Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 19:35)
ale nesupratau,kur dingo mano postas  g.gif
na dabar is atminties
mes turejom lengva su svaria F83
o dabar turim va tokias ligas:ir vistiek skyre lengva.as galvojau kad duos vidutine,bet pasirodo ne.
F83 Specifiniai mišrūs raidos sutrikimai
F90.0Hiperkineziniai sutrikimai (aktyvumo ir dėmesio sutrikimas)
R01.0 Gėrybiniai ir nepatologiniai širdies ūžesiai
Q15.0 Įgimta glaukoma(vienos akies)
H53.0 Aklumas
H27.0 Afakija
J45.8 Mišri astma
J30  Vazomotorinis ir alerginis rinitas
  NikeZ grazios fofo thumbup.gif
o mano vaikai susipese ir abu kampe verkia.


Ne bandet maisto papildu kokiu duot vaikui? Nuo demesio sutrikimo, del sirdies veiklos, astmos , alergijos (transferfactor; yra tema SM) tikrai maciau internete (sau bejieskodama) yra ivairiu maisto papildu. Ir del glaukomos lasai yra. Nezinau kiek jie veiksmingi. Cia Lietuvoje ne kazi kas aisku yra, bet ES ir Rusijoje tikrai yra.
Cia va pvz. pasiskaitymui: http://www.lifewavep...nosine-patches/
Atsakyti
na su mokyklom pas mus viskas gerai mokytojos super dabar kur deivido aukletoja nu faina negaliu,o pati esu kaune gimus ir uzaugus cia atvaziuodavau pas gimines tai ir susipazinau su savuoju brangiausiu,jeigu man reiketu gryzti atgal y miesta nei uz ka negrysciau,cia vaikus isleidi y kiema ir nereikia baimintis,kad koks priedurnis legdamas su masina numus vaika,dar vasara vaiku prie krepsinio prisirenka zaidzia per langa juos matau ramu man buna,nes zinau kur vaikai,yra sesupe issimaudyti galima,paauginus leliuka geles ir darbuka susirasti,yra karvute bus ir pieno,varskytes,darzoves nepirktines,mesyte.Manau jei patiks nu gi ir as ne pabaisa esu,tik cia jinai pas mus dokumentus tures visus susitvarkyti,ja pas savo daktaryte reikes priregistruoti,kad jos maziuka jei susirks gidytu. o kas liecia galvos tirpimus,nugaros skausmus ir raumenu traukimus,tai bus nusilpes organizmas,magnio trukumas,kazkur kraujagisles kemsasi,ir ta mirties baibe kaip vakar rasei,kad toks jausmas tai nervu sistema pakrikus esi turbut labai viska y galva paimanti moteris,del visko greit susinervini arne?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 22, 23:32)
,sako matau syrdies yda,sakau tai prie ko cia atsilikimas jei del sirdudes daktarai parase neigaluma,nu siaubas tuose ystaiguose o cia taip yra valstybe taupo pinigus ir neigaluma gali nusipirkti jei labai gerus pinigus duosi ten,pati maciau kaip tai daro,tokia rialybe.


Taip pat ir su DS...jei salia eina kitos ligos,tai tada duoda neigaluma...o prie DS beveik visada buna sirdutes yda-vieniems sunkesne kitiems lengvesne forma.....nuo to ir priklauso neigalumo laipsnis.....
drinks_cheers.gif nusipirkti gali......bet asmeniskai nedaviau ne lito.....ir dabar gavom neigaluma iki 2048metu.....cia priklauso nuo to,kas tvarko neigalumo dokumentus ir ka paraso.....

Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2010 02 23, 08:32)


kaime gerai,grynas oras. migle iskart geriau miegot pradejo  thumbup.gif 
as sveriu apie 43-44kg. na ar kudute as?  lotuliukas.gif  nelimpa tie kilogramai prie manes.  schmoll.gif



blink.gif blink.gif O dieve ...tai as kaip tu dvi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 22, 23:47)

O su tom komisijom tai grynas vargas. Duosi į kišenę, tai ir tau duos, o jai ne, tai sakys, kad vaikas sveikas. Aš Utenoj prisižiūrėjau kaip babulkos su pilnais krepšiais kaimiškų gėrybių pas daktarytę lindo. O ta visai sveikiem žmonėm skirdavo visišką negalią su slauga doh.gif

MB susirgo, tempa aukščiausia, gryžo po darbo leisgyvis. Einu arbatyčių virt.

Taip labai daug tokiu atveju buvo...ir yra....bet dabar ,girdejau labai tikrina jau....

Tavo mb daug sveikatytes 4u.gif
Kaipgi broliukui sekasi???

