nieko būtų, jei aš savo darbinę nabagę gardeniją paimčiau ir persodinčiau, na šaknų nedraskyčiau, o tai labai nagus niežti  blush2.gif , na kažkokia neaiški ji man, nei miega nei ką  g.gif 
Mano kabineto langai į pietus, šviečia saulutė, kabinete šilta, gal apgaučiau, tipo jau pavasaris  biggrin.gif
O naminė dar nežydi  schmoll.gif , taip ir stovi nuo lapkričio sąstingio būsenoje  unsure.gif

O gal vis tik geriau del vis ko palaukti bent jau vasario vidurio, kai prasides augalu vegetacija? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Szentedre: 13 sausio 2009 - 16:53
QUOTE(Szentedre @ 2009 01 13, 16:53)
O gal vis tik geriau del vis ko palaukti bent jau vasario vidurio, kai prasides augalu vegetacija?

reikės mastau.gif
Atsakyti