Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Pacific labai patiko... Man taip gražu, kai sagė yra vien iš karoliukų... wub.gif O kai tokias darot, apačia nelinksta į vidų? Na, tada sagė tokia išlinkusi išeina, kaip kalniukas? Ar reikia mažiau įtempti siūlą?
O Zivivi kokias fainuolės... Labai patiko komplektuko idėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2010 02 13, 20:07)


Nera cia ka kritikuoti, cia tik zavetis reikia. thumbup.gif
Atsakyti

Nuostabios Jūsų sages thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O as tik ruošiuosi pradėti ax.gif

Noriu Jūsų patarimų:

1.Kaip jūs suklostuojat juosteles, kad nesimato sujungimo?

2.Kaip sujungiat nėrinių juosteles, kaip paslepiat sujungimą?

3.Kur perkat grazesnes juosteles, papuošimus( drugeliai ir pan).Aš pravaikščiojau Šiauliuose ir neradau nieko...

4.Kur perkat sagems užsegimus ir kokius naudojat?

Atsiprašau už įžulumą pateikti tiek klausimų, bet labai jau knieti pradėti ir man kurti tokį grožį, bet nedrąsu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ashypsena @ 2010 04 23, 17:30)
Pacific labai patiko... Man taip gražu, kai sagė yra vien iš karoliukų...  wub.gif O kai tokias darot, apačia nelinksta į vidų? Na, tada sagė tokia išlinkusi išeina, kaip kalniukas? Ar reikia mažiau įtempti siūlą?
O Zivivi kokias fainuolės... Labai patiko komplektuko idėja 4u.gif


Dėkui 4u.gif
Gal per minkštą medžiagą pagrindui naudoji? g.gif Šiaip neturėtų išlinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ashypsena @ 2010 04 23, 16:30)
Pacific labai patiko... Man taip gražu, kai sagė yra vien iš karoliukų...  wub.gif O kai tokias darot, apačia nelinksta į vidų? Na, tada sagė tokia išlinkusi išeina, kaip kalniukas? Ar reikia mažiau įtempti siūlą?
O Zivivi kokias fainuolės... Labai patiko komplektuko idėja 4u.gif

as siunu ant odos gabaliuko, bet man neislinksta.gal tikrai siula pertempi? g.gif
Atsakyti
Aš ant "paltinės" medžiagos bandžiau... Ji man tokia standžiausia iš visų pasirodė, bet stengiuosi stipriai įtempti siūlą, kad neišsileistų karoliukai. Matyt persistengiau.... unsure.gif
Atsakyti
Labai visu grazios sages. As taip pat darau sage bet esu nusipirkus sage daryti ant perforuoto disko. Galvojau , kad viskas paprasta bet, kaip prisiruosiau daryti nelabai suprantu kaip. Radau auksarankiu klube viena varijanta, bet gal kas zinote daugiau varijantu kaip galima padaryti sage panaudojant perforuota disko uzsegima. Aciu isanksto visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashypsena @ 2010 04 24, 21:24)
Aš ant "paltinės" medžiagos bandžiau... Ji man tokia standžiausia iš visų pasirodė, bet stengiuosi stipriai įtempti siūlą, kad neišsileistų karoliukai. Matyt persistengiau.... unsure.gif

matyt per daug suverzi mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui už atsakymus mirksiukas.gif Bandysiu švelniau 4u.gif
Atsakyti
Parodau savo naujienas blush2.gif Vis dar su karoliukais eksperimentuoju biggrin.gif

Sagė "Gyvenimo linija"
user posted image


Sagė "Klystkeliai"
user posted image


Sagė "Purienos"
user posted image


Sagė "Drugelis"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 26, 08:58)
Parodau savo naujienas  blush2.gif  Vis dar su karoliukais eksperimentuoju  biggrin.gif

Sagė "Gyvenimo linija"
user posted image


man sita labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2010 04 26, 10:02)
man sita labai  thumbup.gif


Dėkui, Pacific 4u.gif
Atsakyti