Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 20:13)
niu baikit cia mane gedint  liezuvis.gif
Papildyta:
as su savo flegmatiku kompu kol jums atrasau,tai jus jau bunat tema  pakeitusios  doh.gif

visk gerai yra,suspeji ir tu, thumbup.gif mano nuo vyru pertekliaus taip pat kompas sulietejo,net sitas ima,o man turi visur viskas greit buti doh.gif
niu nematom ar tu gedijies ar ne blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 20:08)
as tai zvaigzdziu duetus ziuriu,bet kadangi eit niekur nereikia biggrin.gif tai dar pabusiu

o as ne duetu nesu dar normale macius,na tik zvonkes ir cololo pasirodymus matydavau,man tai jie patinka,bet komisijai neitinka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 19:16
o tavo vyras mieste kelius valo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 20:14)
TAIP TAIP,beveik patikejom biggrin.gif

tai gerai kad BEVEIK patikejot, lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 20:17)
o tavo vyras mieste kelius valo? blush2.gif

pagrinde uzmiesto,na kur kas papraso,kur uzsakymas,kur kas jau nebeisbrenda ten ir mauna,kaip sako gerai kad tokia ziema ,nors darbu yra,jis tipo dabar nelegaliai dirba, blush2.gif bet pavasari vel sugrys i ta darba,arba isvaziuoz i ukmerge tipo komandiruote,vakar tokia naujienel suzinojau g.gif
Atsakyti
man Zvonke irgi su Cololo patinka....

jetus kas mums isvalys kiemus,siaubas siandien kai reikejo nuklampot iki parduotuves,tai net pavargau...
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 20:21)
man Zvonke irgi su Cololo patinka....

jetus kas mums isvalys kiemus,siaubas siandien kai reikejo nuklampot iki parduotuves,tai net pavargau...

o jus bute ar nuosavam name gyvenat?
bet kas bus kaiprades atleidineti sniegus,a jau guminiais esat apsirupinusios? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 13 vasario 2010 - 19:24
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 21:21)
man Zvonke irgi su Cololo patinka....

jetus kas mums isvalys kiemus,siaubas siandien kai reikejo nuklampot iki parduotuves,tai net pavargau...

tai pas mus irgi tas pats.paeit negalima .isejom siandien su rogute,tai tik aplinkui namus pasivazinejom,iki kalnu per pusnis nepravaziuojam.o jau pavargau savo meskuti tempdama doh.gif o dieva atsisukau paziuret ka vaikas daro- visus drabuzius is spintos istrauke doh.gif jau buvo atprates.anksciau kelis kartus per diena spinta tvarkydavau biggrin.gif einu tvrkyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 13 vasario 2010 - 19:26
mes bute gyvenam,na pravalo truputi,bet vistiek siaubas net nebeatsimenu,kada taip buvo prisnige...
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 21:21)
o jus bute ar nuosavam name gyvenat?
bet kas bus kaiprades atleidineti sniegus,a jau guminiais esat apsirupinusios? lotuliukas.gif

ka ten botai,jahtas pirksim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 20:25)
tai pas mus irgi tas pats.paeit negalima .isejom siandien su rogute,tai tik aplinkui namus pasivazinejom,iki kalnu per pusnis nepravaziuojam.o jau pavargau savo meskuti tempdama doh.gif o dieva atsisukau paziuret ka vaikas daro- visus drabuzius is spintos istrauke doh.gif jau buvo atprates.anksciau kelis kartus per diena spinta tvarkydavau biggrin.gif einu tvrkyt doh.gif

o mes dar roguciu nesam izbande,bijo sedeti jose g.gif ispradziu sniego bijojo,neidavo,bet dabar jau susidraugavo,eina per pusnis ir sukrenta ,opoto nei pirmyn nei atgal,tada motyn kelk doh.gif
taip betvarkant kasdien rubus,gali ir nenesiojamu rubu atrasti lotuliukas.gif ,manajam tai patikdavo kur knygos,zurnalai sudeti spintose isversti .dabar kadangi naujajam butu yra daug lentynu,tai jau nebepasiekia lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 20:25)
mes bute gyvenam,na pravalo truputi,bet vistiek siaubas net nebeatsimenu,kada taip buvo prisnige...

mes ir butu,per visa ziema tik viena karta buvo kazkoks traktorius atvaziaves isvalyt,vyrui sakau davai tu pravalyk,neimanoma,sako o kas man uztai mokes,kiti sako pakabink lapuka,kad jei norit kad butu isvalytas kiemas,tokia ir tokia diena prasom sunesti litu,jojojo sakau stovesiu prie laiptu kaip sekretore su istiesta ranka lotuliukas.gif
Atsakyti
ko tylim
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 20:39)

nes mylim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 21:31)
o mes dar roguciu nesam izbande,bijo sedeti jose g.gif ispradziu sniego bijojo,neidavo,bet dabar jau susidraugavo,eina per pusnis ir sukrenta ,opoto nei pirmyn nei atgal,tada motyn kelk doh.gif
taip betvarkant kasdien rubus,gali ir nenesiojamu rubu atrasti lotuliukas.gif ,manajam tai patikdavo kur knygos,zurnalai sudeti spintose isversti .dabar kadangi naujajam butu yra daug lentynu,tai jau nebepasiekia lotuliukas.gif
Papildyta:

mes ir butu,per visa ziema tik viena karta buvo kazkoks traktorius atvaziaves isvalyt,vyrui sakau davai tu pravalyk,neimanoma,sako o kas man uztai mokes,kiti sako pakabink lapuka,kad jei norit kad butu isvalytas kiemas,tokia ir tokia diena prasom sunesti litu,jojojo sakau stovesiu prie laiptu kaip sekretore su istiesta ranka lotuliukas.gif

O TAU NUGAROS NESKAUDA DAR NUO TAMPYMOSI?as jau isvarza turiu wub.gif
Atsakyti