Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

Mus irgi užklupo temperatūra... krenta kyla, padaryti tyrimai, nieko nerodo, tik gerklė raudona ir paberta. Įtaria tridienę, šiandien bus trečia para, bet dar kol kas jokių bėrimų nesimato. Būtnai turi išberti? o gal kam kitaip pasireiškė šios ligos pabaiga? o nebūna kad temperatūra laikosi ir ilgiau? taip gaila mažutės, tikiuosi jau šiandien viskas pasibaigs. unsure.gif
Atsakyti
del plauciu ligu vaikai labai prakaituoja,maniskis tai tragiskai tiesiog doh.gif ,bet dar vaikai prakaituoja nuo antibiotiku. O antibiotikus juk nevisada nuo plauciu ligu geria. Ne viena daktare mane ispejo kad kai duodu antibiotiku nevesciau i lauka nes vaikas prakaituoja ir gali papildomai perpusti ji.
Atsakyti
sveikos mamos, buvau sukurusi atskira tema bet ja perkele i bendra tai ir nemaciau jusu zinuciu. Tai va gulejom birzeli vilniuje santariskese, dare visus tyrimus tame tarpe ir onkologinius ir paselius(gerkles, kraujo, slapimo) bet nieko nerado viskas savo normose. Su slapimu nesam tureje bedu tiek pats slapima tiek paseliai visada geri. Dare prokalcitonino tyrima irgi viskas gerai. Tik va dabar lankomes klaipedoje privaciai pas LOR gyditoja, nes nesibaige musu sirgimai, jau 7 karta siais metais dukryte susirgo pulinga angina, o spalio 18 vaziuojam vel i vilniu operuotis nes klaipedoje neapsiima musu operuot, nes per maza ir sirdeleje ovaline anga yra. Daug daktaru sako gal tai ir yra musu sirgimo priezastis. Atrodo bunam pasveikusios o temp vistiek laikosi 37,3. Nuo antibiotiku vartojimo organizme pilna grybu priauga po 2-4 tai geriam istisai priesgrybelinius vaistus. Buvo rugpjuti rekordas, kad per metus kad dukryte menesi nesirgo, o dabar rugsejo 21 baigem gert antibiotikus o siandien vel angina ir vel antibiotikai. Tikiuosi isoperavus truputi nustos sirgti, nes dabar jau kaip isivaziavo ir galo nesimato unsure.gif , plius greit i pasauli ateis dar vienas lelius, tada is vis nebus kada man vaziuot operuot.
Atsakyti
QUOTE(sima341 @ 2010 10 04, 15:36)
sveikos mamos, buvau sukurusi atskira tema bet ja perkele i bendra tai ir nemaciau jusu zinuciu. Tai va gulejom birzeli vilniuje santariskese, dare visus tyrimus tame tarpe ir onkologinius ir paselius(gerkles, kraujo, slapimo) bet nieko nerado viskas savo normose. Su slapimu nesam tureje bedu tiek pats slapima tiek paseliai visada geri. Dare prokalcitonino tyrima irgi viskas gerai. Tik va dabar lankomes klaipedoje privaciai pas LOR gyditoja, nes nesibaige musu sirgimai, jau 7 karta siais metais dukryte susirgo pulinga angina, o spalio 18 vaziuojam vel i vilniu operuotis nes klaipedoje neapsiima musu operuot, nes per maza ir sirdeleje ovaline anga yra. Daug daktaru sako gal tai ir yra musu sirgimo priezastis. Atrodo bunam pasveikusios o temp vistiek laikosi 37,3. Nuo antibiotiku vartojimo organizme pilna grybu priauga po 2-4 tai geriam istisai priesgrybelinius vaistus. Buvo rugpjuti rekordas, kad per metus kad dukryte menesi nesirgo, o dabar rugsejo 21 baigem gert antibiotikus o siandien vel angina ir vel antibiotikai. Tikiuosi isoperavus truputi nustos sirgti, nes dabar jau kaip isivaziavo ir galo nesimato  unsure.gif , plius greit i pasauli ateis dar vienas lelius, tada is vis nebus kada man vaziuot operuot.



