Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Persodinau saviškę,krūva lapelių nugelto,bet nauji žali gražutėliai auga,žiūrėsim kas bus.Man atrodo,kad po žydėjimo ji kažkiek lapų numeta ir tai visai normalu.O dėl to tupinėjimo tai tikrai-visai ji nereikli,tik bent pora kartų į savaitę po dušu ir puikiai auga.
Atsakyti
avatare jau kaž...lioliktas žiedelis, šian ryte užtikau ir dar penki didžiuliai pumpurai ruošiasi žydėt bigsmile.gif Smagu, o tiek strioko buvo įvarius. Beje, dar nei vienas lapelis nepagelto, tikiuosi ir nepagels.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 15 birželio 2007 - 11:29
Manau, kad mano gardenija susiruošė keliauti Anapilin verysad.gif , o aš taip džiaugiausi, kai ji pražydo, žydėjo, krovė pumpurus cray.gif . Po to pradėjo gelsti lapai, džiūti ir juoduoti pumpurų koteliai. Aš ją persodinau, bet ji atrodo pavytusi, lapai toliau gelsta ir ruduoja jų krašteliai.... Gal aš ją pertręšiau g.gif . Gal žinot, kokie būna augalų pertręšimo požymiai?
Atsakyti
istoju i jusu bureli 4u.gif nusipirkau zydincia gardenija. cackinsiuos dabar as su ja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 06 17, 21:03)
Manau, kad mano gardenija susiruošė keliauti Anapilin  verysad.gif , o aš taip džiaugiausi, kai ji pražydo, žydėjo, krovė pumpurus  cray.gif . Po to pradėjo gelsti lapai, džiūti ir juoduoti pumpurų koteliai. Aš ją persodinau, bet ji atrodo pavytusi, lapai toliau gelsta ir ruduoja jų krašteliai.... Gal aš ją pertręšiau  g.gif . Gal žinot, kokie būna augalų pertręšimo požymiai?

Ir aš kažkada turėjau tą nuostabiąją gardeniją Pasisekė ,,išlaikyt,, apie penketą metų-žydėdavo kasmet ir žiemą, bet po pora trejetą žiedų tebūdavo , o vėliau žiedai užsimegzdavo ir nukrisdavo-medelis tarsi sumedėjo, lapeliai ėjo vis smulkyn...Buvo ir pas mane tokių juodų pumpurų, kurių be peilio nenuskinsi... Pardavėja sakė, kad anksti pavasarį reikia iki pat šaknų nupjauti-atseit ataugs, nupjoviau-labai gražiai atžėlė nauji ūgliukai, bet, kaip atžėlė gražiai taip ir po kurio laiko numirė... Vat taip. Tikra lepūnėlė. Aš jau nekalbu , kad visos gėlės yra persodinamos , tęšiamos... Nepavyko man. Linkiu jums sėkmės auginant šią trapią gėlę-džiaugtis jos nuostabiai kvepiančiais žiedais smile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif . Perspektyvos liūdnokos...
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 06 24, 14:15)
Ačiū  4u.gif . Perspektyvos liūdnokos...

Na,kaip Taviškė gardenija laikosi?
Mano gardenijos dalis pumpurų ir juoduoja-manau,todėl,kad nepajėgia visų išaugint,o kiti puikiai subręsta ir pražysta. Lapų kraštai maniškei ruduodavo,kai buvo perlieta,o oras vėsokas.Gal pabandyk mažiau laistyti,leisk kažkiek pradžiūti.
Jei visas lapas nugelsta ir nukrenta-per sausa,reikia laistyti ir purkšti.
Atsakyti
Atsisveikinau su savo gardenija cry.gif . Po persodinimo atrodė, kad pradeda atsigauti, bet tada porai savaičių išvažiavau ir palikau vyro priežiūrai doh.gif . Taigi, kaip ir buvo galima numatyti, grįžus nieko kito neliko, tik išmesti. Bet vis dėlto atrodo, kad problema buvo ne priežiūra, o tiesiog man nepasisekė su pačiu augaliuku. Tikiuosi, kad kai prisiruošiu įsigyti kitą gražuolę, man pasiseks geriau. O jums linkiu gražių ir sveikų augaliukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 07 18, 16:11)
Atsisveikinau su savo gardenija  cry.gif . Po persodinimo atrodė, kad pradeda atsigauti, bet tada porai savaičių išvažiavau ir palikau vyro priežiūrai  doh.gif . Taigi, kaip ir buvo galima numatyti, grįžus nieko kito neliko, tik išmesti. Bet vis dėlto atrodo, kad problema buvo ne priežiūra, o tiesiog man nepasisekė su pačiu augaliuku. Tikiuosi, kad kai prisiruošiu įsigyti kitą gražuolę, man pasiseks geriau. O jums linkiu gražių ir sveikų augaliukų  4u.gif

labai gaila,kai netenki mylimos gėlės verysad.gif console.gif
Siūlau kitą kartą įsigyt gal mažesnį augalą,mažesni geriau adaptuojasi prie aplinkos sąlygų.
Atsakyti
Tai kad šis augaliukas buvo visai nedidukas ir neišgyveno... Na, gal kitą kartą labiau pasiseks smile.gif
Atsakyti
Siandiena neatsilaikiau ir nusipirkau sia gelyte gelsvais ziedeliais. Tik kad ziedeliu lapeliu galiukai parude blink.gif tai man taip pagailo sad.gif nezinau kas jai galetu buti .. Bet pamaciau, kad dar apie 20 pumpureliu yra, tai turbut bent keli dar prasiskleis thumbup.gif o siaip tai gelyte neapsakomo grozio ir kvepia kaip wub.gif
Ai tiesa, grizus as ja apziurejau, aptvarkiau, isrinkau sudziuvusius lapelius ir apgyniau muo sraiges assa.gif
Atsakyti
nusipirkau ir as gardenija vakar, patinka jos man labai, viena buvau padovanojus mamai, tai augop labai gerai, kol nepakeite vietos, tada mire, dar viena turiu tai pykstames del musu remontu, dabar dar bandau gaivinti, apkarpiau gal viskas gerai bus lyg pradejo lapukus skleisti, lauksiu, eisiu pirkti rugscios zemes, skaiciua kad azaliju zeme tinka, bandysiu ziuret kas gausis 4u.gif
Atsakyti