Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(adike @ 2010 03 31, 16:02)
Sveikos ;} kokiu budu reiketu verti sage-kaklaraisti?  ax.gif
noriu padaryti dovana velyku proga,bet nezinau kaip ;}

Apžvelk temos pradžią, ten buvau įdėjus kaklaraiščio schemą wink.gif

timari, zivivi, puikūs darbai thumbup.gif
Atsakyti
Cindy wub.gif
Atsakyti
Labai patiko Zivivi krapas... thumbup.gif
Atsakyti
Dalruka, aciu 4u.gif biggrin.gif Man irgi tas Krapas visai vykes atrodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pavadinima buvau kitoki sugalvojusi, bet vis tik MB ir bendradarbiai itaka padare doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
vaje kiek cia grozybiu prisiziurejau wub.gif wub.gif wub.gif net baisu savo det parodyt, toli melyna grazu iki jusu darbeliu blush2.gif

na bet kritika niekad nera blogai ax.gif ax.gif taigi atiduodu jusu kritikai...

user posted image

ir dar viena

user posted image


atsiprasau uz kokybe foto, neturjau kuo nufotkint graziai siuo metu unsure.gif
Atsakyti
Evelinuke, labai grazu! Ypac pirmoji wub.gif taip kruopsciai pagaminta. Saunuole smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinuke @ 2010 04 02, 16:24)
vaje kiek cia grozybiu prisiziurejau wub.gif  wub.gif  wub.gif net baisu savo det parodyt, toli melyna grazu iki jusu darbeliu blush2.gif

na bet kritika niekad nera blogai ax.gif  ax.gif taigi atiduodu jusu kritikai...



Kad as nelabai matau, prie ko galima prisikabinti biggrin.gif Pirmoji man is vis labai grazi ir nieko joje nekeisciau, o antrojoje nebent sages burbula padaryciau tokio pat dydzio kaip ir auskaru (ne mazesni). Bet visumoj puikus darbai thumbup.gif Jeigu foto kokybe butu geresne, net neabejoju, kad jusu sages blogiau tikrai neatrodytu, uz tas, kurios jau seniai cia darbelius sav rodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 04 02, 17:48)
Evelinuke, labai grazu! Ypac pirmoji  wub.gif  taip kruopsciai pagaminta. Saunuole  smile.gif

aciu labai, net nesitikejau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 02, 17:50)
Kad as nelabai matau, prie ko galima prisikabinti  biggrin.gif  Pirmoji man is vis labai grazi ir nieko joje nekeisciau, o antrojoje nebent sages burbula padaryciau tokio pat dydzio kaip ir auskaru (ne mazesni). Bet visumoj puikus darbai  thumbup.gif  Jeigu foto kokybe butu geresne, net neabejoju, kad jusu sages blogiau tikrai neatrodytu, uz tas, kurios jau seniai cia darbelius sav rodo 4u.gif

tikrai labai aciu ax.gif vat man tas burbuliukas irgi atrodytu didesnis graziau, buvo tarpinis tarp sio mazo ir tokio kaip auskaru, bet kadangi cia uzsakymas, uzsakove maziuke, tai sake jai burbuliukas grazesnis toks rolleyes.gif tei va, del skonio nesigincijama lotuliukas.gif ypac su uzsakovem lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinuke: 02 balandžio 2010 - 17:31
Graziu Velyku Visom 4u.gif

"Dancing"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 04 03, 15:14)
Graziu Velyku Visom 4u.gif

"Dancing"

user posted image

grozis wub.gif wub.gif wub.gif kad man tokia.. blush2.gif

a va cia rinkinukas...

user posted image
Atsakyti
dalitavit, baisiai gražu 4u.gif man šiuo metu labai patinka tokios spalvytės, o dar ir kutukas.. wub.gif
Atsakyti
Paskutinis rinkinukas
Sage + apyranke
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 03 balandžio 2010 - 17:37