Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

ievukass - super thumbup.gif pirmosios dvi nuostabios wub.gif
Atsakyti
Stewie, justuke, juoda katyte - ačiū.
Pirmosios sagės akmenukas tai dažyta lava.
Justuke šios sagės darytos pagal tą pačią visoms žinomą schemą (rusišką), tik daugiau pasiuvinėta vienam šone ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(ievukass @ 2010 04 15, 14:33)
Parodysiu ir aš kelias savo sages su akmenukais (seniai čia buvau  blush2.gif ):
user posted image
user posted image
user posted image


nusprendziau pabandyti ir as pagamint kazka panasaus, tiksliau butu idomu kaip apremint akmenelius va kaip sie pavyzdukai, as aisku tuoj lysiu skaitineti viska bet gal nukreipsit kur tiksliai ieskot paaiskinimu ar aprasymu kaip tokius grozius daryt, buciau ziauriai dekinga blush2.gif
Atsakyti
user posted image mano sagytes o daugiau stai cia http://jurga2971.blogspot.com/ user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga2971: 16 balandžio 2010 - 17:18
Ievukass labai fainos sagės thumbup.gif Niu bet ta žalia tai pati pačiausia wub.gif wub.gif wub.gif
Pasirodysiu ir aš savo paskutiniąją:
user posted image
Atsakyti
ievukass , labai grazios sages, clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Labai noriu patarimo.... ax.gif Kada sagė yra siuvinėjama iš karoliukų ir iš daug eilių, tai visas darbas pradedamas nuo centro link kraštų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashypsena @ 2010 04 17, 10:05)
Sveikos, merginos. Labai noriu patarimo.... ax.gif Kada sagė yra siuvinėjama iš karoliukų ir iš daug eilių, tai visas darbas pradedamas nuo centro link kraštų?  4u.gif


Čia trubūt priklauso kokį raštą bandoma išsiuvinėti, bet logiškai mastant man rodos nuo centro reikia pradėti 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Zivivi 4u.gif Jau darau savo pirmąją, pasirodysiu, jei pavyks... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievukass @ 2010 04 15, 15:33)
Parodysiu ir aš kelias savo sages su akmenukais (seniai čia buvau  blush2.gif ):
user posted image



Kokia faina wub.gif Noriu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-ne-tavo: 17 balandžio 2010 - 22:37
Na, pasirodau savo pirmąją sagytę 4u.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos, niekur nerandu paaiskinimo, kaip daryti sages su kaspiniukais blush2.gif
gal mestelsit kokia nuoroda?
Atsakyti