Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Mes išvažiuodami gėles laistom tokiu būdu: paimi padėklą ir didesnį indą su vandeniu (pvz. trilitrinį stiklainį, ar lygiai nupjautą 2l. plastikinį butelį), padėklą uždedi ant stiklainio, prispaudi ir apverti, kad stiklainis stovėtų aukštyn kojom. Tada į padėklą įpili truputį vandens, o po stiklainio vienu kraštu ką nors pakiši, pvz plastmasines šukas, liniuotę, kad truputį pasikeltų. Tada į tą padėklą galima sustatyti keletą gėlyčių Padėkle visą laiką būna tiek vandens, kokio aukščio tarpelis išeina, pakėlus stiklainio kraštą. Kai gėlės sugeria vandenį iš padėklo, vėl jo priteka iš stiklainio. Taip kol jis pasibaigia. Aišku jei gėlė labai didelė, tai jai vienai reikia atskiro padėklo ar didelio dubens.

Mano šešuras tokiu būdu vištas girdydavo. Irgi apversdavo stiklainį su vandeniu į kažkokį indą ir pusę indo įkišdavo pro tvorą pas vištas. Tai aš ir nusižiūrėjau.
Bet gal tas būdas su siūlu ar virvele paprastesnis.
Čia ypač tas apvertimas sunkus. Dar stiklainį lengviau apversti, bet nupjautus butelius labai sunku. Bet buteliai turi privalumą, kad mažiau vietos užima padėkle, nei stiklainis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 30 balandžio 2007 - 13:11
QUOTE(Monique @ 2007 03 20, 13:57)
Nu nieko sau  bigsmile.gif , kaip smagu  thumbup.gif . Gal turi kokių auginimo paslapčių ir norėtum jas išduoti  mirksiukas.gif ? Mano trys pumpuriukai, atrodo, po truputį auga ir lygtai krauna dar vieną pumpurą... Ir aš labai laukiu žiedų  ax.gif



QUOTE(kristelev @ 2007 03 21, 09:50)
Oho, tai ji pas tave turbūt labai didelė? thumbup.gif

mano visai nediduke ir nieko specialiai nedarau jai. na prikorivs zedu taip ir stovi bet nei vienas nesiskleidzia verysad.gif
Atsakyti
Aš norėčiau savo persodinti, nes jau nužydėjau, tik nežinau kada jai tinkamas laikas, gal jūs ką patarsit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelev @ 2007 05 02, 22:11)
Aš norėčiau savo persodinti, nes jau nužydėjau, tik nežinau kada jai tinkamas laikas, gal jūs ką patarsit? blush2.gif

pats laikas persodint wink.gif

Manoji pagaliau taip pat pražydo, jau kaip užkvipo ( truputėlį kvapas šermenimis atsiduoda, bet dėl žiedų grožio galima pakentėt hihihi.gif ). Žiedeliai tikrai gražūs, tik kažkodėl juose dar ir vabaliūzai tokie mažyčiai ir žalutėliai atsirado mastau.gif
Atsakyti
o kas nors bandet padauginti sita gelyte? drauge atveze sakele, bandysiu isaknydint. tik labai abejoju ar pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2007 05 10, 21:27)
o kas nors bandet padauginti sita gelyte? drauge atveze sakele, bandysiu isaknydint. tik labai abejoju ar pavyks  g.gif

Turėtų išleist šakneles,jeigu tik nebus šalta,nes gardenijos ir yra dauginamos auginiais.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 05 14, 18:37)
Turėtų išleist šakneles,jeigu tik nebus šalta,nes gardenijos ir yra dauginamos auginiais.


kol kas neleidzia sakneliu rolleyes.gif
Atsakyti
Susiruošiau persodinti savo gardeniją, bet pasižiūriu, kad žiedukus krauti pradėjo, tai turbūt viskas persodinimą reikės atšaukti doh.gif blink.gif ?
Atsakyti
Pradėjo gelsti mano gardenijos lapai blink.gif , jaučiu, mažokai aš ją pastaruoju metu laisčiau doh.gif . Stovi ji ant saulėtos palangės, gal ir tai pakenkė g.gif . Nežinau nei ką daryt dabar...
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 05 21, 13:09)
Pradėjo gelsti mano gardenijos lapai  blink.gif , jaučiu, mažokai aš ją pastaruoju metu laisčiau  doh.gif . Stovi ji ant saulėtos palangės, gal ir tai pakenkė  g.gif . Nežinau nei ką daryt dabar...

Su vienu gėlininku kalbėjau, dėl savo gardenijos, tai sakė, kad nelaikyti ant tiesioginių saulės spindulių, aš savo irgi laikau ant palangės, bet ten saulė būna tik vakare ir dar truputi balkonas užstoja, tai jai ten tinka ax.gif
Atsakyti
Vis tiek nesuprantu savo gardenijos lepūnėlės g.gif . Ji puikiausiai žydi, pumpurų nemeta, bet lapai gelsta.... blink.gif Gal jūs patarsit, ko jai galėtų trūkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 05 27, 21:03)
Vis tiek nesuprantu savo gardenijos lepūnėlės  g.gif . Ji puikiausiai žydi, pumpurų nemeta, bet lapai gelsta....  blink.gif  Gal jūs patarsit, ko jai galėtų trūkti  mirksiukas.gif

Maniškės irgi gelsta, ruduoja ir krenta. Bet kai ji taip daro periodiškai, tai aš jau nebekreipiu dėmesio. Pastebėjau, kad kuo mažiau popinu aš tą gardeniją, tuo labiau ji stengiasi man patikti biggrin.gif
Atsakyti