Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

Mano dukrytei 12m.Viena diena skundesi,kad labai salta,pamatavom tempa 35.2,nuo to laiko pastoviai matuoju temperatura buna 35.5,35.7daugiausia 36.2
Gal kam nors taip buvo,parasykit prasau
Atsakyti
Tokia zema temperatura yra negerai, patarciau kreiptis pas gydytoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2005 01 21, 17:10)
kokia temperatura mushti - priklauso nuo to, kaip vaikas toleruoja temperatura.
degtine trinti pagal naujausias rekomendacijas nebesiuloma. geriau paprastu vandeniu.

palyginimui: mano mazhius (1.6 metu) su 39.5 begiojo ir zhaide. vyresnysis (3.9 metu) su 39 pradedavo visur gultis ir dazhniausiai uzhmigdavo. o kitam vaikui prie tokios temperaturos gali ir traukuliai atsirasti. taip kad vaikas vaikui  nelygu.
bendra rekomendacija mushti temperatura, jei ji kyla virsh 38.5.

be paracetamolio, yra dar ibuprofenas, kuris be to kad musha temperatura ir mazhina skausma, dar ir gydo uzhdegima. bet man aishkino, kad ibuprofenas yra labiau toksishkas organizmui negu paracetamolis, todel reiketu pirma duoti paracetamolio, jeigu nepadeda - tada ibuprofeno. bet shitoj vietoj ish triju gydytoju girdejau tris skirtingas nuomones(1. duoti paracetamoli, jei  nepadeda - ibuprofena; 2. duoti ibuprofena, jei nepadeda - paracetamoli; 3. duoti ibuprofena + paracetamoli), todel tvirtai nieko negaliu teigti.



As irgi taip girdejau ir man sake jei paracitamolis nepadeda tada tik ibuprofena duoti.


QUOTE($ @ 2005 01 21, 18:51)
aš nesuprantu kaip mamos sugeba vaikui pamatuoti temperatūra užpakaliuke? maniškė ir taip nesiduoda kai pažastyje matuoju,apie užpakalį išvis nė kalbos nebūtų..
o temperatūra aš mušu jau kai pakyla 37,8 ir toliau..nes matau jei jau kyla temperatūra tai jau kyla..ar įdėsiu žvakutę kai 37,8 ar po pusvalandžio kai užkils tai nematau jokio skirtumo.o kai jau pakyla labai aukšta temp.tai tada jau sunku numušti,tai sakau geriau anksčiau nei vėliau...
gal klystu,ką gali žinot  doh.gif



smile.gif O kaip tu zvakute idedi? smile.gif

Netai kad kritikuoju, as ne medike, bet sakyciau nereiketu musti temperaturos kai tokia zema. Organizmas jugi su liga kovoja o numusus temperatura tu jam ginkla atimi. Suprantu kai pvz. jau aisku nuo ko ta temperatura ir geri tarkim antibiotikus tai galima musti, bet jei paprastas persalimas manau negerai taip. Bet kaip sakiau as ne medike. Maniskis 6 men smarkiai sirgo, vis musiau temperatura kai pasiekdavo 38.5 bet staiga jis atsisake gerti paracitamoli o zvakuciu neturejau uzkilo temperatura iki 39.4 pasilaike pora valandu ir kai pradejo kristi tai iki 37.6. Labai bijojau kad traukuliai neprasidetu bet manau jei toliai buciau musus butme dar saveite sirge. Veliau perskaiciau kad lygtai traukuliai tik nuo 40 gali prasdeti.

O tiem kas sakot kad vaikui 37.2 ne temperatura galiu pasakyti ne velnio. As zinau kad maniskiui tai vienas pirmuju zenklu kad pasigavom virusa. Nesakau kad reikia vaistus jau gerti bet as pavyzdziui susilaikau nuo ejimo i lauka, duodu siltesnes arbatos ir kelias dienas nemaudau. Paprasciausiai padedu organizmui kad greiciau isvarytu ta virsa ir kartais pasilpes jis ko rimtesnio nepasigautu. Man labai gerai veikia, gaila kad per ilgai klausiau idiotu daktaru o ne savo nuojautos butume iki siol (beveik 10 men) taip ir ne karto rimtai nesirge.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keliautoja: 09 gegužės 2011 - 21:22
QUOTE(keliautoja @ 2011 05 09, 23:21)
Labai bijojau kad traukuliai neprasidetu bet manau jei toliai buciau musus butme dar saveite sirge. Veliau perskaiciau kad lygtai traukuliai tik nuo 40 gali prasdeti.



mes esam tureje temperaturinius traukulius prie 38 tempos.tikrai nera taip,kad tik nuo 40 gali prasideti.gali ir kylant but kai kuriems buna krentant temperaturai.visaip buna 4u.gif
Atsakyti
Ir mano mažasis apsirgo- kosėja,sloguoja, karščiuoja. Pirmadienį temperatūra užkilo iki 39,6 laipsnių. Jau 4-a diena, o temperatūra laikosi. doh.gif O dar tie dantys iltiniai apatiniai dygsta.
Praeitą savaitę dičkis sirgo, bet karščiavo 3 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2011 05 26, 07:49)
Ir mano mažasis apsirgo- kosėja,sloguoja, karščiuoja.  Pirmadienį temperatūra užkilo iki 39,6 laipsnių. Jau 4-a diena, o temperatūra laikosi. doh.gif O dar tie dantys iltiniai apatiniai dygsta.
Praeitą savaitę dičkis sirgo, bet karščiavo 3 dienas.



