Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

labas,
tlf jokios informacijos neteikia,liepia rasyt prasyma del pakartotinio lygio ivertinimo ir siusti i Vilniu.
tai kad zmogus aklas ar dar kas,turi daug reiksmes kokiam asmeniui tai yra.jei vaikui yra kiti kriterijai,suaugusiam dar kiti doh.gif zodziu velniava gaunas ir viskas.
bliamba susinervijau ,oras tai doh.gif slapia visur,ko parlingavau is miesto kojas suslapau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 23 vasario 2010 - 11:30
QUOTE(plazma @ 2010 02 23, 12:17)

bliamba susinervijau ,oras tai  doh.gif  slapia visur,ko parlingavau is miesto kojas suslapau.

Jau ir as apsirengiau...varau pas teti i ligonine...paskui vakare reiks i pagraba vaziuoti.......
Atsakyti
labas rytelis, as su kava, pasivijau jus bigsmile.gif miegojau kosmariskai, pakalbejau su mama, tai nusprendem jei geguzei- birzeli sanatorijos negausim bandysiu moketi pilnai, ir tada iskarto rudeniui susitvarkysim, rugsejo pab. rolleyes.gif
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 22, 18:09)
Dabar valstybe taupo pinigus....gaut negalia labai sunku....
Anksciau net nebuvo minties ,kad vaikui su DS neduot negalios....sunki negalia ir taskas.....O dabar???Kai isgirdau ,kad su DS nepriklauso ...tai apakau

blink.gif blink.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 18:25)
dar sakiau, kad del akyciu jo koordinacija sutrikus,puldineja visur.bet matyt tai  .na ir tiek to..

doh.gif unsure.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 18:41)
Nauja temukė  smile.gif

thumbup.gif tik mano gimtadienio nera sausio 7

QUOTE(Nikota @ 2010 02 22, 19:11)
va šitą ir aš buvau sugalvojusi pasiulyti linelei...Aš pati taip dariau kai su pupa sanatrorijoje gulėjome..  Močiutės mane pakeisdvao 
o kokiam mieste jei nepaslaptis? gal įmanoma rasti 

Aciu uz patarima, bet niekaip nesigauna...
mama Pakruojyje gyvena. Praita ziema kai atostogavom pas mama, vedem i poliklinika masaziuku. Na puse bedos, mes tada dar nezinojom savo bedu, bet jis galvytes nelaike normaliai(4men) tai mokino jau sestis doh.gif kai dabar prisimenu tai biski kraupiu vaizdeliu buvo, gerai, kad viskas gerai baigesi. Manau specelistas butu dares pratimus pagal vaiko sugebejimus,o ne pagal jo amziu unsure.gif Naudos aisku buvo. Bet i namus neprisiprasiau, teko i poliklinika eiti. Kad net Siauliuose nerandu, pas kitus senelius galetu pabuti g.gif

QUOTE(Medute28 @ 2010 02 23, 09:45)
Labas rytas smile.gif
Va kas labai įdomu, skaičiausi internete susiradusi įstatymą, kuris reglamentuoja neįgalumo suteikimus, tai pasibaisėjau, kai aklumui, kurtumui, visokiems apsigimimams ir sindromams skiria tik lengvą negalią...o tu pamėgink tokiam žmogui surasti darbą, integruoti jį į visuomenę....išsigimėliai pas mus įstatymus kuria..

