Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 17:08)
oi kas man daros. taip silpna. sirdis kalatojas. labai skauda stubura ir koja.
nesuprantu, koks velnias prisikabino. noris tik prigulti ir prigulti... verysad.gif


4u.gif

QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 17:09)
bet sita sistema keista, na sukurta korupcijai doh.gif ar ligoniu kasos gali spresti kam svarbiau sanatorija, kam vaziuoti unsure.gif manau ,kad gydytojai turetu spresti, na man cia keista 


Tik dabar suzinojei biggrin.gif liudna bet tokia sistema ir nezinia ar ji kada bus pakeista cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 16:57)
Butinai  drinks_cheers.gif

O dabar aisku  biggrin.gif
Jetus kokia nesamone  doh.gif ir kiek nervu kainuoja  verysad.gif

Gali prasyt ir tos ir tos,kuri tures ta ir duos  cool.gif
As tai skambinciau tiesiai tjiems  cool.gif ir dar apie mama pasiklausciau tuo paciu  smile.gif

Galvojau bus daugiau  smile.gif
drinks_cheers.gif juk vistiek susimoka uz save

aha,nesamone.na ir nezinau ka daryt.na per nakti gal ka sugalvosiu.nors mano tevukas sako nieko nedaryti,palikti taip ,kaip yra.sako dar ir ta pacia atims.

Joolita,pervargus esi turbut.prigulk bent minutelei kojas pakelus i virsu
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2010 02 22, 18:12)

unsure.gif kas tau gal spaudimas , valgei  unsure.gif

valgiau. jausmas ,kad tuoj su kitu pasauliu bendrausiu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 17:00)
Temute i pabaiga user posted image



Tep , jaučiu iki vakaro man jau reik padaryt remonta naujuose mūsų "namučiuos". g.gif lotuliukas.gif Nes ryt jau lėksiu į darbukus, ir nežinia kada velniuks parjodins mane namo. O jau kai gryšiu jaučiu šie nameliai tikrai jau bus uždaryti. Kaip manot, pleputės? biggrin.gif
Joolituk, nejuokauk taip. Bėk pas daktarus ir pailsėk labiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 22 vasario 2010 - 17:18
QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 18:13)
aha,nesamone.na ir nezinau ka daryt.na per nakti gal ka sugalvosiu.nors mano tevukas sako nieko nedaryti,palikti taip ,kaip yra.sako dar ir ta pacia atims.

Joolita,pervargus esi turbut.prigulk bent minutelei kojas pakelus i virsu

ir taip trinuos is kampo i kampa. pagulejom su migle.
geriu vakarais valerijona ir nota lasiukus. bet ziuriu neima jie manes. 4 ryto akys piestu ir negaliu uzmigti.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 17:21)
ir taip trinuos is kampo i kampa. pagulejom su migle.
geriu vakarais valerijona ir nota lasiukus. bet ziuriu neima jie manes. 4 ryto akys piestu ir negaliu uzmigti.

tas pats ir pas mane,anksti prabundu ir jauciuos ismiegojus.bet gi nesikelsi tokiu laiku.bet as turiu lexatanil tabletes,jos ramina,bet galima jas gauti tik pagal recepta.na zinok padeda,bet asgi tyngiu jas gerti reguliariai.kol geriu viskas buvo gerai ir stresa nuimdavo,o sitie homeopatiniai lasai,kaip Nota,neveikia net mano berniuko.
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 18:14)
Tep , jaučiu iki vakaro man jau reik padaryt remonta naujuose mūsų "namučiuos".  g.gif  lotuliukas.gif Nes ryt jau lėksiu į darbukus, ir nežinia kada velniuks parjodins mane namo. O jau kai gryšiu  jaučiu šie nameliai tikrai jau bus uždaryti. Kaip manot, pleputės?  biggrin.gif
Joolituk, nejuokauk taip. Bėk pas daktarus ir pailsėk labiau  4u.gif  4u.gif  4u.gif


kapitalini remonta lotuliukas.gif
bus ,bus. nedelsk su remontu. ba tupesime, be pastoges lotuliukas.gif

bet zinai,cia nenormali busena. nesuprantu,pati. kodel taip man silpna. ner kada man pas tuos gydytoju. nebent dar kita savaite. kai migle i darzeli leisiu.
nes su ja nenoriu eiti, kad vel kokios bacilos nepasigautu.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 17:13)
aha,nesamone.na ir nezinau ka daryt.na per nakti gal ka sugalvosiu.nors mano tevukas sako nieko nedaryti,palikti taip ,kaip yra.sako dar ir ta pacia atims.


Nezinau zinok ka ir patart,pazystu viena mamyte kuri bylinejosi ir nieko nepese verysad.gif nervus tik sugadino,o jau apie pinigu sumas nekalbu doh.gif jetus bet kaip ner teisybes pas mus verysad.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 17:14)
jausmas ,kad tuoj su kitu pasauliu bendrausiu.


blink.gif Jetus kas cia tau darosi console.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 02 22, 17:14)
Tep , jaučiu iki vakaro man jau reik padaryt remonta naujuose mūsų "namučiuos". Nes ryt jau lėksiu į darbukus, ir nežinia kada velniuks parjodins mane namo. O jau kai gryšiu  jaučiu šie nameliai tikrai jau bus uždaryti. Kaip manot, pleputės?


