Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

ernestuk bandyk darkarta man duomenis atsiusti,nes jau cia suds gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 21:04)
aha skuduryne,bet i vienas tai vos ikisau,kitos tai per ilgos ax.gif siusk tu tas moralistes kuo toliau.idomu ka jos darytu,savo vaikui valgyt neduotu.ot lengva sneket kai tokiu problemu nera. schmoll.gif

jojo o pacios sedi pilvais isdrebbusiais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 21:15)
tai kai pataria tai taip gerai.bet buna kad taip piktai pradeda aiskint.aisku kad negerai didelis svoris ,stengiamies kad tas svoris nedidetu.kartais taip atrodo ,kad vaika vien sokoladais maitini schmoll.gif
Papildyta:

sveikute.siandien gal dar nereiks bet rytoi tai jau ruosk lotuliukas.gif

jojo mane irgi piktina kai tokiu tonu pavaro,tai tai nebezinai ne ka beatsakyt doh.gif bet kas tiesa tai tiesa reikai prisiziureti maisto...
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 21:20)
Jooo va sita tai jei moka  drinks_cheers.gif  doh.gif
Papildyta:
Buvau gi pas nervu gydytoja,geriau buciau nejus  doh.gif  lotuliukas.gif nu sakykit ka norit bet jiems rimtai su galva kazkas negerai  lotuliukas.gif ***** prirase tableciu vos ne sauja  doh.gif gal as jai labai jau serganti pasirodziau,nezinau  lotuliukas.gif zodziu gryzau namo receptus ismeciau i siuksliu deze pasilikau tik Milgamos,nuejau pas savo gydytoja issirasiau siuntima pas reabilitologa prasysiu masazu,sildymu ir kazkuriam laikui busiu vel sviezia  biggrin.gif

mano mama irgi po traumos lankesi pas neuropatologa,sako gyvenime nebeisiu pas ju,jiems tik ligu pripaisyti,tik vaistu prirasyt,isplatinti,sako atejau man iskarto nori pripaisyti kad striuma man,priraso vaistu,o kai padare tyrimus viskas gerai,jokios striumos,o tu zmogau ryk tuos vaistus doh.gif trucikis kaip sakant doh.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 21:37)
nu mergaiciukes aikit sau pavaret,tikrai nedalivauk situose podzesiuose tai kol perskaitai plaukai pasisiausia doh.gif

ar jau nusileido plaukai? lotuliukas.gif
Atsakyti
aisku ne tik plaukai,bet bet ir kai kas dar daugiau o ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 21:39)
Kolega ateina pas bendradarbį ir klausia:
- Kada eisi atostogauti?
- Nežinau.
- Kaip tai?
- Viršininkas davė 5 kaladėles su raidėmis Š. Ū. D. A. S. ir sakė, kad atostogauti galėsiu eiti tik tada, kai sudėsiu žodį L. A. I. M. Ė.
lotuliukas.gif
— Mama,— skundžiasi Petriukas,— mane vaikai erzina. Sako, kad mano dantys dideli kaip bebro.
— Netikėk, vaikeli, jie juokauja,— ramina mama.— Tik nevaikščiok išsižiojąs, baldus subraižysi.
lotuliukas.gif

Ateina policijos viršininkas pas savo pavaldinius. Klausia jų:
- Pasakykit, kolegos, koks yra pats svarbiausias policininko ginklas iš E raidės?
Visi masto, masto, bet nežino. Vienas sako:
- Gal Bananas, viršininke?
- Koks dar Bananas, gi iš E raidės sakiau!!!
Taip niekas ir nesugalvojo.. Tada viršininkas ir sako:
- Entelektas, kvailiai jūs!!

Tėvas ir sūnus žvejyboje. Tėvas sūnui:
- Paduok batoną.
- Suėdžiau.
- Paduok tada kukurūzus.
- Suėdžiau.
- Tai davai kruopas paduok.
- Irgi suėdžiau.
- Nu tai dar sliekus ir dzikus suėsk ir varom namo...