Sveikos panikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 23, 08:32)
as sveriu apie 43-44kg. na ar kudute as?  lotuliukas.gif  nelimpa tie kilogramai prie manes.  schmoll.gif


nekarksek,as irgi taip sakiau ,kol po kokiu poros menesiu treningu nesiojimo ilindau i dzinsus ir issigandau blink.gif + 5 kg ir viskas visus rubus keist doh.gif na kelnes tik blink.gif tai per sia savaite kila numeciau dar liko kokie trys ,kosmaras ,ir pilvukas atsirado ,na mazas gelbejimosi ratas kurio nebuvo schmoll.gif o pavasaris ant nosies doh.gif sveriau 46 dabar 51 doh.gif na siandien 5 kg 100g 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 23 vasario 2010 - 09:59
QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 21:25)
dar sakiau, kad del akyciu jo koordinacija sutrikus,puldineja visur.bet matyt tai neturejo itakos.na ir tiek to..

jau dabar kas darosi tai baisu doh.gif visi kysiu tik ir laukia.taip DS sako ne liga.invalidumas nepriklauso.o mes tai 6 men tvarkemes 3 net nutrukes buvo,nes siunte dar i kita komisija,vel registruotis ,vel eiles doh.gif jau dabar net bijau kai reiks vel po 2 metu eit.o klinikose sake turetu iki 18 metu negalia duoti,bet cia ne tik 2 metam box.gif bash.gif gun_rifle.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 21:41)

aciuuuuu Ernestytaaa-kaip graziai ir kaip fainai kad gimtadieniai surasyti oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 23, 08:16)
Domicele, kaip jums jau gavai pazymejima?

Sveikos mergaites,

ka tik skambinau, sprendimas jau priimtas, bet tlf nesako ka nusprende, tureciau apie 11 val vaziuoti pasirasyti dokumentu, bet kazko nugara skauda, gal rytoj nuvyksiu, nu nezinau, paziuresiu nes labai jau idomu ka jie tien nusprende smile.gif
tikimes sunkaus su slauga, turejom sunku su prieziura unsure.gif

kas ten is jusu leidotes kazkokius vaistus nuo nugaros skausmu?
zinau, kad yra Naklofenas gerai, bet kazkuri dar kazka minejote, taip jau atsibodo tie skausmai nu nerealiai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 23, 11:04)


kas ten is jusu leidotes kazkokius vaistus nuo nugaros skausmu?
zinau, kad yra Naklofenas gerai, bet kazkuri dar kazka minejote, taip jau atsibodo tie skausmai nu nerealiai  doh.gif  verysad.gif

As leidausi Diklofenaka arba Diclaka arba Olfen.....vakar ir vyrui suleidau ukolcika.....
Atsakyti
nu as kysiu irgi nedaviau,tik labai pikta kaip klausia nesamoniu mano maziaus neigalumas baigsis gruodi,tai kada cia ji tvarkyti reik pradeti?
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 23, 10:19)
As leidausi Diklofenaka arba Diclaka arba Olfen.....vakar ir vyrui suleidau ukolcika.....

As Olfen100 kapsules geriu kai labai skauda, bet kazkaip nelabai bepadeda, noreciau koki kursa vaistu leidziamu pavaryt, kad biski pailseti nuo skausmu
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2010 02 23, 11:30)
As Olfen100 kapsules geriu kai labai skauda, bet kazkaip nelabai bepadeda, noreciau koki kursa vaistu leidziamu pavaryt, kad biski pailseti nuo skausmu

As geriu kartais Dicloberl kapsulytes....tai man padeda....o neurologe man buvo israsius 10 ampuliu Diclofenak-ratioparm...ir tikrai labai padejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 23, 11:29)
nu as kysiu irgi nedaviau,tik labai pikta kaip klausia nesamoniu mano maziaus neigalumas baigsis gruodi,tai kada cia ji tvarkyti reik pradeti?

Tai jau spali tikrai pradek.....dar ir anksciau gali susirink dokumentus....
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Va kas labai įdomu, skaičiausi internete susiradusi įstatymą, kuris reglamentuoja neįgalumo suteikimus, tai pasibaisėjau, kai aklumui, kurtumui, visokiems apsigimimams ir sindromams skiria tik lengvą negalią...o tu pamėgink tokiam žmogui surasti darbą, integruoti jį į visuomenę....išsigimėliai pas mus įstatymus kuria..
mums negalia baigiasi kovo 29, jau dabar daromės disc testą raidos centre ir nešim dokumentus negalios skyrimui. Įdomu kokią gausim.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 23, 11:45)
Labas rytas smile.gif
Va kas labai įdomu, skaičiausi internete susiradusi įstatymą, kuris reglamentuoja neįgalumo suteikimus, tai pasibaisėjau, kai aklumui, kurtumui, visokiems apsigimimams ir sindromams skiria tik lengvą negalią...o tu pamėgink tokiam žmogui surasti darbą, integruoti jį į visuomenę....išsigimėliai pas mus įstatymus kuria..
mums negalia baigiasi kovo 29, jau dabar daromės disc testą raidos centre ir nešim dokumentus negalios skyrimui. Įdomu kokią gausim.

Taigi sitie brudai situos pinigelius susikis sau i kisenes doh.gif gun_bandana.gif bash.gif bash.gif Is ko gi daugiau atimti,jeigu ne is nuskriaustuju...kurie negali savimi pasirupinti....Juk ministrai ar kokie ponaiciai sau atlyginimu iki min.tikrai nesusimazins doh.gif
Atsakyti