Budek budek lotuliukas.gif damusim siandien sita temute mirksiukas.gif ruosk jau zagatovke biggrin.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 17:24)
tas pats ir pas mane,anksti prabundu ir jauciuos ismiegojus.


O as zinok radau priezasti biggrin.gif pagalve ir ciuzinis doh.gif negalejau tuo patiket biggrin.gif buvom sveciuose su nakvyne,miegojom ant Dormeo to isgirto ciuzinio ir pagalves,nu zinok atsikeliau kaip naujai gimus ir isimiegojus,pailsejus wub.gif thumbup.gif MB pirmas zakazas jau duotas sekantys pirkiniai aiskus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 16:12)
4u.gif
Tik dabar suzinojei  biggrin.gif liudna bet tokia sistema ir nezinia ar ji kada bus pakeista  cool.gif

mazai teko reikalu tureti per tuos metus, na vis mane dar stebina doh.gif norejau viska pati normaliai susitvarkyti, bet ziuriu be draugu ir giminiu toli nenueisi doh.gif

QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 16:13)
aha,nesamone.na ir nezinau ka daryt.na per nakti gal ka sugalvosiu.nors mano tevukas sako nieko nedaryti,palikti taip ,kaip yra.sako dar ir ta pacia atims.

Joolita,pervargus esi turbut.prigulk bent minutelei kojas pakelus i virsu

nu neatims baik tu unsure.gif jeigu jauti,kad neteisybe kovok,kaip supratau jums buvo vidutine pries tai g.gif nors nezinau as jau po siandienos ka ir besakyti pati pasimetusi blush2.gif doh.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 16:14)
valgiau. jausmas ,kad tuoj su kitu pasauliu bendrausiu. unsure.gif

blink.gif tau reikia pailseti 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 16:49)
O as zinok radau priezasti  biggrin.gif pagalve ir ciuzinis  doh.gif negalejau tuo patiket  biggrin.gif buvom sveciuose su nakvyne,miegojom ant Dormeo to isgirto ciuzinio ir pagalves,nu zinok atsikeliau kaip naujai gimus ir isimiegojus,pailsejus  wub.gif  thumbup.gif MB pirmas zakazas jau duotas sekantys pirkiniai aiskus  biggrin.gif


o tas dormeo ciuzinys kietas g.gif mano mama skundziasi,kad jei per minksta, nauja ortopedine lova nupirkom, o ji neissimiega verysad.gif
Atsakyti
Nu sveikos plepsiukes 4u.gif
Kol perskaiciau viska doh.gif.......Kiba neturit darbu ar vaiku?? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Siais metais jau i trecias laidotuves vaziuosiu verysad.gif Kas per metai???Anksciau per du -tris metus karta tekdavo....Mire mano jaunystes meile,mano geriausios drauges vyras...mano metu..kasos vezys....
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2010 02 22, 18:49)

O as zinok radau priezasti  biggrin.gif pagalve ir ciuzinis  doh.gif negalejau tuo patiket  biggrin.gif buvom sveciuose su nakvyne,miegojom ant Dormeo to isgirto ciuzinio ir pagalves,nu zinok atsikeliau kaip naujai gimus ir isimiegojus,pailsejus  wub.gif  thumbup.gif MB pirmas zakazas jau duotas sekantys pirkiniai aiskus  biggrin.gif

Superiniai ciuziniai ir pagalves drinks_cheers.gif thumbup.gif Mes visi ant tokiu miegam....as su mb namuose ir kaime nusipirke ortopedinius,o mama ir tetis -memory...nu man asmeniskai laaabai patinka thumbup.gif
Atsakyti
nu ri skaityt daug teko smile.gif

Stpryes mamukai visoms 4u.gif

va mes pasirodom ax.gif
user posted image
o cia mano menas ,zinokit per du metelius viska pamirsau doh.gif
user posted image
MB fotkino ,tai zinot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 22, 17:26)
kapitalini remonta  lotuliukas.gif 
bus ,bus. nedelsk su remontu. ba tupesime, be pastoges  lotuliukas.gif

bet zinai,cia nenormali busena. nesuprantu,pati. kodel taip man silpna. ner kada man pas tuos gydytoju. nebent dar kita savaite. kai migle i darzeli leisiu.
nes su ja nenoriu eiti, kad vel kokios bacilos nepasigautu.


Tai gal pervargsti, nerimauji dėl kažko. Nes ir man va prieš kiek laiko kiek vis puldavo silpnumai visokie, galvos svaigimai, kaip buvau priėmus belenkiek reikalų, nervinaus kaip viską spėt, ir užmiršdavau kad yra šioj žemėj toks dalykas kaip geras poilsis ir kad reik labiau savę palepint.
Butinai nueik kitą savaitę pas gydytojus. mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 22 vasario 2010 - 18:11