Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

QUOTE(Tėtsi @ 2010 05 12, 22:02)
Mes jau sirgom,kaip vaikui metuko nebūvo,bet šiandien mūsų pediatrė pasakė,kad tikrai liga gali pasikartotis blink.gif

Taip, tridienė gali kartotis. Mano mažasis ja dukart sirgo. Tarpas tarp sirgimų buvo nedidelis.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2010 05 13, 14:29)
O tos dėmelės neprimena mažyčių kraujosruvų, ir ar kepenys šiuo metu nėra padidėjusios?

Labukas apolonas 4u.gif Jus mane išgasdinot blink.gif Prieš mėnesį turėjom problemu su inkstais,rado bakterija šlapime,reikėjo daryti eho,kartu ir vidaus organų padarė ehoskopija,tai viskas gerai,išskyrus ,kad padidintos kepenys kažkiek buvo. Dabar vėl reikės paprašyti eho,todėl,kad ehoskopotoja pasakė,reikia dar pakartotinai daryti.O gal tikrai kažkas kepenims yra,o ką gali būti? g.gif
Lig nemačiau kraujosruvų,tik dėmelės kartu su mažais spogeliais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtsi: 13 gegužės 2010 - 17:57
QUOTE(geleta @ 2010 05 12, 23:09)
ok,ačiū jums 4u.gif ,o kiek laiko jūsų karščiavimas tęsėsi, mum taip gal trečia diena doh.gif


mano abiems suneliams irgi buvo temperatura nuo dantuku doh.gif visas geris tesesi savaite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tėtsi @ 2010 05 13, 18:56)
Labukas apolonas 4u.gif Jus mane išgasdinot blink.gif Prieš mėnesį turėjom problemu su inkstais,rado bakterija šlapime,reikėjo daryti eho,kartu ir vidaus organų padarė ehoskopija,tai viskas gerai,išskyrus ,kad padidintos kepenys kažkiek buvo. Dabar vėl reikės paprašyti eho,todėl,kad ehoskopotoja pasakė,reikia dar pakartotinai daryti.O gal tikrai kažkas kepenims yra,o ką gali būti? g.gif
Lig nemačiau kraujosruvų,tik dėmelės kartu su mažais spogeliais g.gif

Kepenų padidėjimas dažniau būna kokios nors ligos pasekmė, o ne priežastis. Labai panašūs mononukleozės viruso išoriniai požymiai į trijų dienų karštinę, tik bėrimas būna kiek netipinis, taip pat padidėja kepenys, kardinaliai sumažėja baltųjų kraujo kūneliu kiekis,... Vaikai juo gana retai suserga, ir jei neatsiduria ligoninėje, tai jo dažnai net ir nenustato. Labai bjaurus virusas. Persergama juo gan greitai, bet po to organizmo atsistatymas labai ilgai tęsiasi. Apie mėnesį saugot vaiką reikia, kad dūkstant neduok Dieve kepenys netrūktų, o ir pats imunitetas pilnai atsistato tik po pusmečio.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2010 05 14, 11:25)
Kepenų padidėjimas dažniau būna kokios nors ligos pasekmė, o ne priežastis. Labai panašūs mononukleozės viruso išoriniai požymiai į trijų dienų karštinę, tik bėrimas būna kiek netipinis, taip pat padidėja kepenys, kardinaliai sumažėja baltųjų kraujo kūneliu kiekis,... Vaikai juo gana retai suserga, ir jei neatsiduria ligoninėje, tai jo dažnai net ir nenustato. Labai bjaurus virusas. Persergama juo gan greitai, bet po to organizmo atsistatymas labai ilgai tęsiasi. Apie mėnesį saugot vaiką reikia, kad dūkstant neduok Dieve kepenys netrūktų, o ir pats imunitetas pilnai atsistato tik po pusmečio.