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu tu su savo anekdotais pastoviai pavarai gerai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 21:40)
apie velentina snekat arne,o as duosiu pasiulima obuoli baranka ir drugeli y ranka tongue.gif

g.gif kas cia per pasiulims,niekaip neisvartau g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 21:53)
aisku ne tik plaukai,bet bet ir kai kas dar daugiau o ka smile.gif

o kas tau dar galejo nusileisti??? g.gif nebent tu boba su kiau.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
blink.gif o dar bobu su kiaus......................buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 13, 21:58)
blink.gif o dar bobu su kiaus......................buna? g.gif

o tai ne,a laikrasciu neskaitai,televizoriu neziuri lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kaip jus meiles diena svesit?kaip jus su tuo virus besusidorjat?gal jau geriau?
Atsakyti
ziuriu as isiterpiau ir visos merginos pradingo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 13, 20:20)
Jooo va sita tai jei moka  drinks_cheers.gif  doh.gif
Papildyta:
Buvau gi pas nervu gydytoja,geriau buciau nejus  doh.gif  lotuliukas.gif nu sakykit ka norit bet jiems rimtai su galva kazkas negerai  lotuliukas.gif ***** prirase tableciu vos ne sauja  doh.gif gal as jai labai jau serganti pasirodziau,nezinau  lotuliukas.gif zodziu gryzau namo receptus ismeciau i siuksliu deze pasilikau tik Milgamos,nuejau pas savo gydytoja issirasiau siuntima pas reabilitologa prasysiu masazu,sildymu ir kazkuriam laikui busiu vel sviezia  biggrin.gif


Čia dėl tų nugaros, pečių skausmukų? Rekomenduočiau tuomet nusipirkti "Naklofeno" ampuliukų. Dešimt dienų po ampuliuke susileist reik. Oi kaip man padėjo. thumbup.gif Jau po dviejų okolų žymiai pagerėjo. Net keista daba gyvent kaip beveik nebemaudžia pečių, ant kiek buvau pripratus prie to skausmuko. doh.gif

Kapitulioju aš mergytės. biggrin.gif Kol dariau mankštelę vėl tiek daug priplepėjot kad nebespėju su jumis. karsta.gif 000189.gif biggrin.gif
Atsakyti
g.gif per televizoriu apie bobas su kiau...............nieko nepranesa,o spauda man tik prakurom biggrin.gif o sveikatos jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 20:43)
manasis svere gimes 3750kg,kai gime smulkutis buvo,tik papustas pilvas,taip ir iki siol tas pilvas toks doh.gif
o as va keliu ivonia ir iskeliu doh.gif imaisna ikeliu ir iskeliu doh.gif niekaip neiseina jam ilipti,dar plius prisirenges doh.gif


O ka dietologai pataria? kaip jo svorio augima reguliuot?
Atsakyti
[quote=Ernestytaaa,2010 02 13, 22:01]
Čia dėl tų nugaros, pečių skausmukų? Rekomenduočiau tuomet nusipirkti "Naklofeno" ampuliukų. Dešimt dienų po ampuliuke susileist reik. Oi kaip man padėjo. thumbup.gif Jau po dviejų okolų žymiai pagerėjo. Net keista daba gyvent kaip beveik nebemaudžia pečių, ant kiek buvau pripratus prie to skausmuko. doh.gif
bet reikia tureti kad kazkas ta ukola suleistu g.gif

Papildyta:
[quote=Ramunka:),2010 02 13, 22:02]O ka dietologai pataria? kaip jo svorio augima reguliuot?
[/quote]
konkreciai pas dietologo nesilankem dar,kad paskirtu dieta,bet visad gydytojai visi liepia ziureti maista,galbut vaziuosim i santariske pas dietologo,ziuresim ka ten sakys.
Papildyta:
[quote=evel1,2010 02 13, 22:02]g.gif per televizoriu apie bobas su kiau...............nieko nepranesa,o spauda man tik prakurom  biggrin.gif o sveikatos jau  thumbup.gif
[/quote]
va ta kur spauda sudegini ten ir raso lotuliukas.gif lotuliukas.gif :lotuliukas:tai gerai kad jau gerai jums,tai ir ir vyras atgal gal grys?pargryzo ir susirgo vargsas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 21:08
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 13, 21:01)
Čia dėl tų nugaros, pečių skausmukų? Rekomenduočiau tuomet nusipirkti "Naklofeno" ampuliukų. Dešimt dienų po ampuliuke susileist reik. Oi kaip man padėjo.  thumbup.gif Jau po dviejų okolų žymiai pagerėjo. Net keista daba gyvent kaip  beveik nebemaudžia pečių, ant kiek buvau pripratus prie to skausmuko.  doh.gif


Nelabai as vaistuku noriu blush2.gif nebent Milgamma (Bgrupes vitaminai) kartais susileidziu ir vel kaip agurkelis thumbup.gif
Atsakyti