butinai operuokites!!! Net neabejoju kad Jusu dukrelei pades operacija!!! 7 kartais per metus sngina pulinga-tai ziauru!!!! Juk taip ir sirdele ir inkstukai suges! Sekmes
Atsakyti
O mano sūnui pavasarį (tuomet dar nebuvo pilnai 3 metukų) ištiko priepuolis nuo temperatūros. Tokie atvejai reti, bet pasitaiko. Gydytojai sako, kad ši liga išaugama iki vaikus sukaks 5-6 metai.
Kol patys su ja nesusidūrėme, apie tai nebuvome anksčiau girdėję.
Pasirodo, priepuolį sukėlė nuo staiga anginos užkilusi temperatūra.
Iš pat pradžių buvo atliekami įvairūs tyrimai dėl meningito, dėl augliukų galvytėje, dėl epilepsijos, kol paaiškėjo tikroji priežastis.
Niekam nelinkėčiau su tuo susidurti. Dbr gyvename nuolatinėje baimėje, kad tokia pat būklė vėl nepasikartotų. Gydymas - žvakutės, kurios naudojamos iškart ištikus priepuoliui. Tokios, kurios skiriamos epilepsikams.
Atsakyti
QUOTE(Alanija11 @ 2010 10 12, 15:27)
O mano sūnui pavasarį (tuomet dar nebuvo pilnai 3 metukų) ištiko priepuolis nuo temperatūros. Tokie atvejai reti, bet pasitaiko. Gydytojai sako, kad ši liga išaugama iki vaikus sukaks 5-6 metai.
Kol patys su ja nesusidūrėme, apie tai nebuvome anksčiau girdėję.
Pasirodo, priepuolį sukėlė nuo staiga anginos užkilusi temperatūra.
Iš pat pradžių buvo atliekami įvairūs tyrimai dėl meningito, dėl augliukų galvytėje, dėl epilepsijos, kol paaiškėjo tikroji priežastis.
Niekam nelinkėčiau su tuo susidurti. Dbr gyvename nuolatinėje baimėje, kad tokia pat būklė vėl nepasikartotų. Gydymas - žvakutės, kurios naudojamos iškart ištikus priepuoliui. Tokios, kurios skiriamos epilepsikams.



Tai jau reikia labai sekti temperatūrą, kai serga ir vos pradėjus kilti, mušti, neleukti net 38.
Atsakyti
QUOTE(Mažuliukė @ 2010 10 12, 16:25)
Tai jau reikia labai sekti temperatūrą, kai serga ir vos pradėjus kilti, mušti, neleukti net 38.


Sveiki,

mano dukrytei (4.3 metu) pries savaite buvo febriliniai traukuliukai faringito fone. Tarp kitko, dabar gydytojai sako, kad nebutinai auksta temperatura turi issaukti traukuliukus, bet derinys temperatura+infekcija. Traukuliai pas dukra buvo jau 2 karta (pirma karta 1.10 metu), ta karta anginos fone. Istyre ir okulistas (ziurejo akiu dugna), dareme encefalograma. Visi atsakymai puikus, tai tikiuosi, kad tai tik febriliniai traukuliai, o ne kokia kita liga..... Ir dar, kad isaugsim sia problema, nespeje paragauti treciojo priepolio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sve @ 2010 10 20, 17:06)
Sveiki,

mano dukrytei (4.3 metu) pries savaite buvo febriliniai traukuliukai faringito fone. Tarp kitko, dabar gydytojai sako, kad nebutinai auksta temperatura turi issaukti traukuliukus, bet derinys temperatura+infekcija. Traukuliai pas dukra buvo jau 2 karta (pirma karta 1.10 metu), ta karta anginos fone. Istyre ir okulistas (ziurejo akiu dugna), dareme encefalograma. Visi atsakymai puikus, tai tikiuosi, kad tai tik febriliniai traukuliai, o ne kokia kita liga..... Ir dar, kad isaugsim sia problema, nespeje paragauti treciojo priepolio  doh.gif


O sita sakini reikia atspausdinti ir pakabinti virs lovos, gal kosmarai atstos:
"Фебрильные судороги безвредны. Клинически они не отличаются от других эпилептических припадков и могут также прерываться бензодиазепинами. Продолжительного лечения обычно не требуется. Профилактика путем снижения температуры не эффективна. Следует обращать особое внимание на страхи и переживания родителей."
paimta is http://medafarm.ru/p...nt.php?id=20718
Atsakyti
Sveikos,

pas mus irgi pastoviai laikosi temperatura 37,2, tai i tokia kaip ir nekreipiam demesio. Bet dabar pradejo kilt ir virs 38. Jau antra savaite. Gydytojai gydo tik antibijotikais. Nezinau kas liks jau is vaiko. 2 savaites pabuvo be vaistu, o vakar vel skyre antibijotikus, nes kraujyje leukocitu rodo 15. Bet jai sloga. Kaip jus galvojat, ar nuo slogos gali rodyti tiek leukocitu?
Ar daznai gydot antibijotikas vaikus?
Man tai atrodo, kad jau net neverta eit pas gydytojus, nes vistiek skirs antibijotikus. Siaip kitu ligu lyg ir neranda. Cia bus darzely pasigaunami virusai, nors anksciau visai nesirgo.
Pasidalinkit patirtim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2010 10 21, 13:22)
Sveikos,

