Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

labas visoms auksarankems,Tiesiogmamyte o is ko padarytas viduriukas tai rudai sagei?
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 01, 14:35)


wub.gif grazu!
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 01, 21:08)
Labai simpatiška  wub.gif


4u.gif aciu
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2010 03 02, 01:16)
Vakarykstes nakties kurinys


Nu kaip nakties kurinys tai super kruopstus ir dailus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 01, 13:35)

grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vvaidute @ 2010 03 02, 09:31)
labas visoms auksarankems,Tiesiogmamyte o is ko padarytas viduriukas tai rudai sagei?


Aciu visoms 4u.gif
O vidurys, tai fosilo koralas, pirkau pas viena auksaranke, ir pilies gatveje akmeneliuose maciau, tik spalva jo pilka mirksiukas.gif
Atsakyti
mano sage 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Visoms ačiū už pagyrimus 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Pacific @ 2010 03 02, 11:19)
mano sage  4u.gif


Nu labai labai wub.gif Man tokios žemiškos spalvos labai prie širdies thumbup.gif
Merginos, kaip jums pavyksta taip idealiai subanguoti atlasines juosteles?... Bandžiau aš kažkada, tai teko išardyt, nes atrodė baisiai doh.gif Jūs kai subanguojat dar ir lygintuvu gal palyginat, kad gražiau bangos gultų?
Atsakyti
Pacific, labai simpatiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 02, 10:22)
Visoms ačiū už pagyrimus  4u.gif  4u.gif  blush2.gif
Papildyta:
Nu labai labai  wub.gif  Man tokios žemiškos spalvos labai prie širdies  thumbup.gif
Merginos, kaip jums pavyksta taip idealiai subanguoti atlasines juosteles?... Bandžiau aš kažkada, tai teko išardyt, nes atrodė baisiai  doh.gif  Jūs kai subanguojat dar ir lygintuvu gal palyginat, kad gražiau bangos gultų?

buten sitos tai nelyginau. kitu buna palyginu, kai storesne juostele buna.

QUOTE(stewie @ 2010 03 02, 10:48)
Pacific, labai simpatiška  wub.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Rodau dar vieną savo grožį... blush2.gif

"Orchidėja"
user posted image
Atsakyti
Kažkaip norėtųsi ryškesnio viduriuko arba blankesnio kaspinuko, nes viduriukas tiesiog dingsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 02, 16:37)
Kažkaip norėtųsi ryškesnio viduriuko arba blankesnio kaspinuko, nes viduriukas tiesiog dingsta unsure.gif


Foto tokia "lieva" gavosi, iš tikro niekas nenublanksta ir labai gražiai susiderina kaspiniukas su viduriuko tamsesnėm detalėm 4u.gif
Ačiū už pastabą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2010 03 02, 12:19)
mano sage  4u.gif


Paprasta, bet labai miela, grazu bigsmile.gif
Atsakyti