Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 03 22, 10:11)
pasirodau

Nr. 36
user posted image


aguonele 4u.gif

ta siuliuka galima paslepti karoliukais mirksiukas.gif
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 22, 10:37)


Komplektas "Rožinis sapnas" wub.gif  Nors gal čia daugiau alyvinis...  g.gif
user posted image


man tavo juosteliu sudeliojimas tobulas thumbup.gif
Atsakyti
Pacific wub.gif
Atsakyti
Is kur pas jus mergaites tiek fantazijos bigsmile.gif
Labai grazu blink.gif blink.gif bigsmile.gif first.gif good.gif
Atsakyti
Zivivi, Pacific - ačiū merginos 4u.gif o ten ne siūliukas, o zilkutė, realiai jos nelabai ir matosi ax.gif kitą kart pasitaisysiu smile.gif

Zivivi - tavo sagės tai nuostabios, nieko čia neprisikabinsi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 22 kovo 2010 - 12:09
Sveikos, Kurios dekupazinat sages, auskarus gal parasysite su kuriuo dvikomponenciu sendinat ,kad taip smulkiai skila. aciu
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 03 22, 13:09)
Zivivi - tavo sagės tai nuostabios, nieko čia neprisikabinsi  4u.gif


Yra yra prie ko prisikabinti irnesakyk.gif Vis dar mokausi lygiai atlaso juostelėmis dėlioti...

Karosimi, aš naudoju artmanijos dvikomponentį, bet manau su bet kuriuo dvikomponenčiu ploniau užtepus galima išgaut smulkų skeldėjimą g.gif Gal daugiau patyrusios atsakys...
Atsakyti
[quote=dalruka,2010 03 21, 20:24]
[quote=Tiesiogmamyte,2010 03 21, 18:13]

O čia mano naujos sagės:

user posted image
user posted image
[/quote]
Oho! Kaip idomu!!! bigsmile.gif Labai thumbup.gif nematyta...Puiku! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 22, 11:37)

Rafinuota ir išskirtinė sagė "Katės akis" wub.gif
user posted image

Tokia gan gresminga biggrin.gif Bet labai idomi! As uz originaluma thumbup.gif
Atsakyti
Zivivi, ir čia pasisakysiu biggrin.gif Na jei prašei pastabų, tai duosiu biggrin.gif Na gal čia tik man, bet pirmojoje kiek per daug kaspinėlių ax.gif Bet paveiksliukas labai dailus pats iš savęs smile.gif O antroji, kaip jau kažkas sakė, tikrai grėsminga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 22, 15:10)
Zivivi, ir čia pasisakysiu biggrin.gif Na jei prašei pastabų, tai duosiu biggrin.gif Na gal čia tik man, bet pirmojoje kiek per daug kaspinėlių ax.gif Bet paveiksliukas labai dailus pats iš savęs smile.gif O antroji, kaip jau kažkas sakė, tikrai grėsminga  biggrin.gif


Dėkoju už pastabas 4u.gif Reikia dar mokintis dėlioti tas atlasines juosteles...
Būtent grėsmingumo ir išskirtinumo norėjau, tad džiaugiuosi, kad pavyko lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 22, 09:13)
Tiesiogmamyte  4u.gif  blush2.gif  Iki Giagutes ir Tavęs dar man tikrai toloka...


Giagutes sages visos vieno stiliaus, o tavo vis kitokios, vis su kokia nors "razinka", todel tu labai stipri jos kunkurente. bigsmile.gif


QUOTE(jurga1985 @ 2010 03 22, 10:07)
gal gali pakuzdeti, kaip paidaryti tokius galus sages? g.gif kokia technika?


Ogi labai paprastai viskas daroma:
gale spygiuko yra didesnis karoliukas.
Pvz: Veri kokius 5 mazesnius karoliukus, po to 1 didesni, o tada grizti atgal TIK per mazesnius karoliukus, va tau ir spygliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 22, 14:10)
Zivivi, ir čia pasisakysiu biggrin.gif Na jei prašei pastabų, tai duosiu biggrin.gif Na gal čia tik man, bet pirmojoje kiek per daug kaspinėlių ax.gif Bet paveiksliukas labai dailus pats iš savęs smile.gif O antroji, kaip jau kažkas sakė, tikrai grėsminga  biggrin.gif

o man toje pirmoje tikrai ne per daug kaspineliu, labai super wub.gif
Atsakyti
Dar viena maniškė ax.gif

Nr. 39
user posted image
Atsakyti