Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

iewuxi - ačiū 4u.gif taip, dažniausiai naudoju sagas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 04 06, 14:55)
iewuxi - ačiū  4u.gif taip, dažniausiai naudoju sagas  smile.gif


JuodaKatyte, išduok paslaptį, kur tau pavyksta surasti tokių įspūdingų sagų? Kiek aš žiūrėjau, tai nebent metalinių įdomesnių galima rasti, o iš tų paprastesnių tai visiškai nėra ką rinktis, o va tu žiūriu randi iš kažkur "galingų" sagų wub.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nauja pavasarinė sagė wub.gif
user posted image

tik foto su auskariukais blush2.gif
Atsakyti
Begalo graži ir kaip viskas dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2010 04 07, 10:10)
Nauja pavasarinė sagė  wub.gif


Labai graži bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
"Šokoladas" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bububla @ 2010 04 07, 18:24)
"Šokoladas"  biggrin.gif
user posted image

graziai juosteles sudeliotos 4u.gif
Papildyta:

Ir mano pirmas blynas kita technika ax.gif Sagė "Gintarinė sala"
user posted image
Atsakyti
Jau kitur pagyriau, bet ir čia pasikarotisu, Pacific nuostabus pirmas blynas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 07, 19:31)
Jau kitur pagyriau, bet ir čia pasikarotisu, Pacific nuostabus pirmas blynas  wub.gif

aciukas wub.gif
Atsakyti
dar mano viena sagyte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 06, 15:21)
JuodaKatyte, išduok paslaptį, kur tau pavyksta surasti tokių įspūdingų sagų? Kiek aš žiūrėjau, tai nebent metalinių įdomesnių galima rasti, o iš tų paprastesnių tai visiškai nėra ką rinktis, o va tu žiūriu randi iš kažkur "galingų" sagų  wub.gif  biggrin.gif


Dauguma tai iš mamos rakandų dėžutės arba močiutės surastų biggrin.gif (visą giminę įtraukiau į sagių gamybą hihihi.gif ) ir šiaip Šiauliuose pasivaikščiojus kad ir po siūlų parduotuves, yra kur prekiauja įdomiomis sagomis, reikia tik gerai viską apžiūrėti biggrin.gif O beje manau ir padėvėtų rubų parduotuvėse galima rasti kokių senų megztinių su įspūdingomis sagomis (tik vat pati niekaip neprisiruošiu ten nueiti paieškoti, vis laiko gaila doh.gif )

Pacific
- visos trys paskutiniosios sagės labai patiko wub.gif tavo stiliaus papuošalai man prie širdies 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 08 balandžio 2010 - 08:07
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 04 08, 08:07)

Pacific[/b] - visos trys paskutiniosios sagės labai patiko wub.gif tavo stiliaus papuošalai man prie širdies  4u.gif

aciu wub.gif
Atsakyti