Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos II

biggrin.gif oi geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindaugas7 @ 2010 02 25, 16:05)

Keli faktai:
1. Dabar  darbo metas.
2. Protingi, darbštūs, nagingi ir bent kažkam reikalingi statybininkai dirba, o ne š...dą mala.
3. Krizė vis dar Lietuvoje ir pasaulyje, todėl dirba tik geriausi, nes š...dmaliams vietos statybų sektoriuje nebeliko.

Klausimas visiems (nes EVOY pats nesugebės išmąstyti): kiek punktų tinka EVOY.

Testo rezultatai. Jei į visus tris klausimus atsakėte teigiamai, jums laikas keisti specialybę, nes toliau dirbti statybų sektoriuje negalite.


Nelabai "pagauni", tie kas kazkiek dar nusimano diskutuoja ir pasigincyja, bet ne is serijos "nieko tu nezinai nieko tu nesupranti, as pasnekejau su tuo, pasnekejau su anuo ir dabar as net daugiau uz tamsta zinau", nesi pirmas ir nesi paskutinis kuris cia "magistro laipsni" igyja per savaite ir tampa protingesnis uz visus kurie is to duona valgo.
Atsakyti
Tie kas duona is to valgo, nori ir toliau ja valgyti, sekdami zmonems pasakas. Kaip ir tu, Paliuk, su savo granuliniais katiliukais zmonems burtus skleidi. Biteje tai greit buni i vieta pastatytas. smile.gif

O cia atsirado keletas zmoniu nesusijusiu su statybu bizniu, bet mastanciu, pateike konkrecius skaiciukus ir tai labai nepatiko statybininkams-ekpertams.
Labiausiai nemegstu tai i subines lendanciu, muilo nusipirkite.

Pries metus viena betonuotoju brigada ismeciau is namo ir ju vadeivai vardu Arvydas sedimaja atspardziau. Tai dabar sove mintis ar cia tik nebus tas drasusis ponulis naminis paukstis EVOY?! smile.gif Sededamas kitoj monitoriaus pusej tai labai jau jis kietas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hameris: 25 vasario 2010 - 17:06
QUOTE(Hameris @ 2010 02 25, 18:05)
Tie kas duona is to valgo, nori ir toliau ja valgyti, sekdami zmonems pasakas. Kaip ir tu, Paliuk, su savo granuliniais katiliukais zmonems burtus skleidi. Biteje tai greit buni i vieta pastatytas. smile.gif

O cia atsirado keletas zmoniu nesusijusiu su statybu bizniu, bet mastanciu, pateike konkrecius skaiciukus ir tai labai nepatiko statybininkams-ekpertams.
Labiausiai nemegstu tai i subines lendanciu, muilo nusipirkite.

Pries metus viena betonuotoju brigada ismeciau is namo ir ju vadeivai vardu Arvydas sedimaja atspardziau. Tai dabar sove mintis ar cia tik nebus tas drasusis ponulis naminis paukstis EVOY?! smile.gif Sededamas kitoj monitoriaus pusej tai labai jau jis kietas. smile.gif


Hameri - nepasakosiu as tau visu subtilybiu kurias santexnikai nutyli, negrazu butu.
Be to jei apie pasakas, tai jei galima - kur pasaku paskleidziau? wink.gif

O kam uzpakalius spardai tai tamstos ir kito uzpakalio reikalas, jei tas uzpakalis EVOY tai ir sakyk, jei ne tai gal geriau patyleti? Nenoretum kad tave dabar pradetume su kokia ekonomine krize bandyt suristi?
Atsakyti
Papasakok man geriau kokias subtilybes statybinkai nutyli. smile.gif
O del atspardyto uzpakalio ir EVOY, as tik uzdaviau retorini klausima. smile.gif Faktas, kad gavo ir zino uz ka gavo...
Atsakyti
QUOTE(Hameris @ 2010 02 25, 18:21)
Papasakok man geriau kokias subtilybes statybinkai nutyli. smile.gif
O del atspardyto uzpakalio ir EVOY, as tik uzdaviau retorini klausima. smile.gif Faktas, kad gavo ir zino uz ka gavo...


Tai gal retorinius klausimus sau palaikom?
Gal man ne i tema pradeti cituoti ka vakar maciau servise? pvz. "papildomu paslaugu sarasas:
1. Stovejimas saltkalviui uz nugaros - 50Lt
2. Aiskinimas kaip reikia dirbti - 50Lt
3. Derybos - 100Lt"

Ir tada numesti irgi retorikos "cia ne po tamstos tokios paslaugos?" - juk sutinkat kad 100% ne i tema bet uztat kieta kaip ir "uzpakalio spardymas" smile.gif

Tiek statybininku tiek santexniku subtilybiu neminesiu, pamazgu pilimas ne mano sritis.
Atsakyti
[quote=EVOY,2010 02 25, 14:54]

Kaip ir minėjau: "Siūlau šių kelių pvz. nelaikyti "naudotojo vadovu" savarankiškai besistatantiems". Pvz. aišku turi savo "šaltinį"- tik kas LT rinksis tokį "buterbrodą"? Griečiau: ArkoM – klinkeris, ir tarp jų užpildys kokia ekovata.


Nesusireikšminkit - ne "naudotojo vadova" skerdžiau, o savo sienas smile.gif. Tiesiog buvo proga - gavau info dėl tvirtinimų ir ja pasidalinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mariuks77 @ 2010 02 25, 10:10)
Pasidomėjau neoporo tvirtimu prie muro sienos smile.gif
15-20 cm storiui pritvirtinti kokybiškos tvirtinimo smeigės kainuoja 1-2 Lt, 30 cm - apie 10 Lt.
160 m2 namui reikėtų apie 800 vnt. tokių smeigių.
Jei statyti nemurini sitoj vietoj jokiu pabrangimu nebutu. Karkasinej statyboj pakelti varza pastorinant apsiltinimo sluoksni turbut pigiausias ir efektyviausias variantas. kaina palyginant menkai pasikeicia lipdant pasyvu karkasinuka.
Atsakyti
QUOTE(EVOY @ 2010 02 25, 14:54)
Vėl įklimpote į teorijos liūną. Praleidote ilgą sąrašą dedamųjų.

