Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(srauni_upe @ 2008 07 30, 20:12)
aš irgi įsigijau mažytę gardeniją.. ji ilgai gyvens...

gyvens gyvens, tik daryk, kaip SM pataria. Neišsigąsk, kad žiedus numes, gi lepūnė biggrin.gif , pardėje viena aplinka, apšvietimas, namie-darbe vėl kitaip. Tik saugok nuo skersvėjų, gėlės nemėgsta smile.gif
Maniškė naujus lapus leidžia wub.gif . Nors nepataria, vis tik apsukau vazonėlį, tai dabar tolygiai lapeliai auga smile.gif
Rašo, kad nemėgsta gėlių draugijos, bet abejoju, kad tai teisybė, man nepasitvirtino, šalia kitų gėlių pastatyta.
Tiesa, karts nuo karto apžiūriu, tai radus kokį pajuodusį lapelį, ištraukiu, nėra ko ten jam tupėti ir bakterijas veisti biggrin.gif
Atsakyti
Kaip laikosi jūsų gardenijos?Maniškė vis dar žydi.Tiesa 1 pumpuras nukrito neprasiskleidęs.Labai noriu ją persodint,auga toookiam mažučiam vazone.Bet skaičiau,kad gali visus pumpurus numest.Net nežn kaip pasielgti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2008 08 06, 12:21)
Kaip laikosi jūsų gardenijos?Maniškė vis dar žydi.Tiesa 1 pumpuras nukrito neprasiskleidęs.Labai noriu ją persodint,auga toookiam mažučiam vazone.Bet skaičiau,kad gali visus pumpurus numest.Net nežn kaip pasielgti. g.gif

Gaila būtų, jei žiedus numestų.. Aš tai tik pavasarį persodinau, bet gal rudenį ir visai nieko būtų g.gif , pagooglinkite, gal ką rasite ir mus paprotinsite.
Maniškė ūglius leidžia, žiedų nematyt, et, gaila, kad fotiko neturėjau, kai aplipus visa žiedais buvo.. Dabar taip atrodo smile.gif user posted image
Atsakyti
Sveikos,

na mano gardenijai koks menuo... as ja parsiveziau kaip labai paprasta gelyte (taip galbojau bevaziuodama su gelele namo), tada suzinojau, kas cia per princese ant zirnio laugh.gif Teko man jos net 4 ziedus prazydinti yess.gif bet dabar tas mano grozis ruduoja ir net neketina toliau zydeti cray.gif as galvoju gal jai tuos ziedus isvis nukarpyt, persodint i kita vazoneli ir istremti i balkona? (cia kai kas rase, kad lauke atsigauna) g.gif Nors kai kurie lapeliai tai dar visai grazus, bet tie ilgi lapiukai aplink ziedu pumpurus parude ir labai dziusta.. Dregmes turetu pakakti.. laistau irgi tik virintu vandeniu su pora lasu citrinos sulciu.. stovi ant akmeneliu daznai drekinamu.. ir vistiek jai kazkas negerai.. cry.gif
Atsakyti
na maniškė jau pajuodavo ir sudžiuvo, nors ir trešiau ir šiltu vandeniu laisčiau, nepatiko matyt kažkas. Bet ką norėt, iš rimi pirkau.... po to mačiau jau ir ten pajuodusios stovėjo. Gaila aišku.... na dar pabandysiu pagaivint...
Atsakyti
Alesgute, Srauni_upe console.gif , gal bandykit persodinti, blogiau jau gal nebus unsure.gif .
Pas maniškę irgi kartais koks vienas kitas lapelis pajuoduoja, tai ištraukiu ir tiek.
Gal kiek pagelbės http://www.rojaussod...nis.php?id=1272
Atsakyti
Na ziuresim ka ta mano lepunele man pasakys smile.gif persodint persodinau, saknys man lyg ir visai sveikos pasirode, tik kad ju nezmoniskai daug buvo tame parduotuviniame indelyje doh.gif Jei nepatiks, reikes dar karta augint kita ax.gif miela ji man ir viskas tai kol kas dar NE 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(alesgute @ 2008 08 25, 01:05)
tai kol kas dar NE 000189.gif

drinks_cheers.gif šaunuolė thumbup.gif
Aš kai persodinėjau tai irgi nemaniau, kad tiek daug šaknų bigsmile.gif . Bet visgi ji kaip medelis, tai matyt taip ir priklauso.
Verta ją auginti, nes labai graži ir labai kvepia. Pamatysi, viskas bus okei. Tik nesukiok ir šviesoje laikyk smile.gif
Maniškė ūglius leidžia wub.gif , rašo, kad reikia nugenėti, bet, kad jie man dar tokie nedideli g.gif, kaip ir gaila unsure.gif .
Kažkada auginau kinišką rožę, tai su tais genėjimais buvau prisidirbusi blush2.gif , dabar bijau unsure.gif
Atsakyti
Turiu jau trečią gardeniją. Vis bandau susidraugauti. Kiek pastebėjau, kad mano pirktos gardenijos jau buvo ligotos. Geltonos demės - kaip paaiškėjo - vurusinė liga, kurios niekas neišgydys. Trečioji gardenija kol kas be ligų. Laistau ją arbatos nuoviru (žalios arba juodos). Lapai žaliuoja, pumpurai miega, bent bent jau nemiršta gėle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabibiel @ 2008 08 25, 12:09)
Geltonos demės - kaip paaiškėjo - vurusinė liga, kurios niekas neišgydys. Trečioji gardenija kol kas be ligų. Laistau ją arbatos nuoviru (žalios arba juodos). Lapai žaliuoja, pumpurai miega, bent bent jau nemiršta gėle smile.gif

O aš kažkur skaičiau, kad, kai geležies trūksta, lapai ruduoja unsure.gif
Reiks ir man pabandyti arbatėle palieti smile.gif
Tik va, su kava tai būkit atsargios, mano kolega tokį gražų citrinmedį nugalabino bekavindamas jį unsure.gif , taip ir nepavyko išgelbėti.., o čia tokia lepūnėlė..
Dėl ligų, tai profilaktiškai galima nupurkšti.
Aš tai norėčiau dar vienos, tik daug didesnės, bet nėra kur statyti, turiu kiciui vietos ant palangės palikti.
Atsakyti
Na argi ne ne svieto pabaiga swoon.gif swoon.gif swoon.gif
jau as savo sitai princesei ant zirino virinta vandeniuka su citrinos sultim, trasu is bananu zieviu, akmeniuku ir t.t. stengiausi parupinti, tai pasirodo dar jai cia gali prireikti arbatos ar kavos paruost doh.gif doh.gif doh.gif Sakykite ji arbata labiau megsta pusryciams ar vakarienei? hah.gif hah.gif hah.gif tikrai princese mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(alesgute @ 2008 08 27, 01:22)
Sakykite ji arbata labiau megsta pusryciams ar vakarienei?  hah.gif  hah.gif  hah.gif tikrai princese  mastau.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir šokoladukas gal nepamaišytų lotuliukas.gif
Atsakyti