Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos II

Atrašė Legalett.
Pamatų varža R=5,2.
Kainos nepasakė.
Atsakyti
QUOTE(Neri.jus @ 2010 03 02, 14:21)
Atrašė Legalett.
Pamatų varža R=5,2.
Kainos nepasakė.

Tai cia 30cm. polistirolo ir tokia varza??? g.gif
Atsakyti
noreciau paklausti ekspertu,kam sioje foto matomame name uzdengti lietvamzdziai?cia rasoma kad ten vejo barjeras...kam jis reikalingas?antras klausimas ta uzdanga padaryta is termiskai apdorotos medienos,ka tas duoda ?
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 03 04, 10:54)
noreciau paklausti ekspertu,kam sioje foto matomame name uzdengti lietvamzdziai?cia rasoma kad ten vejo barjeras...kam jis reikalingas?antras klausimas ta uzdanga padaryta is termiskai apdorotos medienos,ka tas duoda ?


Gal lietvamzdziai uzdengti del to kad lietaus vanduo keliauja i talpa ir ten paduodamas i namus "down pipes leading to water harvesting tank and water reused in toilets and washing machine" - kad neuzsaltu gal - mano kaip megejo nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2010 03 04, 11:05)
Gal lietvamzdziai uzdengti del to kad lietaus vanduo keliauja i talpa ir ten paduodamas i namus "down pipes leading to water harvesting tank and water reused in toilets and washing machine" - kad neuzsaltu gal - mano kaip megejo nuomone.



bet tai butu uzdengti ir izoliuoti vertikaliai einantys vamzdziai iki zemes ... g.gif
Atsakyti
Gal todėl, kad nebūtų taršos į vandenį? Turbūt ant angos stovi koks nors tinklelis ar filtras, kad nepatektų dulkės, smėlis, lapai.... Be to, gražiau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri.jus @ 2010 03 04, 11:44)
Gal todėl, kad nebūtų taršos į vandenį? Turbūt ant angos stovi koks nors tinklelis ar filtras, kad nepatektų dulkės, smėlis, lapai.... Be to, gražiau atrodo smile.gif

Tai ta tarsa betkokiu atveju patenka nuo stogo g.gif
Bet del to kad graziau atrodytu tai irgi galimas daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 03 04, 10:54)
noreciau paklausti ekspertu,kam sioje foto matomame name uzdengti lietvamzdziai?cia rasoma kad ten vejo barjeras...kam jis reikalingas?antras klausimas ta uzdanga padaryta is termiskai apdorotos medienos,ka tas duoda ?


didziausi silumos nuostoliai eina per sienu sudurima su stogu. kuo greiciau keiciasi oras aplink sudurima, duo didesnis oro ir fasado temp. skirtumas, tuo didesni silumos kieki per laiko vieneta paima isores oras. todel padidinto stogo krasto uzlaikytas oras veikia kaip papildoma silumos izoliacija.
o tinklelis ant lietvamzdziu kad sulaikyti stambias daleles. nuleidziant vandeni WC mane neytin kasytu smulkios smelio daleles esancios tam vandeny (nuo stogo), vat lapai puvantys vandens saugykloj, ir akmenukai siurblyje - butu galvos skausmas.
tas vanduo naudojamas laistymui ir WC.

o del termiskai apdorotos medienos negaliu pasakyti. gal kas zinot kuom ji geresne? gal kenkejam nepatinka, arba silumos savybes kazkokias superines turi?
Atsakyti
O aš manau lietvamzdžiai paslėpti (horizontalūs) todėl kad čia matom "žalią stogą" ta prasme ten žemės, skalda ir žolytė įrengta. o horizontalūs vamzdžiai yra giliau (veikia kaip drenažas) kad surinktų vandenį ir iš gilesnių sluoksnių jei jis ten įsigeria žinoma.
Atsakyti
QUOTE(degser @ 2010 03 04, 13:30)
didziausi silumos nuostoliai eina per sienu sudurima su stogu. kuo greiciau keiciasi oras aplink sudurima, duo didesnis oro ir fasado temp. skirtumas, tuo didesni silumos kieki per laiko vieneta paima isores oras. todel padidinto stogo krasto uzlaikytas oras veikia kaip papildoma silumos izoliacija.
o tinklelis ant lietvamzdziu kad sulaikyti stambias daleles. nuleidziant vandeni WC mane neytin kasytu smulkios smelio daleles esancios tam vandeny (nuo stogo), vat lapai puvantys vandens saugykloj, ir akmenukai siurblyje - butu galvos skausmas.
tas vanduo naudojamas laistymui ir WC.

o del termiskai apdorotos medienos negaliu pasakyti. gal kas zinot kuom ji geresne? gal kenkejam nepatinka, arba silumos savybes kazkokias superines turi?


termiskai apdorota mediena tai kazkas panasaus kas impregnuota mediena. Jos atsparumas isores poveikiui didesnis. Kaip pavyzdys. Norvegai kartais naudoja namam mediena kuri yra virinta aliejuje(labai brangi) kiek garantija metu jai tai tiksliai nezinau,bet vienas statybu vadovas pasakojo kad tokia mediena islaiko ir 100 metir ilgai nereikia jos perdazyti. Vienintelis minusas koki pastebejau tai spalva..Tokia kariskai zalsva.. Kiek visur maciau tai tik tokia spalva.
Atsakyti
Man patinka kariškai žalsva biggrin.gif Net mąstau kaip tokią išgaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2010 03 04, 15:02)
Man patinka kariškai žalsva biggrin.gif Net mąstau kaip tokią išgaut smile.gif

Kai septiku tepat tai zalsva gaunas, aisku ar kariskai zalsva nezinau biggrin.gif
Atsakyti