Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(kristelev @ 2007 03 12, 20:36)
Sveikutės 4u.gif
Kovo 8- tosios dienos proga nuo savo vyro gavau dovanų gardenija, o graž , o kvepai, vienas pražydėjes žiedas  ir 5 dar neišsiskleide,o šiandien tas gražus žiedelis kažkos parudavęs, jaučiu kad tos gėlytės neišlaikysiu. doh.gif

Tai gal tas žiedas paprasčiausiai nužydėjo.O šiaip žydinčios gėlės,atneštos į naują vietą dažnai numeta pumpurus,ypač tokios lepūnės.Išlaikysi,bet nepatingėk perskaityt šitą temą,tikrai daug naudingos info mirksiukas.gif
Svarbiausia laistyt virintu drungnu vandeniu į jį įlašinus kelis lašus citrinos sulčių,retkarčiais nupurkšt.Sėkmės auginant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 03 12, 20:49)
Tai gal tas žiedas paprasčiausiai nužydėjo.O šiaip žydinčios gėlės,atneštos į naują vietą dažnai numeta pumpurus,ypač tokios lepūnės.Išlaikysi,bet nepatingėk perskaityt šitą temą,tikrai daug naudingos info mirksiukas.gif
Svarbiausia laistyt virintu drungnu vandeniu į jį įlašinus kelis lašus citrinos sulčių,retkarčiais nupurkšt.Sėkmės auginant smile.gif

Perskaičiau , tolėl susidariau tokį įspūdį, kad neišlaikysiu ax.gif
O kaip su persodinimu, nelabai radau čia informacijos, kad ir kokia žemė labiau tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelev @ 2007 03 12, 21:58)
Perskaičiau , tolėl susidariau tokį įspūdį, kad neišlaikysiu ax.gif
O kaip su persodinimu, nelabai radau čia informacijos, kad ir kokia žemė labiau tiktų? g.gif


Kiek aš žinau, tai tinka rūgšti žemė - durpinga. Galima naudoti žemę azalijoms, mačiau yra tokios pirkti. Jei aš klystu, tai kas nors mane pataisys ax.gif . Savo gardenijos dar nepersodinėjau, nes ji su pumpurais.

Pas mane tai tokia problema - šiandien pastebėju, kad akmenukai, ant kurių stovi vazonas, apipelijo blink.gif blink.gif blink.gif . Kažin, čia labai blogai? Indą, kuriame buvo tie akmenukai, išploviau, akmenukus nuplikiau verdančiu vandeniu, dabar žiūrėsiu, kas bus... Gal kas buvot susidūrę?
Atsakyti
QUOTE(kristelev @ 2007 03 12, 21:58)
Perskaičiau , tolėl susidariau tokį įspūdį, kad neišlaikysiu ax.gif
O kaip su persodinimu, nelabai radau čia informacijos, kad ir kokia žemė labiau tiktų? g.gif

Persodinam tik po žydėjimo į rūgščią durpingą žemę(galima nusipirkt pzv.vilniaus žalumos žemės gardenijoms arba kitokią,kuri tinka azalijoms,rododendrams).
Papildyta:
QUOTE(Monique @ 2007 03 13, 13:10)
Pas mane tai tokia problema - šiandien pastebėju, kad akmenukai, ant kurių stovi vazonas, apipelijo  blink.gif  blink.gif  blink.gif . Kažin, čia labai blogai? Indą, kuriame buvo tie akmenukai, išploviau, akmenukus nuplikiau verdančiu vandeniu, dabar žiūrėsiu, kas bus... Gal kas buvot susidūrę?

Jeigu vėl apipelys-gal reiktų išvirinti tuos akmenukus.Dar galima perlieti fungicidais,bet pačiam žmogui nesveika kvėpuoti tais nuodingais garais.
Atsakyti
Aš tuos akmenukus pavirinau drinks_cheers.gif , žiūrėsiu, kas toliau darysis.
Atsakyti
Ačiu už patarimus smile.gif
Dėjavau , kad vienas žiedas ruduoja doh.gif , o čia man gardenija dovanų du naujus žiedelius padovanojo 4u.gif , kai nužydės visi žiedeliai, bandysiu persodinti, gal gi išlaikysiu blush2.gif
Atsakyti
mano gardenija turi sukrovus apie 20 ziedu !!! dabar tik laukiu kada prazydes ir tikiuos kad nenuvys ziedeliai
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 03 20, 10:55)
mano gardenija turi sukrovus apie  20 ziedu !!! dabar tik laukiu kada prazydes ir tikiuos kad nenuvys ziedeliai


Nu nieko sau bigsmile.gif , kaip smagu thumbup.gif . Gal turi kokių auginimo paslapčių ir norėtum jas išduoti mirksiukas.gif ? Mano trys pumpuriukai, atrodo, po truputį auga ir lygtai krauna dar vieną pumpurą... Ir aš labai laukiu žiedų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 03 20, 10:55)
mano gardenija turi sukrovus apie  20 ziedu !!! dabar tik laukiu kada prazydes ir tikiuos kad nenuvys ziedeliai

Kaip smagu thumbup.gif pas mane irgi pumpurų turi daug,bet jie dar maži,nesubrendę,labai laukiu kol subręs ir išsiskleis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 03 20, 10:55)
mano gardenija turi sukrovus apie  20 ziedu !!! dabar tik laukiu kada prazydes ir tikiuos kad nenuvys ziedeliai

Oho, tai ji pas tave turbūt labai didelė? thumbup.gif
Atsakyti
Vakar pražydo mano gardenija yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif . Kvepia dabar visi namai rolleyes.gif . Ačiū visoms už patarimus aciuks.gif , be jūsų to tikrai nebūtų atsitikę. Yra sukrauta ir daugiau pumpuriukų, tikiuosi, kad ir jie mane pradžiugins.
Atsakyti
O manoji ir toliau išsidirbinėja, nei žiedų krauna, nei miršta doh.gif
Atsakyti