Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

Pirmadienio ryta mano astuonmete dukra prabudo ir pasiskunde,kad labai galva skauda,pamatavau temperatura-38.5,'numusem' temperatura ir isvykome i poliklinika.Gyditoja paklause nugara,krutine,apziurejo gerklyte,verdiktas-Gripas.Israso recepta vaistukams,kurie kainuoja beveik 150lt,nuo gripo.Stoviu vaistinej,pazystama vaistininke uzkalbina,sakau va,vaistukus reik brangius pirkti nuo gripo,paklause kokius tyrimus dare,pasakiau kad jokiu,taip nustate g.gif .Kaip be tyrimu galima nustatyti tokia liga? doh.gif Nebepirkau tu vaistuku,nes ir pati suabejojau.Nuo ryto kai buvo temperaturos daugiau jos nera,paciaudo,kosulio nera,sloga.Geriam arbateles,apetitas geras,paguli,pavaiksto.Nezinau ka daryti,ar tikrai taip galima nustatyti gripa?Ar visdelto pirkti man tuos vaistus?
Atsakyti
Mano mažasis, va, irgi apsirgo prieš kelias dienas. Pikas buvo pirmadienį-temperatūra pakildavo iki 39 ir daugiau, ir tik 3-4 valandom ją pavykdavo vaistais numušti. Numušinėjau Ibufenu, bet ten parašyta, kad negalima jo duoti daugiau nei 3 k. per parą. Tad buvau baisiai persigandus, skambinau gydytojai, konsultavausi. Tai ji patarė pakaitomis dėti paracetamolio žvakutes ir girdyti Ibufeną, t. y. kaitalioti, bei daryti kūno aptrynimus drėgnu rankšluoščiu. Pastarąją parą lyg ir ilgėja intervalai tarp max. temperatūrų bei ta temp. užsikelia iki 38,6. Gydytoja sako, kad taip gali reikštis gripas. Tikiuosi iki rytojaus temperatūros neliks, nes, sakė, jei užsitęs, skirs plataus spektro antibiotikus. Beje, kraujo tyrimai nieko blogo nerodo, tik virusiuką.
Tai jei tai gripas, tai iš kur jis? Mes su mažuoju niekur nevaikščiojome, bent 1,5 savaitės, nes mažasis pakosėjo. Gal vyras su vyresnėliu parnešė? g.gif Nes jie tai užpraeitų metų rudenį persirgo gripu, gal net kiaulių. Sako, persirgusieji įgyja ilgalaikį imunitetą ir kitoms gripo formoms...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 02 vasario 2011 - 09:10
Siandien jau trecia diena,mano mergaitei temperaturos nera,tikiuosi kad ir nebebus,jauciasi gerai.Neprireike brangiu vaistu,gal ir nebuvo to gripo.Sveikatos visiems ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Manajam 4menesiukai suejo, sianakt pakilo iki 39 temperatura.Norejau det zvakute, bet eme ir suviduriavo stipriai, tiesiog fontanais...Dabar temperatura nukrito, ryte tik 37,5 buvo.Pampersas iki siol tuscias, tik sysiaus truputi, rankytes, nosyte isvis vesios, o kaktyte truputi silta.Tai ir nezinau ko imtis...slogos, kosulio nera.Bet matau, kad jauciasi blogai, snaudzia visa laika, vaitoja, inkscia...ir tik ant ranku, nesileidzia padedamas, iskart pabunda ir stipriai verkia.Gal cia tokia gripo pradzia... g.gif
Atsakyti
Papasakosiu savo istorija, drebu jau kaip lapas. Dukrai 6 metai, temperatūra pakilo, na aš labai neišsigandau, matau peršalimo simptomus tai ir gydomės žolėmis, aflubin, daug arbatų ir pan. Temperatūra labai sunkiai krito, todėl nuvažiavom patikrinti į ligoninę kraują (šeštadienis buvo, mūsų gyd. nedirbo), padarė tyrimus, jokių plaučių uždegimo, pasakė, kad gripas, po kelių dienų temp. 37 ir nekrenta žemiau...Nueinam pas savo pediatrę, išrašo antibiotikus, pageriam 6 dienas antibiotikus, temperatūros tai nėra, tai kelios dalys pakyla. Vakare vėl pas gydytoją, ji mums Biseptol išrašo ir vėl kraujo tyrimas. Dukra niekuo nesiskundžia dabar jau, beveik nekosti, tik ta įkyri temp 36,8-37 (jau 16 diena...) Kas gali mums būti, ar gali dygstant nuolatiniams dantims laikytis nedidelė temperatūra. KAip neramu, laukiu kraujo tyrimų....Plaučių rentgeno nedaro, kategoriškai teigia, kad čia ne plaučių uždegimas, nes plaučiai visiškai švarūs....
Pirmiausiai įtariu reikia keisti gydytoją, nors ir 6 metus pas ją gydomės....
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2011 02 02, 10:02)
Mano mažasis, va, irgi apsirgo prieš kelias dienas. Pikas buvo pirmadienį-temperatūra pakildavo iki 39 ir daugiau, ir tik 3-4 valandom ją pavykdavo vaistais numušti. Numušinėjau Ibufenu, bet ten parašyta, kad negalima jo duoti daugiau nei 3 k. per parą. Tad buvau baisiai persigandus, skambinau gydytojai, konsultavausi. Tai ji patarė pakaitomis dėti paracetamolio žvakutes ir girdyti Ibufeną, t. y. kaitalioti, bei daryti kūno aptrynimus drėgnu rankšluoščiu. Pastarąją parą  lyg ir ilgėja intervalai tarp max. temperatūrų bei ta temp. užsikelia iki 38,6. Gydytoja sako, kad taip gali reikštis gripas. Tikiuosi iki rytojaus temperatūros neliks, nes, sakė, jei užsitęs, skirs plataus spektro antibiotikus. Beje, kraujo tyrimai nieko blogo nerodo, tik virusiuką.
Tai jei tai gripas, tai iš kur jis? Mes su mažuoju niekur nevaikščiojome, bent 1,5 savaitės, nes mažasis pakosėjo. Gal vyras su vyresnėliu parnešė?  g.gif  Nes jie tai užpraeitų metų rudenį persirgo gripu, gal net kiaulių. Sako, persirgusieji įgyja ilgalaikį imunitetą ir kitoms gripo formoms...

