Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 21:01)
mes isgere sampano dar neisim gulti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif telika ziuresim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet as jau net syvakar uzsimaniua g.gif
Papildyta:

ar toli reikia eiti? lotuliukas.gif uz ka sergat?as uz KLAIPEDA,ten mano klasiokas dainuoja,toks biski nemazas vyrukas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir isstuomens ir isliemens smile.gif  ax.gif

as irgi tipo ziuriu,nors niekada viso nematau.ir nesergu uz nieka wub.gif siaip tai klaipedos man patinka.dikra pamatytu ka parasiau taibutu doh.gif ji tai tik uz KAUNO!
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 20:03)
niu mergos eisim gult tikraja to zodzio prasme,o ne tai ka jus pagalvojot  doh.gif  lotuliukas.gif

o is kur tu zinai ka mes jau pagalvojom lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 13, 21:03)
niu mergos eisim gult tikraja to zodzio prasme,o ne tai ka jus pagalvojot  doh.gif  lotuliukas.gif

NU TAIP.GAL I DAVATKAS ISIRASEI? 4u.gif smileysex.gif sunglasses2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 20:04)
as irgi tipo ziuriu,nors niekada viso nematau.ir nesergu uz nieka wub.gif siaip tai klaipedos man patinka.dikra pamatytu ka parasiau taibutu doh.gif ji tai tik uz KAUNO!

nu as irgi siaip viso nesu macius,pasiziuriu klaipedos pasirodyma ir uztenka thumbup.gif
Atsakyti
as tai zvaigzdziu duetus ziuriu,bet kadangi eit niekur nereikia biggrin.gif tai dar pabusiu
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 21:04)
o pas endokrinologus lankotes?

AHA.IR DEL CUKRALIGES TYRIMUS DAREM.VISKAS GERAI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 20:07)
NU TAIP.GAL I DAVATKAS ISIRASEI? 4u.gif  smileysex.gif  sunglasses2.gif  wub.gif

lotuliukas.gif man atrodo mes cia visos tokios,taprasem pletkinames prie pc lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 21:01)
mes isgere sampano dar neisim gulti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif telika ziuresim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet as jau net syvakar uzsimaniua g.gif
Papildyta:

ar toli reikia eiti? lotuliukas.gif uz ka sergat?as uz KLAIPEDA,ten mano klasiokas dainuoja,toks biski nemazas vyrukas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir isstuomens ir isliemens smile.gif  ax.gif

PALA PALA KO TU JAU SI VAKARA UZSIMANEI? lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif KUR VYRAS? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 20:08)
AHA.IR DEL CUKRALIGES TYRIMUS DAREM.VISKAS GERAI biggrin.gif

o manajam cukrus pakyla kai priepuoliai istinka,yra buve iki 14pakiles,treciadieni cukru tikrinomes buvo 5,6 g.gif siaip kai sveikas buna tai buna iki 5,
Atsakyti
niu baikit cia mane gedint liezuvis.gif
Papildyta:
as su savo flegmatiku kompu kol jums atrasau,tai jus jau bunat tema pakeitusios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 13, 20:10)
PALA PALA KO TU JAU SI VAKARA UZSIMANEI? lotuliukas.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif KUR VYRAS? biggrin.gif

aiskus kad sampano flirt.gif o vyras sniegus valo,tipo dar darbuojas
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 13, 21:14)
aiskus kad sampano flirt.gif o vyras sniegus valo,tipo dar darbuojas

TAIP TAIP,beveik patikejom biggrin.gif
Atsakyti