Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Nu va, nusipirkau nedidukę gardeniją su trim pumpurais wub.gif . Darkart perskaičiau visą temą, bandysiu nenugalabyt unsure.gif . Kol kas turbūt geriau nepersodinėt, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 03 03, 23:41)
Nu va, nusipirkau nedidukę gardeniją su trim pumpurais  wub.gif . Darkart perskaičiau visą temą, bandysiu nenugalabyt  unsure.gif . Kol kas turbūt geriau nepersodinėt, kaip manot?

Aš persodinčiau kai nužydės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 03 03, 22:41)
Nu va, nusipirkau nedidukę gardeniją su trim pumpurais  wub.gif . Darkart perskaičiau visą temą, bandysiu nenugalabyt  unsure.gif . Kol kas turbūt geriau nepersodinėt, kaip manot?


Jokiu būdu schmoll.gif Gėliukai su žiedeliais arba pumpurais nepersodinami. Antraip numes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2007 03 04, 21:59)
Jokiu būdu  schmoll.gif Gėliukai su žiedeliais arba pumpurais nepersodinami. Antraip numes  mirksiukas.gif


Ačiū, ir aš taip galvoju drinks_cheers.gif , bet kadangi esu šiek tiek praradusi pasitikėjimą savimi augindama gėles, tai ir klausinėju ax.gif

Pastačiau vazonėlį ant šlapių akmenukų, labai šviesioje vietoje (ant pietvakarinės palangės), kasdien purškiu ir labai noriu, kad pumpuriukai prasiskleistų mirksiukas.gif . Žiūrėsim, kaip čia bus...
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 03 05, 23:34)
Pastačiau vazonėlį ant šlapių akmenukų, labai šviesioje vietoje (ant pietvakarinės palangės), kasdien purškiu ir labai noriu, kad pumpuriukai prasiskleistų  mirksiukas.gif . Žiūrėsim, kaip čia bus...

Labai gerai darai thumbup.gif Ir laistydama į vandenį nepamiršk įpilt citrinos sulčių(aš pilu į 0,5L kokius 8 lašiukus),laistyk tik virintu drungnu vandeniu.Dar būtų gerai papildomai įpilt į vandenį geležies,kad išvengt chlorozės-tada lapai būna gelsvi,o gyslos-žalios.Aš įpilu tos geležies,tai pastebėjau,kad mano lepūnei labai patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campanula: 05 kovo 2007 - 23:06
Bet laistyti reikia ne per viršų, ar ne? Kokia čia geležis, kurią naudoji, kur jos įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 03 06, 14:13)
Bet laistyti reikia ne per viršų, ar ne? Kokia čia geležis, kurią naudoji, kur jos įsigyti?

Laistau pastatydama į indą su vandeniu kokia 15 min.
Vadinasi:mikroelementinės geležies trąšos(geležies sulfatas),firma "emolus",kaina apie 3Lt.Pirkau urmo bazėj 14sand.,bet man atrodo,kad turėtų būt ir tokiose,kaip žalia stotelė ir pan.Į vandenį jos įpilu visai nedaug-kokia 1/10 šaukštelio kiekvieną kartą laistydama.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 03 07, 00:36)
Laistau pastatydama į indą su vandeniu kokia 15 min.
Vadinasi:mikroelementinės geležies trąšos(geležies sulfatas),firma "emolus",kaina apie 3Lt.Pirkau urmo bazėj 14sand.,bet man atrodo,kad turėtų būt ir tokiose,kaip žalia stotelė ir pan.Į vandenį jos įpilu visai nedaug-kokia 1/10 šaukštelio kiekvieną kartą laistydama.


Ačiū 4u.gif . Ryt iš pat ryto užsiimsiu laistymu. O kaip dažnai rekomenduotum laistyti?
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 03 07, 00:45)
Ačiū  4u.gif . Ryt iš pat ryto užsiimsiu laistymu. O kaip dažnai rekomenduotum laistyti?

Aš laistau kai pradžiūva,tai maždaug kas 5-7d.,nes pas mane namuose šalta,naktį būna 15laipsnių,dieną 18,bijau kad nepradėtų pūti.O jeigu šilčiau-tai galima dažniau mirksiukas.gif
Atsakyti
Atrodo, mano gardenija po truputį auga yahoo.gif , pumpuro kotelis kažkoks pailgėjęs smile.gif . Kad tik per anksti neprisidžiaugčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IQ69 @ 2005 11 24, 14:56)
Va, va ir man tą džiaugsmą diedas padovanojo prieš kokį mėnesiuką. buvo aplipus pumpurais, atrodo, tik imk ir žydėk. Ale, ne cry.gif Numetė visus pumpurus, o dabar jau ir lapų liko gal tik koks 20 vnt. Bandžiau ją laikyt ant palangės, kur daug šviesos-negerai. Galvojau, gal šalta. Perkėliau kitur-vėl negerai. nežinau, ką daryt g.gif Tiesiog negaliu žiūrėt, kaip ji nyksta. Kai diedas ją pirko, tai pardavėja prisiekė, kad augint vienas juokas, tikrai žydės be perstojo ir dabar persodint nereikia. Kur jūs ją laikot, nat palangės ar šiaip kur ir ar dažnai liejat?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kiba pas ta pacia pardaveja pirko lotuliukas.gif man vyras siandien irgi tokia parnese, tai ir ilindau paskaitineti kaip ja priziuret blush2.gif O pasirodo, kad bus vargelio su sita princese doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kovo 8- tosios dienos proga nuo savo vyro gavau dovanų gardenija, o graž , o kvepai, vienas pražydėjes žiedas ir 5 dar neišsiskleide,o šiandien tas gražus žiedelis kažkos parudavęs, jaučiu kad tos gėlytės neišlaikysiu. doh.gif
Atsakyti