Tai vat, maždaug penktą dieną, kai jau buvo nukritusi temp., pradėjo berti po biskį. Panašu į tridienę. O aš jau tikėjau, kad gripas. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(trojana @ 2011 02 04, 08:57)
Papasakosiu savo istorija, drebu jau kaip lapas. Dukrai 6 metai, temperatūra pakilo, na aš labai neišsigandau, matau peršalimo simptomus tai ir gydomės žolėmis, aflubin, daug arbatų ir pan. Temperatūra labai sunkiai krito, todėl nuvažiavom patikrinti į ligoninę kraują (šeštadienis buvo, mūsų gyd. nedirbo), padarė tyrimus, jokių plaučių uždegimo, pasakė, kad gripas, po kelių dienų temp. 37 ir nekrenta žemiau...Nueinam pas savo pediatrę, išrašo antibiotikus, pageriam 6 dienas antibiotikus, temperatūros tai nėra, tai kelios dalys pakyla. Vakare vėl pas gydytoją, ji mums Biseptol išrašo ir vėl kraujo tyrimas. Dukra niekuo nesiskundžia dabar jau, beveik nekosti, tik ta įkyri temp 36,8-37 (jau 16 diena...) Kas gali mums būti, ar gali dygstant nuolatiniams dantims laikytis nedidelė temperatūra. KAip neramu, laukiu kraujo tyrimų....Plaučių rentgeno nedaro, kategoriškai teigia, kad čia ne plaučių uždegimas, nes plaučiai visiškai švarūs....
Pirmiausiai įtariu reikia keisti gydytoją, nors ir 6 metus pas ją gydomės....

Manajam maždaug prieš mėnesį pakilo temperatūra iki 39. Numušėm, dar kelias dienas laikėsi apie 38. Daugiau jokių simptomų: nei slogos, nei kosulio. Dabar va jau beveik mėnesį temperatūra kaip įkalta laikėsi 37.5. Net jau galvojau, kad gal termometro nenukračiau biggrin.gif Keičiau termometrą ir su kitu matavau, bet tas pats. Irgi lakstėm į polikliniką, darė šlapimo, kraujo tyrimus - sako, kad viskas gerai. Mūsų gydytoja sako, kad prieš mėnesį, kai temperatūra iki 39 pakilo, tai kažkoks virusas buvo. Po kai kurių virusų, sako, tokia neaukšta temperatūra iki mėnesio gali laikytis. Dabar jau lyg krenta, 37.3 ar 37.2 būna, tikiuosi, kad ir visai praeis. Be to, kitoje temoje skaičiau, kad kai kuriems vaikams kelis metus tokia pakilusi temperatūra laikosi. Irgi visi tyrimai kokie tik įmanomi padaryti ir nieko neranda g.gif Tai gydytojai pripažįsta, kad tokia temperatūra yra normalu, jei vaikas žvalus, žaidžia, gerai valgo. Tai aš irgi jau beveik nusiraminau ir tikiuosi, kad viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurmila: 04 vasario 2011 - 16:49
Man paciai bunant universitete antrame kurse temperatura 37.00-37-5 laikesi pora metu. Kaip atsirado is niekur taip ir praejo nepastebetai. Tyrimai buvo padaryti visi imanomi ir neimanomi. Galiausiai persviete galva, ten yra kaip tada aiskino temperaturu centrai, kurie rodo ar organizmas turi temperaturos. Tyrimas nieko neparode- tai sako, temperaturos ir neturi. g.gif Buvo taip nusibode visi tie tyrimai ir busena- nei sveikas nei ligonis. Ismeciau termometra ir nesimatavau, nors ir jauciaus blogai. Net nezinau kada ir kaip praejo.
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2011 02 02, 12:41)
Manajam 4menesiukai suejo, sianakt pakilo iki 39 temperatura.Norejau det zvakute, bet eme ir suviduriavo stipriai, tiesiog fontanais...Dabar temperatura nukrito, ryte tik 37,5 buvo.Pampersas iki siol tuscias, tik sysiaus truputi, rankytes, nosyte isvis vesios, o kaktyte truputi silta.Tai ir nezinau ko imtis...slogos, kosulio nera.Bet matau, kad jauciasi blogai, snaudzia visa laika, vaitoja, inkscia...ir tik ant ranku, nesileidzia padedamas, iskart pabunda ir stipriai verkia.Gal cia tokia gripo pradzia...  g.gif