O Jezau,jus mane dar labiau išgasdinot blink.gif Bet ačiū,kad parašet apie šį virusą. Žinokit,mano vaikui dažnai temperatura be priežasties kyla g.gif Ir kraujas blogas,leukocitai maži ir kiti skaičiukai. O ką jus galit patarti daryti toliau,ką tirti,pas ką kreiptis? Dabar pirmadieni krauja priduosim,paskui prašysiu pakartotinai vidaus organų echo. Teisingai rašot,kad persergam greitai,tris dienas ir tempos nėra,bet paskui po menesio vėl temperatūra ,o dabar ir išbėrė vaiką. Prieš mėnėsi jau rašiau,kad cistitu sirgom,gal mažiuko organizmas negali kovoti su virusai,todėl dažnai serga,bet sakau tik karsčiuoja ir viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtsi: 14 gegužės 2010 - 12:33
QUOTE(irise @ 2010 05 13, 19:00)
mano abiems suneliams irgi buvo temperatura nuo dantuku doh.gif visas geris tesesi savaite doh.gif

aišku doh.gif greičiau jie išdygtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2010 05 14, 18:16)
aišku doh.gif greičiau jie išdygtų smile.gif

O kiek tas "daug dantuku"?Mes turim apatinius du ir toks jausmas, kad ne virsutiniai dabar dygs, o ssoniniai apatiniai kandziai, nes dantenos melynos tiesiog...
Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2010 05 22, 19:50)
O kiek tas "daug dantuku"?Mes turim apatinius du ir toks jausmas, kad ne virsutiniai dabar dygs, o ssoniniai apatiniai kandziai, nes dantenos melynos tiesiog...

mes irgi du apačioj turim,ir ištinę labai irgi šoniniai apačioj, o ne viršuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2010 05 23, 14:43)
mes irgi du apačioj turim,ir ištinę labai irgi šoniniai apačioj, o ne viršuj smile.gif

Mums ir sloga siandien atsirado ir koscioja po biskuti, temperatura vakar visa diena 38.6 buvo siandien 37.6. Issikvietem gydytoja, apziurejo, irgi kaltina dantukus - apatinius 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(amutex @ 2010 05 23, 16:03)
Mums ir sloga siandien atsirado ir koscioja po biskuti, temperatura vakar visa diena 38.6 buvo siandien 37.6. Issikvietem gydytoja, apziurejo, irgi kaltina dantukus - apatinius  4u.gif

nu va vadinas ne taip jaubaisu ir mum ir jum 4u.gif 4u.gif 4u.gif mum kosuliukas irgi yra,nepraeina, bet taip geraiatsikosti mergina, ir snarglys vis nubėga į kelias dienas kartą doh.gif
Atsakyti
Mano mažius linkęs smarkiai pakarščiuoti, paprastai temp. mušu nuo 38,5 laipsnio ax.gif Leidžiu organizmui pačiam kovoti smile.gif Paprastai duodu vaistų, kai vaikas pasidaro labai neramus, blaškosi, stena verysad.gif
Kai karščiuoja ištisai 39-40 laipsnių, derinu paracetamolio žvakutes ir ibufeno geriamąją suspenciją, vieną kartą duodu vieno, kitą kartą - kito. Tik naktį sugirdyti suspenciją labai nepatogu, patogiau žvakutė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 03 26, 18:27)
mano dukrytei jau trecia diena laikosi temperatura verysad.gif dienos laiku nera,bet kaip tik ateina vakaras ir vel sukyla,truputeli sloguoja,ir pries keleta dienu pakosijo,nezinau gal tai tik persalimas verysad.gif matysiu dar kokia diena palauksiu,nei nebus pakitimu reikes vest kad patikrintu verysad.gif



issitirkite slapimo organus(pusle, slapimtakiai, inkastai) ypac jei kartojasi kas kazkiek laiko temp.auksta 4u.gif cia visiems tinka, nes visai netycia mums tai atrdado, ovisad galvojau kad mums tridiene karstine ar virusiukas schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheSweetest: 26 gegužės 2010 - 13:17