Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 03 22, 15:15)
Dar viena maniškė  ax.gif

Nr. 39
user posted image

labai zaisminga. patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2010 03 22, 16:09)
Giagutes sages visos vieno stiliaus, o tavo vis kitokios, vis su kokia nors "razinka", todel tu labai stipri jos kunkurente.  bigsmile.gif


Tai mano "razinka" paveiksliukas nebent... Bet labai labai ačiū už įvertinimą 4u.gif Labai malonu ax.gif

QUOTE(Pacific @ 2010 03 22, 16:11)
o man toje pirmoje tikrai ne per daug kaspineliu, labai super  wub.gif


Matyt skonio dalykas tie kaspinėliai 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 03 22, 16:15)
Dar viena maniškė  ax.gif


Va šita man labai patinka biggrin.gif Vasariška tokia ir nesimato valo mirksiukas.gif
Atsakyti
Pacific, Zivivi - ačiū merginos už pagyras blush2.gif šį kart akutė priklijuota, tad nelabai kur proga buvo valui pasimatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 22, 15:44)
Dėkoju už pastabas  4u.gif  Reikia dar mokintis dėlioti tas atlasines juosteles...
Būtent grėsmingumo ir išskirtinumo norėjau, tad džiaugiuosi, kad pavyko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

Atlasinės juostelės sudėliotos puikiai ir tvarkingai, tik, mano nuomone, jų per daug. Nereikia tau jų mokintis dėliot, puiku ir taip biggrin.gif Nors kiekvienam yra kur tobulėti smile.gif

QUOTE(Pacific @ 2010 03 22, 16:11)
o man toje pirmoje tikrai ne per daug kaspineliu, labai super  wub.gif

Na čia skonio reikalas matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 22, 16:56)
Atlasinės juostelės sudėliotos puikiai ir tvarkingai, tik, mano nuomone, jų per daug. Nereikia tau jų mokintis dėliot, puiku ir taip biggrin.gif  Nors kiekvienam yra kur tobulėti smile.gif
Na čia skonio reikalas matyt biggrin.gif

aha, as sages darau, o sau nei vienos neturiu hihihi.gif doh.gif
bet i viena zivivi komplektuka seile vis varvinu
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2010 03 22, 18:28)
aha, as sages darau, o sau nei vienos neturiu hihihi.gif  doh.gif


As taip pat sau ne vienos neturiu... blush2.gif Nors zinoma, mano tempai ne tokie kaip jusu visu, turiu dar begale visokiu kitu veiklu, bet esme ta, kad "batsiuvys be batu" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ;} gal turit kokių minčių,kaip iš karoliukų padaryti sagę-kaklaraištį? ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2010 03 22, 18:28)
aha, as sages darau, o sau nei vienos neturiu hihihi.gif  doh.gif
bet i viena zivivi komplektuka  seile vis varvinu

Ne tu viena biggrin.gif Aš irgi sau nė vienos neturiu biggrin.gif Jau nusprendžiu pasilikti, tai kažkam prisireikia hihihi.gif

QUOTE(adike @ 2010 03 22, 19:11)
Sveikos ;} gal turit kokių minčių,kaip iš karoliukų padaryti sagę-kaklaraištį?  ax.gif  smile.gif

Viso iš karoliukų nori? Pabandysiu surasti schemą, jei reikia viso iš karoliukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 22, 19:20)
Ne tu viena biggrin.gif Aš irgi sau nė vienos neturiu biggrin.gif Jau nusprendžiu pasilikti, tai kažkam prisireikia hihihi.gif
Viso iš karoliukų nori? Pabandysiu surasti schemą, jei reikia viso iš karoliukų smile.gif



Oj,jei surastum schema buciau tau labai dekinga ;} 4u.gif
Atsakyti
O aš sau "Rudens mandalą" pasilikau... blush2.gif Žadu ir auskariukus pasidaryti, kai bus laiko doh.gif
Atsakyti
user posted image

Pasirodau ir as savo sages. Laba diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adike @ 2010 03 22, 20:40)
Oj,jei surastum schema buciau tau labai dekinga ;} 4u.gif

Radau kažką smile.gif

http://i230.photobuc.../untitled-1.jpg
Atsakyti