na tikrai cia blink.gif as visada galvojau ,kad su negalia Lt daug paprasciau nei UK. Cia ziuri individualiai vaika ir kiek jam pagalbos reikia papildomai nei sveikam vaikui. Todel iki metuku isvis sunku ka gauti. Ziuresim ar mes ka gausim, tegul skaito mano prirasytus romanus. UK irgi sindromas tai dar negalios nereiskia, jeigu vaikas savarankiskas, bet ar taip buna schmoll.gif as dar zalia sitoj sistemoj, vaikams iki 3 metu cia lengvo neduoda, jei duoda tai vidutini arba sunku arba nieko. Kas dar ai yra kazkoks mobilumo priedas, tai jis nuo 3 metu, zodziu jei iki 3 metu nevaiksto tai dar nieko nereiskia blink.gif ir sauskelnes tik nuo 4 metu lotuliukas.gif na gerai ten kur musu nera doh.gif ir pinigeliu moka palyginus daug maziau nei Lt pvz jei mes gausime vidutine tai gausim £ 200 per menesi, na jums gal atrodys normaliai, bet cia kaip 200lt Lt. prirasiau nezinau ar jums idomu net blush2.gif
Atsakyti
nu cia pritariu su tais neigalumais,va kaimynkai kraujo spaudimas vis pakiles be jokiu problemu gavo 3l neigaluma,kitam pirstai koju nupjauti gavo irgi 3l neigaluma,tai kur teisybe rankas kojas turi mato ne akli uzsidirbti patys gali,o kam is tiesu to neigalumo reikia neduoda,kaip buvau toj ystaigoj viena moteris ten sedejo snekejo sake jau jei penkios stubro operacijos buvo nu tikrai vos paejo jinai ten,bet va jei dave lengva neigaluma skaitoli dar sliauzi ir gana tau tokio,nezinau kaip man bus su vaiku tokia nuojauta,kad jam nebeduos,bet esu kovotoja vistiek kazkaip isreikalausiu,ir tiesa dar nuo daktaru priklauso musu daktaryte super tokiu tikrai pajieskoti reikia,ir klinikose kkur priziuri maziu irgi labai sauni,va siandien kaip tik skambinsiu i kauno klinikas paklausti kada maziu pas juos vezti reikes ekoskopyjei daryti.
Atsakyti
va cia nuotaikai praskaidrinti
Iveskit savo varda ir suzinosit kaip jis skamba angliskai
http://callhim.virtbox.ru/
Atsakyti
Labas rytas , prasikrapštau akis ir lekiu į darbus blush2.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 23, 08:32)
as ir balkone auginsiu smile.gif  turiu tokiu po 5l kibiriuku. tai galvoju,gal ir kokiu pomidoru pasisodint ar agurku smile.gif man taip faina butu. balkone sienom agurkai lipa smile.gif zakuske vietoj butu 
krapus uzvakar pasejau, bet jau laukiu,kada gi sudygs smile.gif

na mano tfu tfu tfu, tai atsigavo,lapeliai jos buvo suminkyti,nuvytus. bet va lapus pakele, ziedelis issitiese, na grazu ziureti  thumbup.gif
Papildyta:

kaime gerai,grynas oras. migle iskart geriau miegot pradejo  thumbup.gif 
as sveriu apie 43-44kg. na ar kudute as?  lotuliukas.gif  nelimpa tie kilogramai prie manes.  schmoll.gif
na va. ir kas gi jam? tokie orai,tai ka noreti,visokios ligos kabinasi. ar nepablogejo jam per nakt?
tai tam berniukui rudeniui ir i mokykla reikes visokiu priemoniu. geriausia susipirkti is anksto,kai buna visokie ispardavimai ir dideles akcijos  thumbup.gif

:


Aš visą gyvenimą svėriau 39kg, db tik lašiniai augt pradėjo, tai apie 50 jau sveriu doh.gif
Dėl MB tai nežinau blush2.gif , naktį prakaitavo nuo liepžiedžių, o ryte kai atsibudau jo jau nebuvo , matyt darbe g.gif
Nu dėl mokyklos tai tu teisybę sakai , aš net nepagalvojau apie tai . Sukėliau visas ant kojų, kad tik mažiuko nepaliktų gyvybės langelyje,o kad ir didesniam pagalbos reik nei nei galvoj, nei uodegoj doh.gif

QUOTE(evel1 @ 2010 02 23, 10:34)
na su mokyklom pas mus viskas gerai mokytojos super dabar kur deivido aukletoja nu faina negaliu,o pati esu kaune gimus ir uzaugus cia atvaziuodavau pas gimines tai ir susipazinau su savuoju brangiausiu,jeigu man reiketu gryzti atgal y miesta nei uz ka negrysciau,cia vaikus isleidi y kiema ir nereikia baimintis,kad koks priedurnis legdamas su masina numus vaika,dar vasara vaiku prie krepsinio prisirenka zaidzia per langa juos matau ramu man buna,nes zinau kur vaikai,yra sesupe issimaudyti galima,paauginus leliuka geles ir darbuka susirasti,yra karvute bus ir pieno,varskytes,darzoves nepirktines,mesyte.Manau jei patiks nu gi ir as ne pabaisa esu,tik cia jinai pas mus dokumentus tures visus susitvarkyti,ja pas savo daktaryte reikes priregistruoti,kad jos maziuka jei susirks gidytu.                                                                                                                                       


Aišku, kad kaime gerai, ir jinai pati atsigautų, ir Arnas.O tai dabar toks užguitas tas vaikas atrodo doh.gif , nu neturėjo jis normalios vaikystės. Vis po tuos nakvynės namus unsure.gif . O kaime grynas oras, ir draugų susirastų.

