Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Siandien ir as nusipirkau maza gardenija, tokia mazyte mazyte, vos uz 4 litus biggrin.gif jei nesugebesiu auginti tai bent nebus gaila 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galit padeti smile.gif dovanu gavau Gardenija, tokia grazia ir gan nemaza, tik va prisiskaiciau cia visokiu dalyku. Noriu ja persodint i didesni vazona tik bijau nes zeme labiau rozem skirta ir nezinau jin rugsti ar ne, nes cia raset kad ji turi buti rugsti. unsure.gif
Atsakyti
Ku ku cry.gif
Atsakyti
Sveiko,kaip sekas auginti lepūnes?Man irgi vieną padovanojo,ji buvo vien tik su neprasiskleidusiais pumpurais.Tai du iš jų jau pražydėjo.Laukiu,kada kiti prasiskleis.
Dofkaml,kodėl nori persodint gėlytę,ji pas tave nežydi?
Aš tai kol kas nejudinsiu savos.Kai peržydės visi pumpurai ,tada ir persodinsiu. smile.gif
Atsakyti
Na,ku ku
Gardenija tikrai lepūnėlė.Jeigu susiruošėte persodinti gardeniją,tai jai tinka azalijų žemė.Vasarą ją galima iki vėlyvo rudens laikyti lauke.jai reikia drėgno oro,šviesios vietos,nemėgsta,kai šalia stovi kita gėlė.Kai sukrauna žiedus nereikia sukioti vazonėlio,nes krenta žiedai.Po žydėjimo reikia apkarpyti.
Atsakyti
Sveika,aš savos kolkas nepersodinu,nes daug dar pumpurų.Jie vis skleidžias po du.Jau kaip gražu,o kvapas wub.gif .O dėl karpymo,tai turbūt nesiryžčiau,nes nežinau ,kaip tai daryt.Pas mane ir taip krūmelis nedidelis. g.gif
Atsakyti
Netiksliai gal pasakiau,kad reikia apkarpyti.Neprivaloma,bet jeigu reikia,tai po žydėjimo.Bet čia jau kai augalas suaugęs.
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš, mano princesė lepūnė gardenija visa aplipusi baltais žiedais (gaila, kad neturiu fotiko), o kaip kvepia visas miegamas wub.gif
Pirkau žiemą, tokią mažytę, maniau nieko nesigaus, bet kaip visada, mėgstu rizikuoti ir man pavyko smile.gif
Žiemą žydėjo po vieną žiedą, sakyčiau unsure.gif gana skupiai.
Pavasarį persodinau į ekologišką žemę, kurią man rekomendavo "Sėkluvos" pardavėja. Vazoną pastačiau į kitą didesnį permatomą vazoną ant drenažo akmenėlių, kuriuos apklojau kiminais (kiminai palaiko drėgmę), pačią gėlytę irgi apklojau kiminais, kuriuos vis kontroliuoju, kad būtų truputį drėgni. Laistau pašildytu vandenėliu. Drenažo akmenėlius pastoviai prižiūriu, kad būtų drėgni, į juos pilu vandenuko tik tiek, kad nesiektų vazono dugno.Tręšiau su Schultz trąšomis žydinčioms gėlėms. Stovi ant šiaurinės palangės.
Purškiau nuo skydmario sanpaulijas, tai tuo pačiu ir ją profilaktiškai nupurškiau dėl viso ko.
Nžn ar aš čia gerai viską dariau, reikės dar jūsų postus paskaitinėti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabe60: 08 liepos 2008 - 14:49
Belieka tave , gabe, tik pagirti,kad taip kruopščiai prižiūri gėlę- lepūnėlę. Užtat ji tau taip ir atsidėkojo.
Atsakyti
Reiks ir man palieti šiltu vandeniu.Aš vazonėlį irgi pastačius ant drenažo akmenėlių.Tik kiminų neturiu.GABE60 o iš kur gavot kiminų,miške kur nors prisirinkot?

Mano gėlytė,tai darbe stovi,ant stalo.Tai labai įdomu stebėti,kaip skleidžias pumpurai.Vakar vienas pumpuras ,per dieną pilnai išsiskleidė. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emma: 09 liepos 2008 - 09:04
Lietus, dėkui blush2.gif
Kiminus pirkausi parodoje Botanikos sode iš orchidėjų augintojų šį pavasrį. Kur ten rinksi, nė kaip atrodo nežinojau, be to benzas irgi kainuoja, nelakstysi gi po miškus biggrin.gif . Pradėjau domėtis sanpaulijomis ir orchidėjomis, tai tuo pačiu, kuom jas lepinu, tuom ir kitas savo gėlytes palepinu smile.gif
Dėl šilto ir būtinai nusistovėjusio vandens, tai esu 100proc. įsitikinusi, kad gėlėms patinka.
Dėl lapų rudavimo, tai yra Sėkluvoje trąšų, turinčių geležies, virš 2Lt kainuoja, l.gerai, retsykiais galima ir jomis palieti, žinoma, reikia neperdozuoti.
O kiek naujų lapelių auga ir visi tokie gražūs wub.gif
Ir šiaip esu dėkinga SM forumo dalyviams, jų dėka labai pasilengvinau sau gyvenimą smile.gif
Atsakyti
aš irgi įsigijau mažytę gardeniją, nes buvo pigi smile.gif

Dabar apič ją daug perskaičiau čia, bei rojaus soduose tai net baugu pasidarė... unsure.gif taigi nesitikiu kad ji ilgai gyvens...
Atsakyti