Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 18:51)
nepaklausiau,nes psichiatre buvo sakius kad kitos ligos nesumuojasi.bet ji dar uzrase F90.0,nors turejom tik F83.
na kiek skaiciau,tai reikia per 30 dienu apskusti nutarima.


Siaubukas. blink.gif Ir kaip visas šitas gali būt lengva negalė? Visai tie daktarai išglušo. unsure.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 22, 19:09)
Dabar valstybe taupo pinigus....gaut negalia labai sunku....
Anksciau net nebuvo minties ,kad vaikui su DS neduot negalios....sunki negalia ir taskas.....O dabar???Kai isgirdau ,kad su DS nepriklauso ...tai apakau blink.gif  blink.gif


Jetus , kas čia per absurdai tai baisu. doh.gif Vienu žodžiu kuo toliau tuo baisiau daros, su laiku gal ir visiems negales panaikins, nenustebčiau. doh.gif

Beje, Ramunka, vis užmirštu paklaust. Žygutis dar nieko mokyklelėj negirdi kad planuojamas koks renginukas? Taip įdomu ar nepamirš kad mes su drama prašėmes į svetelius. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 22 vasario 2010 - 21:15
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 22:01)
Tai tau nors Havajai nusimato  biggrin.gif



Vis šiokia tokia paguoda lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 21:10)
Vienu žodžiu kuo toliau tuo baisiau daros, su laiku gal ir visiems negales panaikins, nenustebčiau.

Beje, Ramunka, vis užmirštu paklaust. Žygutis dar nieko mokyklelėj negirdi kad planuojamas koks renginukas? Taip įdomu ar nepamirš kad mes su drama prašėmes į svetelius.  rolleyes.gif


Sitoj saly nenustebciau doh.gif

Kad jis man zmoniskai nieko nepapasakoja,pas ji juk nera suvokimo laike doh.gif sneka kazka apie kovo 8d taip suprantu,kad kazka ruosia cool.gif ale juo tiket tai irgi biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 22, 21:22)
Vis šiokia tokia paguoda lotuliukas.gif  blink.gif


Oho cia tai jau taip lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 22 vasario 2010 - 21:45
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 21:34)
Sitoj saly nenustebciau  doh.gif

Kad jis man zmoniskai nieko nepapasakoja,pas ji juk nera suvokimo laike  doh.gif sneka kazka apie kovo 8d taip suprantu,kad kazka ruosia  cool.gif ale juo tiket tai irgi  biggrin.gif


Aiškutis. smile.gif Na taip įdomu ar pakvies mus kada, taip norėčiau. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ernestuk, šaunūs namučiai thumbup.gif o mūsų kur gimtadieniai? tik vaikučių palikai, ar aš kažko nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 22:48)
Aiškutis.  smile.gif Na taip įdomu ar pakvies mus kada, taip norėčiau.  thumbup.gif  thumbup.gif

ernestuk as gruodi gimus ,o prideta i sausi lotuliukas.gif jega bigsmile.gif bet pirmam kartui suuuper mirksiukas.gif

medute yra ir musu gimsiukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 22 vasario 2010 - 21:56
Nu ne visi gi akli mato lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 22, 23:00)
Nu ne visi gi akli mato  lotuliukas.gif  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ale mano gimtadienio irgi nėra blink.gif ,liepos 18 wub.gif
Atsakyti
mimmi nesvarbu,kad po gimdymo ir labai gerai,kad nori y kaima jai ir jos vaikuciams cia bus labai gerai,nu jau 65kg tai jau manot kudute labai as tiek sveriu o uz ta mamyte nezinau jos vardo tai tik penkeis centimetrais aukstesne,o kas liecia neigalumus tai kaip maniskui reikes aiti pratesti turbut nebeduos jam,kaip tvarkiausi as ta neigaluma mazui tai nuvaziavus i kur tvarko tuos neigalumus man komisijoj ir sako kiek jusu vaikas atsilikes nu sakes stoviu apakus sakau jus matot kas parasyta ar ne,sako matau syrdies yda,sakau tai prie ko cia atsilikimas jei del sirdudes daktarai parase neigaluma,nu siaubas tuose ystaiguose o cia taip yra valstybe taupo pinigus ir neigaluma gali nusipirkti jei labai gerus pinigus duosi ten,pati maciau kaip tai daro,tokia rialybe.
Papildyta:
mimmi perskaiciau tavo zinute ryt atsiusiu tau savo tel num.dar vienas dalykas ta jos buvusy ex reiketu gerai papurtyti,kad zinotu is kur ausys dyksta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 22, 23:32)
mimmi nesvarbu,kad po gimdymo ir labai gerai,kad nori y kaima jai ir jos vaikuciams cia bus labai gerai,nu jau 65kg tai jau manot kudute labai as tiek sveriu o uz ta mamyte nezinau jos vardo tai tik penkeis centimetrais aukstesne,o kas liecia neigalumus tai kaip maniskui reikes aiti pratesti turbut nebeduos jam,kaip tvarkiausi as ta neigaluma mazui tai nuvaziavus i kur tvarko tuos neigalumus man komisijoj ir sako kiek jusu vaikas atsilikes nu sakes stoviu apakus sakau jus matot kas parasyta ar ne,sako matau syrdies yda,sakau tai prie ko cia atsilikimas jei del sirdudes daktarai parase neigaluma,nu siaubas tuose ystaiguose o cia taip yra valstybe taupo pinigus ir neigaluma gali nusipirkti jei labai gerus pinigus duosi ten,pati maciau kaip tai daro,tokia rialybe.
Papildyta:
mimmi perskaiciau tavo zinute ryt atsiusiu tau savo tel num.dar vienas dalykas ta jos buvusy ex reiketu gerai papurtyti,kad zinotu is kur ausys dyksta rolleyes.gif


Mamytės vardas Eglė.Kai pasakiau jai, kad kvieti į kaimą,tai labai apsidžiaugė. Tik ją kankina abejonės, ar ilgam galės pasilikt. Pasakiau, kiek norės, tiek galės sėdėti 4u.gif. O kaip ten pas jus su mokykla? Nes berniukas nuo rugsėjo pradės lankyt pirmą klasę. O tas jos buvęs tai asilų asilas,jau seniai sakiau bėk nuo jo kuo toliau. Bet ji vis dar tikėjosi,kad viskas bus gerai doh.gif .

