Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(emma @ 2008 10 27, 12:35)
Tiesa aš dar nei kart jos netręšiau.

o galėtum palepinti g.gif , mes tai čia net šokoladus joms siūlom, kad tik žydėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
turiu ir as gardenija , o gal geriau sakyti turejau cry.gif nes beliko tik stiebas su vienu lapu ka daryti cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinuksss: 02 lapkričio 2008 - 17:40
o tai kas nutiko blink.gif
Atsakyti
4u.gif Sveiki, mačiau Maximoj pirkti "Gardeniją" ir kas nustebino tai kaina bigsmile.gif tik 12,99Lt. - graži visai tokia, ir pumpurų pilna, bet pabijojau pirkt, nes prisiskaičiau, kad jos laaaaaaabai lepios ir su jom sunku įtikt... doh.gif Nors man jos tikrai labai gražios, o tas kvapas kai ji žydi... nuostabus... wub.gif
Taigi ir kaip dabar elgtis, gal vistik pirkt, kol tokia kaina, nes kiek mačiau anksčiau tai apie 30Lt. kainuodavo tokio dydžio.... Ką patarsit? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 17 lapkričio 2008 - 12:08
O geliu auginime ne naujoke esi? Jei tai ne pirmas augaliukas ir sekasi kitus auginti, tai pirk. Bet jei tik neseniai gelytem susidomejai, nesiulyciau. Asmeniskai as turiu gardenija. pirkau per ispardavima berods uz 5lt, kol kas gyvenam gerai. Taciau pries tai turejau viena... ir brangia... blush2.gif tai kazkaip neisgyveno pati pirma, lapai nudziuvo visi. Buvau prisizadejus daugiau su ja nedraugauti biggrin.gif Bet kai pamaciau parduotuvej uz 5lt, neatsilaikiau. Pagalvojau, kad jei vel nepavyks, bent negaila pinigu bus thumbup.gif Ir augam. Jei negaila tu pinigeliu, bandyk butinai thumbup.gif grozis ir kvapas atpirks viska bigsmile.gif
Atsakyti
Na, šaip auga gėlytės pas mane tikrai neblogai, taigi gal kaip nors susitvarkyčiau su ja... ? blush2.gif
O tik nusipirkus persodinti reikia ar taip ir palikti? ir kaip suprantu saulėtoje vietoje ji mėgsta būti, tai jei pas mane popietinė saulytė namie, tai jai ko gero patiks... ane? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 17 lapkričio 2008 - 12:28
Tada pirk thumbup.gif As tai siulyciau persodinti is karto, bent jau as taip darau visada. Nes is parduotuves durpes baisios ten... O ji megsta sviesa, jei tiesioginiu saules spinduliu negaus tai gerai mirksiukas.gif Tik papurksti neuzmirsk retkarciais, jei sausas oras pas tave. Ji megsta truputi dregnesni ora. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2008 11 17, 12:25)
O tik nusipirkus persodinti reikia ar taip ir palikti?

Jei su pumpurais, tai negerai, gali visus numesti, be to neaišku kaip ji reaguos naujoje vietoje.
Saviškę pirkau irgi rudenį pigiai, o persodinau, kaip ir priklauso, pavasarį.
Dabar perkėliau į kitą kmb, nes savo orchėm vietos padariau, laukiu numes ar ne pumpurus unsure.gif , bet lygtais nieko..
Atsakyti
Mes tokios 4u.gif

user posted image

Papildyta:
Taip, pumpurus gali numesti. Bet as to nelabai paisau blush2.gif Geriau tegu auga geroj zemej, gaila man skurdint toj durpinej ax.gif
Atsakyti
ax.gif Na, nuvažiuosiu iki Maximos pasižiūrėsiu, jei dar bus ko gero prigriebsiu vieną, na o jau po to žiūrėsim mastau.gif kaip su ta įnoringa gražiąja dama toliau susidraugausim ar ne... hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutes ,as nupirkau mamai sia gelyte ,nes man ji patiko ,bet pas mama tiesoig ji mirsta ,numete visus ziedus ir pumpurus man tiesiog geda del kad ji pavede mane blush2.gif o as is visos sirdies ja pirkau,patarkit kaip atgauti ziedelius g.gif
Atsakyti
o kokiom salygom auga? nes gali buti ivairiu priezasciu kodel pamete ziedelius. Jei tik neseniai padovanojot, gal adaptuojasi, gal skersvejo gavo. O gali buti, kad prieziura nelabai tinka ir patinka ax.gif kur ja laikot? kaip priziurit?
Atsakyti