kad labiau panaįšu jums koks žarnyno virusas ar bakterija, ašį tai jau būčiau ligoninėn važiavus, jei taip blogai mažiukas jaučias. tikiuosi sėkmingai pasveikot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 02 16, 23:22)
kad labiau panaįšu jums koks žarnyno virusas ar bakterija, ašį tai jau būčiau ligoninėn važiavus, jei taip blogai mažiukas jaučias. tikiuosi sėkmingai pasveikot 4u.gif

Nugi ir pasveikom...Nuvaziavom pas gydytoja, israse antibu del gerklytes, buvo pakilus angina, bet po keliu dienu vel vaziavom, nes vel pakilo tempa.Pasirodo vaikas sveikas...be reikalo mes jam tuos vaistus davem, gerai kad tik pora dienu.Gydytoja nusprende, kad viskas del MP trukumo...ir tempa kyla, nes organizmui maisto trukumas ir bloga vaiko savijauta.Siaip MP atrodo buvo pakankamai, bet stai, davem misinuko ir viskas baigesi... doh.gif doh.gif doh.gif Buna ir va sitaip.
Atsakyti
QUOTE(trojana @ 2011 02 04, 09:57)
Papasakosiu savo istorija, drebu jau kaip lapas. Dukrai 6 metai, temperatūra pakilo, na aš labai neišsigandau, matau peršalimo simptomus tai ir gydomės žolėmis, aflubin, daug arbatų ir pan. Temperatūra labai sunkiai krito, todėl nuvažiavom patikrinti į ligoninę kraują (šeštadienis buvo, mūsų gyd. nedirbo), padarė tyrimus, jokių plaučių uždegimo, pasakė, kad gripas, po kelių dienų temp. 37 ir nekrenta žemiau...Nueinam pas savo pediatrę, išrašo antibiotikus, pageriam 6 dienas antibiotikus, temperatūros tai nėra, tai kelios dalys pakyla. Vakare vėl pas gydytoją, ji mums Biseptol išrašo ir vėl kraujo tyrimas. Dukra niekuo nesiskundžia dabar jau, beveik nekosti, tik ta įkyri temp 36,8-37 (jau 16 diena...) Kas gali mums būti, ar gali dygstant nuolatiniams dantims laikytis nedidelė temperatūra. KAip neramu, laukiu kraujo tyrimų....Plaučių rentgeno nedaro, kategoriškai teigia, kad čia ne plaučių uždegimas, nes plaučiai visiškai švarūs....
Pirmiausiai įtariu reikia keisti gydytoją, nors ir 6 metus pas ją gydomės....

gydytoja gal ir laikas keisti,jei be tyrimu ir rimtu piezasciu skiria antibiotikus. bet siaip-neieskokite vaikui ligu!!!!!!! po susirgimo viruso infekcijos,vaikas dar keleta menesiu gali tureti temperatura vris 37 iki 37.4 kazkur.
O mano vyresniajam vaikui,7 metai,nuo 2 metu tempa virs 37-visada 37.2-37.3.istyre viska-kol susiprotejo,kad tai jo normali temperatura,kaip ir jo tecio ir mano pacios smile.gif 37-37.2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIP_MAMA: 17 vasario 2011 - 16:32
labutis, gal kas greitai padetu??? siandien mano sunui 1.7m uzkilo tempe iki 39.1, daviau neurofeno...po triju valandu vel 39.7, daviau calpolio..dabar oaguldziau..snaudzi, pakankamai aprimes...toks...rankytes,kojyte svesios- pats degantis, ka daryti? kas tai gali buti? nekostim, nesloguojam..nieko nera!!!
Atsakyti