pas mus irgi pastoviai laikosi temperatura 37,2, tai i tokia kaip ir nekreipiam demesio. Bet dabar pradejo kilt ir virs 38. Jau antra savaite. Gydytojai gydo tik antibijotikais. Nezinau kas liks jau is vaiko. 2 savaites pabuvo be vaistu, o vakar vel skyre antibijotikus, nes kraujyje leukocitu rodo 15. Bet jai sloga. Kaip jus galvojat, ar nuo slogos gali rodyti tiek leukocitu?
Ar daznai gydot antibijotikas vaikus?
Man tai atrodo, kad jau net neverta eit pas gydytojus, nes vistiek skirs antibijotikus. Siaip kitu ligu lyg ir neranda. Cia bus darzely pasigaunami virusai, nors anksciau visai nesirgo.
Pasidalinkit patirtim  verysad.gif



Oi sunku ir patarti, mano vyresnelei tai 37.1 - 37.2 budavo kol mazakraujyste turejo arba slogytes budavo. O tokio atvejo tai neturejom.
Mazoji tai megeja pakarsciuoti, bet ne tiek laiko irgi.
Tai mano mazoji per 15 menesiu gere 4 kartus antibiotikus (aisku pacius silpniausius)doh.gif ir du is ju tikrai manau buvo nereikalingi, gydytojai gal bijo, kad kas blogiau nebutu, uztat ir apsidraudzia. Man tai pikta, kad nepadaro tyrimu, o iskart antibiotikus skiria, mums taip buvo 7 menesiu, kai uzgyde kosuli, ir paskyre pradzioj silpnus antibiotikus, kurie nepadejo, tada teko gerti kitus.
Bet mums su temperatura bedeliu nebudavo kazkaip, iskart pradedavo kristi.

Vyresnele jau antri metai darziukan vaiksto, nu nesiskundziam mes ligelem, tik gal slogytes budavo dazniau (adenoidus turim), o gal koki virusa parnesa maziukei, nors rankytes plaunam po darziuko, bet gi virusai visur buna.

Siaip manau leukocitai padideje tikrai del slogytes, gal jums antibiotiku nenutaiko.
Tegul padaro issamu karujo, slapimo tyrima. Nu 2 savaites tokia temperatura tai nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2010 10 21, 12:22)
Sveikos,

pas mus irgi pastoviai laikosi temperatura 37,2, tai i tokia kaip ir nekreipiam demesio. Bet dabar pradejo kilt ir virs 38. Jau antra savaite. Gydytojai gydo tik antibijotikais. Nezinau kas liks jau is vaiko. 2 savaites pabuvo be vaistu, o vakar vel skyre antibijotikus, nes kraujyje leukocitu rodo 15. Bet jai sloga. Kaip jus galvojat, ar nuo slogos gali rodyti tiek leukocitu?
Ar daznai gydot antibijotikas vaikus?
Man tai atrodo, kad jau net neverta eit pas gydytojus, nes vistiek skirs antibijotikus. Siaip kitu ligu lyg ir neranda. Cia bus darzely pasigaunami virusai, nors anksciau visai nesirgo.
Pasidalinkit patirtim  verysad.gif


Mum kai rodė daug leukocitų tai buvo šlapimo takų uždegimas doh.gif
Nemanau,kad nuo slogos rodys daug leukocitų schmoll.gif
Atsakyti
Temperatūra,- tai gana rimtas simptomas. Pati isitikinau savo kailiu. Mano sunui pries 2 savaites naktį sukilo temperatura, nors iš vakaro buvo absoliučiai sveikas. Ir esu labai dėkinga Dievui, kad man taip tuo metu susuko protą, kad vaziuoti i ligoninę. Nes dažniausiai temperatūrą mušu namie, o jau ryte registruojuos pas gydytoją. Ir ka jūs įsivaizduojate, pneumokoko infekcija. Ir labai reta forma, gydytojas sako, kad jo praktikoj per 5 metus vienas vaikas. Tiesiog esu labai laiminga, nes vaiką iš kart nuvežiau į ligoninę, o po valandos jau jam į veną buvo sulašinta pirma dozė antibiotiku, net nelaukiant kol pareis kraujo rezultatai.
Atsakyti