Vėl įklimpote į teorijos liūną. Koks kieno reikalas, kaip žmogus pasiekia rezultatą? Ir kuo neįtinka malkos? Šiandien jos visai neblogas pasirinkimas (kas netingi)- o į ateitį šiaip tai Jūs ne mėgėjas skaičiuoti.

Žinoma kad nesigaus- kai praleidžiate pusę faktorių! Jau kiek pabodo dėlioti


na teorija nera blogas dalykas, praktika paprstai yra blogesne negu teorija.. o jei jau teorija rodo nekokius skaicius, tai praktikoje bus dar blogiau.. studijoti tuos linkus man neidomu del tos priezasties, kad linku visokiu daug, o mano galva viena.. va jei bus cia kokiu skaiciu - tai tada galima bus vel pakomentuoti..

dekyte ilga srasa kitu sudedamuju - tie kurie pateikti kritikos neatlaike smile.gif mano akimis..
Atsakyti
Pakvipo permainomis ir ramybe! Šia proga- dar vienas vertimas iš vokiečių:

Fasado šiltinimas ir saulės kolektoriai pirmauja

Fasado šiltinimas, saulės kolektoriai ir fotoelektrinė saulės jėgainė- tai top 3 energijos taupymo priemonės, kurias dažniausiai renkasi besistatantieji/renovuojantieji savo namus, siekdami sumažinti šildymo ir elektros sąskaitas. Remiantis apklausos duomenimis, apie 80 procentų respondentų sieks geresnių rezultatų, nei to reikalauja STR‘as (vokiškas).

Šilumos ir elektros energijos kaštai augs ateityje vis daugiau ir daugiau - nenuostabu, kad dauguma besistatančių/renovuojančių siekia išnaudoti energijos taupymo potencialą. Populiariausios priemonės yra sienų šiltinimas (74 %), saulės kolektoriai (66 %) bei fotoelektrinė saulės jėgainė (64 %)

Daugiau nei 80 % apklaustųjų sieks geresnių rezultatų, nei to reikalauja STR‘as (vokiškas)- t.y. investuos daugiau pinigų. Vidutiniškai beveik 9.000 € papildomos išlaidos, visiškai priimtinos respondentams, siekiant paruošti savo namus ateičiai. Tai demonstruoja daugumos respondentų gebėjimą žvelgti į ateitį, tuo labiau, kad investicijos iki 10.000 € atsiperka per keletą metų.

Be fasado šiltinimo ir saulės kolektorių įrengimo, daugelis respondentų rinksis investuoti į naujus langus (53 %). Nustebino dažnai pasirenkama gana brangi šilumos siurblių technologija: 32 % investuos į oras-vanduo šilumos siurblius, ir 30 % į žemė-vanduo šilumos siurblius. 32 % investuos į granulėmis kūrenamus katilus. 6 % investuos į visas kitas šildymo sistemas.

Apklausa atlikta bauen.de.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVOY: 25 vasario 2010 - 21:31
QUOTE(Neri.jus @ 2010 02 25, 17:26)
Amen.
Tikėkimės Jūsų daugiau čia nebematyti. Susikurkite temą „Šiltas namas“ (jeigu tokios dar nėra) ir ten reiškitės. Pažadu pats ten nedalyvauti.


Šitas greičiausiai dvasinis statybų vadovas, nes žino religinių žodžių. Bet, vaike mano, tikėjimo pagrindas yra ABEJONĖ. O aš abejoju PN atsiperkamumu ir naudingu. Man tik keista, kad visi jūs čia kalbėdami apie PN realiai kalbate tik apie eilinį paprasčiausia šiltą namą. Tik visa bėda, kad patys to nesuprantate. Nes neigdami N labai svarbių tikro, o ne tariamo PN standartų, užsiciklinot ties smulkmenas kaip prisukti vatą, kiek reikės varžtelių ir t.t. Aš ir bandau jums pasakyti, kad ne PN jūs čia visi statote, o tik eilinį šiek tiek šiltesnį namą. Gaila, kad BŪDAMI DIDELI STATYBININKAI nepagaunat esminių skirtumų.

AR NE VISŲ GALŲ MEISTRELI, PN LIETUVOJE PRADININKE, EVOY.
Atsakyti
QUOTE(Mindaugas7 @ 2010 02 25, 22:06)
Šitas greičiausiai dvasinis statybų vadovas, nes žino religinių žodžių. Bet, vaike mano, tikėjimo pagrindas yra ABEJONĖ. O aš abejoju PN atsiperkamumu ir naudingu. Man tik keista, kad visi jūs čia kalbėdami apie PN realiai kalbate tik apie eilinį paprasčiausia šiltą namą. Tik visa bėda, kad patys to nesuprantate. Nes neigdami N labai svarbių tikro, o ne tariamo PN standartų, užsiciklinot ties  smulkmenas kaip prisukti vatą, kiek reikės varžtelių ir t.t. Aš ir bandau jums pasakyti, kad ne PN jūs čia visi statote, o tik eilinį šiek tiek šiltesnį namą. Gaila, kad BŪDAMI DIDELI STATYBININKAI nepagaunat esminių skirtumų.

AR NE VISŲ GALŲ MEISTRELI, PN LIETUVOJE PRADININKE, EVOY.


Čia tau vienam taip atrodo.

Atsakyti