Virusinis karščiavimas gali tęstis ir 5 ir 7 paras. Bent maniškiui dažnai 4 paros gale temperatūra nukrenta bet po paros vėl pakyla kokiom 2 dienom. Anksčiau maniau, kad jau komplikuojasi, bet po tyrimu jokiu komplikacijų apart viruso nerasdavo.

Jei vaikas valgo, yra judrus, nesiskundžia nuovargiu ar silpnumu, jo temperatūra iki 37.2 nieko blogo gali ir nereikšti. Kalbu iš savo patirties ir kitų mamų patirties. Tiesiog būna kad sutrinka organizmo termoreguliaciniai procesai ir vaikas daugiau pajudėjęs ar susijaudinęs turi tuos 37.2 Dažnai pamatavus temperatūrą po valandėlės poguliuko, temperatūra būna jau 36.6.
Atsakyti
apsirgom ir mes, suneliui(1,5m) pirmadieni karciavo su 39laipsniais, kazkaip nepanikavau, daviau ibufena, antra diena 38, trecia diena jau 37, vaistu nebedaviau bet pradejo labai negraziai koseti g.gif vakar ruosemes pas gydytoja, bet ziuriu dukryte itartina(greitai3metukai smile.gif ), su 38laipsniais pasirodo, nu ka kvietemes gydytoja i namus, pasirodo musu atostogauja, atvaziavo pavaduojanti, ir prasidejo doh.gif buvau vos netiesiogai isvadinta bloga motina doh.gif vaikas trecia diena serga, o mes dar pas gydytojus nebuvom, o dukryte dar jokiu vaistu negavus???? ji juk su temperatura!
prirase abejiem antibijotiku, abejiem skirtingus..
niekados nepanikuoju, kai vaikam temperatura pakyla, nekisu vaistu iskart, taip ir atpranta organizmas pats gintis ir kovoti. o pagal gydytoja, pakilo temperatura, numusi su vaistais ir antibijotikus kisi.. apskritai snekant, dabar del bent kokio "S" tuoj vaistus skiria, atrodo kad tik daugiau vaistu visi naudotu ir pirktu smile.gif
Atsakyti
sveikos, dukrytei 6 menesiai, jau trecia para laikosi temperatura 37,2-38 nakti, o diena nukrenta iki 36,5, nepanikavau, bet siandien jau ir diena laikosi 37,5, visiskai jokiu ligos pozymiu - dukryte valgo, zaidzia, miega, nekosi, nesiaudi, dantenos neparaudusios, gal kam yra taip buve?
Atsakyti
O aš atėjau čia pasiguosti. Mano mažiui po mėnesio pertraukos vėl temperatūra 39,5. sad.gif Pastarąjį kartą tokia temperatūra laikėsi apie 5 paras. Pradžioj kas 3-4 valandas užkildavo. Paskui ilgėdavo intervalai. Dabar žiūriu vėl panašiai. Nu bet svieto pabaiga, vasarą jis čia man taip su tom temperatūromis. Kas bus rudenį, žiemą? g.gif Šiais metais su ligomis visai nesiseka. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 28 birželio 2011 - 07:55
QUOTE(Eureka @ 2011 06 28, 08:53)
O aš atėjau čia pasiguosti. Mano mažiui po mėnesio pertraukos vėl temperatūra 39,5. sad.gif Pastarąjį kartą tokia temperatūra laikėsi apie 5 paras. Pradžioj kas 3-4 valandas užkildavo. Paskui ilgėdavo intervalai. Dabar žiūriu vėl panašiai. Nu bet svieto pabaiga, vasarą jis čia man taip su tom temperatūromis. Kas bus rudenį, žiemą? g.gif Šiais metais su ligomis visai nesiseka.  doh.gif



pas mus tas pats, tik tai jau tesiasi 5menesiu. i menesi karta kelioms dienoms uzkyla temperatura ir gan auksta. is pradziu manem kad persirgom tridiene karstine, bet kai tai pasikartojo trecia syki, taip nebemanom, taip pat kaltinom dantukus, 16 jau turim, o per ta laika daugiau nei vienas neisdygo. gydytoja nezino kas galetu buti, buvom jau klp, nieko nerado, o dabar vaziavom i kns, paeme kraujo tyrimams, ziuresim ka cia papasakos. va, siand vel nei is sio, nei is to pakilo temperatura, jau is proto baigiu iseit, bijodama, kad kas rimto nebutu...
Atsakyti
QUOTE(laurakormanskiene @ 2011 08 19, 14:44)
pas mus tas pats, tik tai jau tesiasi 5menesiu. i menesi karta kelioms dienoms uzkyla temperatura ir gan auksta. is pradziu manem kad persirgom tridiene karstine, bet kai tai pasikartojo trecia syki, taip nebemanom, taip pat kaltinom dantukus, 16 jau turim, o per ta laika daugiau nei vienas neisdygo. gydytoja nezino kas galetu buti, buvom jau klp, nieko nerado, o dabar vaziavom i kns, paeme kraujo tyrimams, ziuresim ka cia papasakos. va, siand vel nei is sio, nei is to pakilo temperatura, jau is proto baigiu iseit, bijodama, kad kas rimto nebutu...

Ir kokie tyrimo rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2011 08 19, 17:05)
Ir kokie tyrimo rezultatai?



atsakymas bus tik po savaites, nes mums kraujuko eme ir del alergiju, ir dar kazkokiam tyrimui, pavadinimo tikrai neatsimenu. laukiu su nerimu, kad tik nieko rimto nebutu verysad.gif
Atsakyti