O su tom komisijom tai grynas vargas. Duosi į kišenę, tai ir tau duos, o jai ne, tai sakys, kad vaikas sveikas. Aš Utenoj prisižiūrėjau kaip babulkos su pilnais krepšiais kaimiškų gėrybių pas daktarytę lindo. O ta visai sveikiem žmonėm skirdavo visišką negalią su slauga doh.gif

MB susirgo, tempa aukščiausia, gryžo po darbo leisgyvis. Einu arbatyčių virt.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 22, 20:57)
Ačiū, aš tau atrašiau 4u.gif
Ant palangės auginsiu, mano mama taip daro.O aš gi daržo tai neturiu blink.gif . Mano orchytė žiūri supykus,kad visą palangę pomidorais ir agurkais apkroviau. Gal jau nebežydės blink.gif


as ir balkone auginsiu smile.gif turiu tokiu po 5l kibiriuku. tai galvoju,gal ir kokiu pomidoru pasisodint ar agurku smile.gif man taip faina butu. balkone sienom agurkai lipa smile.gif zakuske vietoj butu lotuliukas.gif
krapus uzvakar pasejau, bet jau laukiu,kada gi sudygs smile.gif

na mano tfu tfu tfu, tai atsigavo,lapeliai jos buvo suminkyti,nuvytus. bet va lapus pakele, ziedelis issitiese, na grazu ziureti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 02 22, 23:32)
mimmi nesvarbu,kad po gimdymo ir labai gerai,kad nori y kaima jai ir jos vaikuciams cia bus labai gerai,nu jau 65kg tai jau manot kudute labai as tiek sveriu o uz ta mamyte nezinau jos vardo tai tik penkeis centimetrais aukstesne,o kas liecia neigalumus tai kaip maniskui reikes aiti pratesti turbut nebeduos jam,kaip tvarkiausi as ta neigaluma mazui tai nuvaziavus i kur tvarko tuos neigalumus man komisijoj ir sako kiek jusu vaikas atsilikes nu sakes stoviu apakus sakau jus matot kas parasyta ar ne,sako matau syrdies yda,sakau tai prie ko cia atsilikimas jei del sirdudes daktarai parase neigaluma,nu siaubas tuose ystaiguose o cia taip yra valstybe taupo pinigus ir neigaluma gali nusipirkti jei labai gerus pinigus duosi ten,pati maciau kaip tai daro,tokia rialybe.
Papildyta:
mimmi perskaiciau tavo zinute ryt atsiusiu tau savo tel num.dar vienas dalykas ta jos buvusy ex reiketu gerai papurtyti,kad zinotu is kur ausys dyksta rolleyes.gif

kaime gerai,grynas oras. migle iskart geriau miegot pradejo thumbup.gif
as sveriu apie 43-44kg. na ar kudute as? lotuliukas.gif nelimpa tie kilogramai prie manes. schmoll.gif

del neigalumo,tai ir as pati girdejau,kad labai sugrieztino. na ir mums rudeni reikia tvarkytis , idomu ka pasakys, gal sakys sveika lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 22, 23:47)
Mamytės vardas Eglė.Kai pasakiau jai, kad kvieti į kaimą,tai labai apsidžiaugė. Tik ją kankina abejonės, ar ilgam galės pasilikt. Pasakiau, kiek norės, tiek galės sėdėti 4u.gif. O kaip ten pas jus su mokykla? Nes berniukas nuo rugsėjo pradės lankyt pirmą klasę. O tas jos buvęs tai asilų asilas,jau seniai sakiau bėk nuo jo kuo toliau. Bet ji vis dar tikėjosi,kad viskas bus gerai doh.gif .


MB susirgo, tempa aukščiausia, gryžo po darbo leisgyvis. Einu arbatyčių virt.

na va. ir kas gi jam? tokie orai,tai ka noreti,visokios ligos kabinasi. ar nepablogejo jam per nakt?
tai tam berniukui rudeniui ir i mokykla reikes visokiu priemoniu. geriausia susipirkti is anksto,kai buna visokie ispardavimai ir dideles akcijos thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 19:01)
Tai gal pervargsti, nerimauji dėl kažko. Nes ir man va prieš kiek laiko kiek vis puldavo silpnumai visokie, galvos svaigimai, kaip buvau priėmus belenkiek reikalų, nervinaus kaip viską spėt, ir užmiršdavau kad yra šioj žemėj toks dalykas kaip geras poilsis ir kad reik labiau savę palepint.
Butinai nueik kitą savaitę pas gydytojus.  mirksiukas.gif

nerimaut visad randu del ko ax.gif man tai per galva eina tokie tirpuliai, nemoku paaiskinti. nugaros raumenis traukia. gal ir man senatve jau lotuliukas.gif
na guliu,guliu as naktim. bet vistiek kazko maza. matyt dirzo reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas
visa nakti negalejau uzmigti,buvo karsta ir vakar dienos ispudziai NDNT
Domicele, kaip jums jau gavai pazymejima?
Atsakyti