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 23, 10:41)
Tavo mb daug sveikatytes 4u.gif
Kaipgi broliukui sekasi???

Sveikos panikes 4u.gif


Šiandien į sanatoriją veža, tai paskui mamai skambinsiu ir klausiu kas kaip.
Atsakyti
Nu ka, mergytes, nuvaziavau as i neigalumo t-ba. Gavom tai ko ir tikejomes sunkia su slauga thumbup.gif aisku, kvaila turbut dziaugtis tokiu dalyku..........bet gydymas brangus, pinigu labai reikia, todel labai dziaugiuosi blush2.gif

pakeliui uzbegau i vaistine ir nusipirkau Xefo, leidziami vaistukai nuo skausmo ir uzdegimo. Paprasiau koleges, kad baksteltu, dabar laukiu rezultato blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu cia tai geras,bet reikia varda angliskai ivesti o pas mane anglisku raidziu nera kompe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 23, 13:46)
Nu ka, mergytes, nuvaziavau as i neigalumo t-ba. Gavom tai ko ir tikejomes sunkia su slauga  thumbup.gif  aisku, kvaila turbut dziaugtis tokiu dalyku..........bet gydymas brangus, pinigu labai reikia, todel labai dziaugiuosi  blush2.gif




Nors tiek gerai, kad bent jau davė kas priklauso thumbup.gif .
Papildyta:
evel1, tau Eglė pati paskambins. Jei labai depresuos, nuramink. Bet jai jau geresnės mintys, negu kad prieš pora dienų buvo thumbup.gif
Atsakyti
neuzpyk mimmi,bet ka vaikas galejo matyti nezinau as ten kaip buvo,bet toks vaizdas,kad matydavo teva girta musanti mama,kazin ar pavalgyti normalei gavo,o dar kur isvykos visokios ar buvo tas vaikelis palangoj ar nidoj ar dar kur nors ne manau,man kaip apie vaikus pasako tokius nuskriaustus labai sirdi suspaudzia,nes ir pati vaikystes neturejau ir tik pijokistes mamos maciau,o tete auksinis mano buvo,bet kaip bebutu gaila per anksti dievulis y pasieme,uztai ir siulau pagalba ne del mamos o del vaiku jos,aisku pamatys kad galima gyventi kitaip kovoti,kad nereiktu po nakvynes namus tampytis supras ko verta yra jinai,ir gales savo vaikams parodyti,kad yra gyvenime ir graziu dalyku ne tik juodos spalvos.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 23, 12:59)
neuzpyk mimmi,bet ka vaikas galejo matyti nezinau as ten kaip buvo,bet toks vaizdas,kad matydavo teva girta musanti mama,kazin ar pavalgyti normalei gavo,o dar kur isvykos visokios ar buvo tas vaikelis palangoj ar nidoj ar dar kur nors ne manau,man kaip apie vaikus pasako tokius nuskriaustus labai sirdi suspaudzia,nes ir pati vaikystes neturejau ir tik pijokistes mamos maciau,o tete auksinis mano buvo,bet kaip bebutu gaila per anksti dievulis y pasieme,uztai ir siulau pagalba ne del mamos o del vaiku jos,aisku pamatys kad galima gyventi kitaip kovoti,kad nereiktu po nakvynes namus tampytis supras ko verta yra jinai,ir gales savo vaikams parodyti,kad yra gyvenime ir graziu dalyku ne tik juodos spalvos.

Saunuole tu wub.gif
ne kiekvienas ryztusi tokiam zingsniui schmoll.gif
Atsakyti
suprantu as ja pilnai turi viena vaika laukiasi antro,galvoja kaip juos islaikyti reikes gyventi,bet padesiu ziuresim ar jinai nors kiek pasistenks,kad jos gyvenimas susitvarkytu beje kiek jai metu mimmi?
Atsakyti