Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Angelina 2007, JuodaKatyte dievisko grozio sagytes 4u.gif mano spalvos wub.gif mmmm... thumbup.gif
Atsakyti
O man labai dera,ruda-melyna is vis man be galo grazu,bet daugiau netersiu eterio savo kliackais,as jas darau ne pardavimui,sau ir sau mieliems zmonems,taigi soriukas blush2.gif
Atsakyti
Pacific,JuodaKatytė,Zivivi aciu ax.gif
JuodaKatytė, man tai originaliai ziurisi ta pasukta kauke, dar tokios nemaciau.
Atsakyti
[quote=JuodaKatytė,2010 03 17, 15:26]
@Smilte@ - ačiū už įvertinimą 4u.gif
o čia ne akmenukas, o saga yra smile.gif maždaug 4 cm skersmens
drinks_cheers.gif aš taip pat

kaip saga bigsmile.gif . Paprasta saga ? ax.gif As net nepagalvojau
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2010 03 17, 21:00)
O man labai dera,ruda-melyna is vis man be galo grazu,bet daugiau netersiu eterio savo kliackais,as jas darau ne pardavimui,sau ir sau mieliems zmonems,taigi soriukas  blush2.gif


ka cia kalbi, tersk ir dar kaip tersk. Temos skirtos rodyti darbus, konsultuotis ir visaip kitaip bendraut, o ne pardavimui sages eksponuoti. Tam yra atskiros temos wink.gif taip kad, pirmyn 4u.gif laukiam "kleckiuku" mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 03 17, 22:35)
ka cia kalbi, tersk ir dar kaip tersk. Temos skirtos rodyti darbus, konsultuotis ir visaip kitaip bendraut, o ne pardavimui sages eksponuoti. Tam yra atskiros temos wink.gif taip kad, pirmyn  4u.gif  laukiam "kleckiuku"  mirksiukas.gif  4u.gif

Sutinku 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
Angelina 2007- labai grazi sagyte wub.gif
Atsakyti
cindy, shidochika, Zivivi, Angelina 2007 - ačiū merginos už gerą žodį 4u.gif malonu, kad ne tik man mielos mano sagės blush2.gif

shidochika - nenuleisk rankų ir rodykis toliau mirksiukas.gif kritika turi stumtelėti žmogų į priekį, o ne jį sugniuždyti, taigi pirmyn mirksiukas.gif

@Smilte@ - taip, ten paprasta saga smile.gif dauguma mano sagių yra viduriuke saga smile.gif
Atsakyti
Ne tu pirma , ne tu busu paskutine , kuri nepriima kritikos mirksiukas.gif
Galvoji kad musu niekas nekritikavo g.gif Visos tai praejom blink.gif
Juk cia galima issakyk kiekvienai savo nuomone , zmogus be savo nuomones , man neidomus cool.gif Man nera ka kalbeti su tuo, kuris tik sako: kad jam "viskas grazu" ir 'viskas gerai" ir neturi ne maziausio kabliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 18 kovo 2010 - 14:22
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 03 16, 19:42)
As tai oda, kadangi jos turiu daug  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(shidochika @ 2010 03 16, 23:18)
As is seno palto karpau  ax.gif

aciu uz ats smile.gif
Atsakyti
Ir as pasirodysiu ax.gif user posted imageuser posted image[img]
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Smilte@: 18 kovo 2010 - 18:20
Dailūs komplektukai 4u.gif

O čia mano užsakymelis "Medžio sapnas" wub.gif
user posted image
Atsakyti