Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 18:08)
oi kas man daros. taip silpna. sirdis kalatojas. labai skauda stubura ir koja.
nesuprantu, koks velnias prisikabino. noris tik prigulti ir prigulti... verysad.gif

Nusilpai nerviskai....daugiau vitaminu!!!Ir tik nenuleisk ranku...juk tokia jaunute esi...o ka man pensininkei bekalbet....vakarais irgi jauciuosi labai pavargusi doh.gif
Atsakyti
Ernesta tai jus jau pakviete i atranka ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 22, 19:01)
nu ri skaityt daug teko smile.gif

Stpryes mamukai visoms  4u.gif

va mes pasirodom  ax.gif

MB fotkino ,tai zinot  lotuliukas.gif

Nu labai abi wub.gif wub.gif O naguciu grazumas thumbup.gif As per savo gyvenima nesu uzsiauginusi nagu....o apie tokius grozius ne nesapnuoju mirksiukas.gif

Oooooo,kiek musu apacioj!!!!Musam tema...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 22 vasario 2010 - 18:05
mano tikri nagai tai baisa pabaisa ,maza to kad silpni tai dar forma negrazi ,na kaip pas vyrus ,ir tai pas kai kuriuos neralus nagai lotuliukas.gif
Papildyta:
dar liko 6 psl lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2010 02 22, 17:01)
va mes pasirodom  ax.gif
user posted image
o cia mano menas ,zinokit per du metelius viska pamirsau  doh.gif
user posted image
MB fotkino ,tai zinot  lotuliukas.gif

o Gabija sauniai stovi 4u.gif ir kiek daug plaukuciu turi, kazi mergaitems plaukai greiciau auga ar kaip blush2.gif pas maniski tiek nedaug g.gif

o tu cia daile pati darei, as niekada prisiauginusi nebuvau, man grazu, bet pati nenoriu atrodo butu labai nepatogu rolleyes.gif
Atsakyti
Oj kokia graži fotkytė NikeZ. bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaip šauniai Gabijytė stovi. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Dėl atrankos rytoj bus aišku ar važiuosim. smile.gif

Gerai, mamytės, klausau ir vykdau, bėgu remontuot namų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 19:10)

o tu cia daile pati darei, as niekada prisiauginusi nebuvau, man grazu, bet pati nenoriu atrodo butu labai nepatogu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Kaip bulves nuskust...kaip i WC....kaip...kaip.....neisivaizduoju doh.gif doh.gif Nemokeciau nieko padaryt....
Atsakyti
Atsisveikinu laikas namo, iki rytojaus bye1.gif
Atsakyti
ale nesupratau,kur dingo mano postas g.gif
na dabar is atminties
mes turejom lengva su svaria F83
o dabar turim va tokias ligas:ir vistiek skyre lengva.as galvojau kad duos vidutine,bet pasirodo ne.
F83 Specifiniai mišrūs raidos sutrikimai
F90.0Hiperkineziniai sutrikimai (aktyvumo ir dėmesio sutrikimas)
R01.0 Gėrybiniai ir nepatologiniai širdies ūžesiai
Q15.0 Įgimta glaukoma(vienos akies)
H53.0 Aklumas
H27.0 Afakija
J45.8 Mišri astma
J30 Vazomotorinis ir alerginis rinitas
NikeZ grazios fofo thumbup.gif
o mano vaikai susipese ir abu kampe verkia.
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 17:52)
o tas dormeo ciuzinys kietas mano mama skundziasi,kad jei per minksta, nauja ortopedine lova nupirkom, o ji neissimiega


Kietas,nors is reklamos visad galvojau kad jis bus toks labai minkstas g.gif nu bet superinis dalykas thumbup.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 22, 17:58)
Siais metais jau i trecias laidotuves vaziuosiu

Superiniai ciuziniai ir pagalves Mes visi ant tokiu miegam....as su mb namuose ir kaime nusipirke ortopedinius,o mama ir tetis -memory...nu man asmeniskai laaabai patinka 


Cia per siuos nepilnus 2men? blink.gif

As va apie ta memory ir galvoju thumbup.gif zodziu MB jau v kurse lotuliukas.gif


QUOTE(NikeZ @ 2010 02 22, 18:01)
va mes pasirodom

MB fotkino ,tai zinot


Kokia saunuole thumbup.gif o jau mina nutaisius biggrin.gif

Super motin bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 18:10)
bet pati nenoriu atrodo butu labai nepatogu


Tai nedaryk labai ilgu mirksiukas.gif ir nepatogu tol kol pripranti cool.gif

QUOTE(izabele111 @ 2010 02 22, 18:24)
Kaip bulves nuskust...kaip i WC....kaip...kaip.....neisivaizduoju Nemokeciau nieko padaryt....


Labai paprastai kai jau ipranti thumbup.gif bet kai pirma diena pamenu uzsidejus juos buvau tai manikiuriste lauke 10min kol as is tuliko gryzau lotuliukas.gif niekaip sagos negalejau uzsisegt doh.gif lotuliukas.gif poto vos masinos dureles atrakinau,niekaip raktu nesugraibiau doh.gif lotuliukas.gif parduotuvej stengdavausi kad graza butu be centu,nes budavo parvalas juos paimt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 22 vasario 2010 - 19:13
QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 19:26)
kapitalini remonta  lotuliukas.gif 
bus ,bus. nedelsk su remontu. ba tupesime, be pastoges  lotuliukas.gif

bet zinai,cia nenormali busena. nesuprantu,pati. kodel taip man silpna. ner kada man pas tuos gydytoju. nebent dar kita savaite. kai migle i darzeli leisiu.
nes su ja nenoriu eiti, kad vel kokios bacilos nepasigautu.

kraujo tyrimus butinai pasidaryk.mamai rado hemoglobino nusedima tai zinok galetu visa diena miegoti,ir vis pavargus,skauda raumenis.gelezies nusipirko tai po 3 dienu iskarto atsigavo. 4u.gif
Atsakyti
pas mane tai senas ciuzinys,ale toks rusinis.jau isguletas.naujam vis nera isko nupirkti.

o tai sakykit,as dabar negaliu nunesti net dokumentu i soc skyriu ,kad skaiciuotu pinigus,jei ruosiuosi rasyt prasyma i Vilniu del netenkinancios neigalumo grupes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 22 vasario 2010 - 18:40