Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(evel1 @ 2010 02 23, 13:59)
neuzpyk mimmi,bet ka vaikas galejo matyti nezinau as ten kaip buvo,bet toks vaizdas,kad matydavo teva girta musanti mama,kazin ar pavalgyti normalei gavo,o dar kur isvykos visokios ar buvo tas vaikelis palangoj ar nidoj ar dar kur nors ne manau,man kaip apie vaikus pasako tokius nuskriaustus labai sirdi suspaudzia,nes ir pati vaikystes neturejau ir tik pijokistes mamos maciau,o tete auksinis mano buvo,bet kaip bebutu gaila per anksti dievulis y pasieme,uztai ir siulau pagalba ne del mamos o del vaiku jos,aisku pamatys kad galima gyventi kitaip kovoti,kad nereiktu po nakvynes namus tampytis supras ko verta yra jinai,ir gales savo vaikams parodyti,kad yra gyvenime ir graziu dalyku ne tik juodos spalvos.


Tas asilas, nuo kurio jinai laukiasi antro, nėra tikras tėvas berniukui. Eglė su pirmuoju draugu susipyko, o tas paskui avarijoj žuvo. Vaikas net tėvo pavardės neturi. Su jo mama Eglė susipyko, nes močiutė norėjo atimti vaiką, o ji neleido.Berniukas močiutės po šiai dienai bijo doh.gif . Jinai dar besilaukdama atėjo į motinos ir vaiko pensionatą. Paskui rado kitą, bet vat kaip baigėsi.Galvojo , kad susikurs laimingesnį gyvenimą, bet... Tai vat kiek aš žinau.Tas jos asilas nelabai buvo Arnu patenkintas, kai ji savaitgaliais dirbdavo, nenorėjo jo prižiūrėt, paimt iš darželio.Jis jai priekaištaudavo, kad jie iš valkatyno, tai eikit ten ir gyvenkit.Tai tiek tas vaikas gero ir tematė.
Papildyta:



QUOTE(evel1 @ 2010 02 23, 14:08)
suprantu as ja pilnai turi viena vaika laukiasi antro,galvoja kaip juos islaikyti reikes gyventi,bet padesiu ziuresim ar jinai nors kiek pasistenks,kad jos gyvenimas susitvarkytu beje kiek jai metu mimmi?


Jai dabar 28 metai. Jau vien tai, kad ji tokiom salygom nepradėjo gert ar narkašintis, tikiu, kad pasistengs atsistot ant kojų. Juk berniuku visalaik rūpinosi viena kiek galėjo. Nėra tas vaikas apleistas.
Atsakyti
tai antro nuo to asilo laukiasi jinai?negaliu kaip pyktis ima nu ir padugniu yra ant sio svieto pasimaisytu jis man po ranka tai smaloj isvirciau o pati katila kurenciau,o mano vyras sako uz kiausu y pakabintu ir kabotu kol sudziutu pati y savartyna ygrustu.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 23, 14:21)
tai antro nuo to asilo laukiasi jinai?negaliu kaip pyktis ima nu ir padugniu yra ant sio svieto pasimaisytu jis man po ranka tai smaloj isvirciau o pati katila kurenciau,o mano vyras sako uz kiausu y pakabintu ir kabotu kol sudziutu pati y savartyna ygrustu.


Nuo to pačio, vis dar tikėjosi, kad viskas bus gerai. Viena mamytė teisinę pagalbą jai siūlo.Dėl alimentų priteisimo ir pan. Tai jis ar taip ar taip neišsisuks.Dabar svarbiausia, kad jinai galėtų pasirūpint mažiuku. Nes aš pati ramiai miegot negalėčiau, jei jinai jį paliktų doh.gif
Atsakyti
nesakau,kad apleidus ta vaikeli jinai,nuka as dviem metais uz ja viresne,bet dar vienas dalykas negi per sitiek laiko jinai nei butuko kokio nebuvo issinuomavus gi vistiek valstybe pasalpas moka turetu jinai ir soc gauti ir dirbo,nemanau kad butu neissimokejus g.gif mimmi jei dabar reikia,kad jinai butu rami nesinervintu nes vaikelui jos negerai.
Papildyta:
viskas tuom ir pasakyta,nemanau,kad jis alimentus jai mokes g.gif mamytes gal darbo kurei is jusu reikia?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 23, 14:29)
nesakau,kad apleidus ta vaikeli jinai,nuka as dviem metais uz ja viresne,bet dar vienas dalykas negi per sitiek laiko jinai nei butuko kokio nebuvo issinuomavus gi vistiek valstybe pasalpas moka turetu jinai ir soc gauti ir dirbo,nemanau kad butu neissimokejus g.gif mimmi jei dabar reikia,kad jinai butu rami nesinervintu nes vaikelui jos negerai.


Jinai stovi eilėje dėl soc būsto jau kokie 5-6 metai, bet neaišku kada gaus. Gal ir buvo kažkada išsinuomavus, bet kiek žinau jinai gyveno nakvynės namuose, tada su tuo asilu ir nuo pernai vėl nakvynės namuose.

Lekiu į darbą, o tai jau užsiplepėjau su jumis doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti